INFORMATION

Updated:
Version:
1.0.16
Size:
49.5 MB
Category:
Business
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2023-05-10
Price:
Free
Developer:

WHAT'S NEW

Kullanıcı profillerinde gorulen bir hata düzeltildi

AvAssist App SCREENSHOT

【图】AvAssist(截图1)【图】AvAssist(截图2)

AvAssist App DESCRIPTION

AvAssist, Avukatların birbirleri ile yardımlaştığı ve gerçek zamanlı olarak bilgi aktardığı bir sistemdir.
Beraberinde bu uygulamada Bilirkişi/Danışman/Uzman Modülleri olup, avukatlar davalarında Bilirkişilere dosyalarını danışabilirler.
Bir dosya fotokopisi, duruşma, haciz yada kalem işleriniz için uzun ve yorucu yolculuklar yaparak başka bir şehre gitmek yerine o bölgedeki bir meslektaşınızdan yardım alarak işlerinizi yürütebilirsiniz. Böylelikle zamandan kazanır, masraflarınızı azaltabilirsiniz.
Aynı şekilde Türkiye’nin her bölgesinden size duyulabilecek yardım ihtiyaçlarına cevap verebilir, yeterli müvekkil portföyünüz oluşana kadar, diğer meslektaşlarınıza yardımcı olabilir ve bu yolla ek gelir elde edebilirsiniz.
Üye avukatların hangi il ya da ilçede mesleklerini icra ettiğini, ilgili veya uzmanı oldukları dalları ve hangi dalda size yardımcı olabileceklerini görebilir, iletişim bilgilerine ulaşabilir, böylelikle avukatlık ağını genişletebilirsiniz.

SIMILAR to AvAssist App

Biz uluslararası vizyon sahibi kurumsal bir avukatlık bürosuyuz. Hesap verirlik, objektiflik, etkinlik ve verimlilik temel hizmet ilkemizdir. Hukuk sektöründe kurumlaşma ve tecrübesiyle uzun yıllardır yol gösterici olan ve bu süreçte gösterdiği gelişimle dünya çapında bilinirliğe ulaşan..
Biz uluslararası vizyon sahibi kurumsal bir avukatlık bürosuyuz. Hesap verirlik, objektiflik, etkinlik ve verimlilik temel hizmet ilkemizdir. Hukuk sektöründe kurumlaşma ve tecrübesiyle uzun yıllardır yol gösterici olan ve bu süreçte gösterdiği gelişimle dünya çapında bilinirliğe ulaşan Gün Avukatlık Bürosu, dijital dünyanın en ileri olanakları ile avukatlık mesleğini buluşturdu. Mesleğin gelişimini sağlamak, daha iyi hizmet üretebilmek, kurumlaşma sürecini sağlıklı yönetebilmek hedefleriyle geliştirilen GÜNCE, avukatlık bürolarının tüm ihtiyaçlarına entegre çözümlerle cevap vermektedir. GÜNCE, yılların kurumlaşma tecrübesiyle dijital dünyayı buluşturarak, yepyeni bir hukuk otomasyon deneyimi sunuyor. Günce ile hukuk ve hizmet sektöründe büro ve iş süreçleri yönetiminizi kolaylıkla yaparken, verimliliği ve büyümeyi arttırın! GÜNCE ile hukuk ve hizmet sektöründe büro ve iş süreçleri yönetimini dijitale dönüştürerek kurumlaşabilir, verimliliği ve büyümeyi artırabilir, kullanıcı dostu web ve mobil uygulaması ile istediğiniz anda, istediğiniz yerde işinizi yönetebilirsiniz.
AvFast iPhone uygulaması, avukatlar arasında tevkil işlemlerinin güvenilir, hızlı ve kolay gerçekleştirilmesi için, avukatlar tarafından gelen taleplere yönelik oluşturulmuş uygulamadır. Uygulamada kullanabileceğiniz başlıca özellikler şu şekildedir: - Görev Modülü Vekil atamak istediğiniz işlerinizi paylaşabilir veya seçeceğiniz..
AvFast iPhone uygulaması, avukatlar arasında tevkil işlemlerinin güvenilir, hızlı ve kolay gerçekleştirilmesi için, avukatlar tarafından gelen taleplere yönelik oluşturulmuş uygulamadır. Uygulamada kullanabileceğiniz başlıca özellikler şu şekildedir: - Görev Modülü Vekil atamak istediğiniz işlerinizi paylaşabilir veya seçeceğiniz işlere vekalet almak üzere aramalarda bulunabilirsiniz. - Harita Bazen anlık olarak bir Adliyede, polis merkezinde ya da baroda bir meslektaşınıza ihtiyacınız olabilir. İstediğiniz lokasyonda hangi avukatların olduğunu görebilir, kendileriyle iletişime geçebilirsiniz. - Bildirimler Oluşturulan işlerden haberdar olmak için istediğiniz şehirleri seçin, o ilde bir iş açıldığında sizi bilgilendirelim - Takvim Uygulamamız üzerinden aldığını veya verdiğiniz işlerin takibini takvim üzerinden de yapabilir, isterseniz not ekleyebilir veya yeni alarmlar ekleyebilirsiniz. - Puanlama ve Yorumlar Birlikte çalıştığınız kişileri puanlayabilir ve yapılan işlerle alakalı yorum yapabilirsiniz. Abonelik ve ücretlendirme: Uygulamaya ücretsiz üye olabilir belirli özellikleri ücretsiz kullanabilirsiniz. Yakındaki Avukatlar ile İletişim İçin ; Online Harita Aylık Üyelik19,99 TL Online Harita 3 Aylık Üyelik56,99 TL Online Harita 6 Aylık Üyelik107,99 TL Online Harita 1 Yıllık Üyelik199,99 TL Reklamları Kapatmak İçin ; Reklamlar Aylık Üyelik3,99TL Reklamlar 3 Aylık Üyelik 10,99TL Reklamlar 6 Aylık Üyelik 19,99TL Reklamlar 1 Yıllık Üyelik34,99TL Özel..
Spor, sağlık, eğitim ve kişisel gelişim alanlarında sektörün en iyilerini müşteriler için bir araya getiriyor. Kurumsal üyelerin uzmanlık alanları ile ilgili daha çok müşteriye ulaşmalarını sağlar. N90 Mobil uygulaması; bireysel müşteriler için uygulamada doğru, hızlı, donanımlı..
Spor, sağlık, eğitim ve kişisel gelişim alanlarında sektörün en iyilerini müşteriler için bir araya getiriyor. Kurumsal üyelerin uzmanlık alanları ile ilgili daha çok müşteriye ulaşmalarını sağlar. N90 Mobil uygulaması; bireysel müşteriler için uygulamada doğru, hızlı, donanımlı hizmetler almalarını ve sektörün en iyi eğitimci, eğitmen, psikolog, diyetisyen, yaşam ve motivasyon, sağlık, güzellik merkezleri, antrenör, fitness salonları, plates, eğitim ve kişisel Gelişim alanlarında profesyonel hazırlanmış ve sektörde on beş yıllık tecrübesi olan uzmanlar tarafından sürekli geliştirilmeye en uygun, bireysel ve kurumsal müşterileri için dijital ortamlarda sürekli içerikler üreten bir Ar-ge ekibine sahip, bu alanda ilk olma özeliğini taşımaktadır.
AvAssist, Avukatların birbirleri ile yardımlaştığı ve gerçek zamanlı olarak bilgi aktardığı bir sistemdir. Beraberinde bu uygulamada Bilirkişi/Danışman/Uzman Modülleri olup, avukatlar davalarında Bilirkişilere dosyalarını danışabilirler. Bir dosya fotokopisi, duruşma, haciz yada kalem işleriniz için uzun ve yorucu..
AvAssist, Avukatların birbirleri ile yardımlaştığı ve gerçek zamanlı olarak bilgi aktardığı bir sistemdir. Beraberinde bu uygulamada Bilirkişi/Danışman/Uzman Modülleri olup, avukatlar davalarında Bilirkişilere dosyalarını danışabilirler. Bir dosya fotokopisi, duruşma, haciz yada kalem işleriniz için uzun ve yorucu yolculuklar yaparak başka bir şehre gitmek yerine o bölgedeki bir meslektaşınızdan yardım alarak işlerinizi yürütebilirsiniz. Böylelikle zamandan kazanır, masraflarınızı azaltabilirsiniz. Aynı şekilde Türkiye’nin her bölgesinden size duyulabilecek yardım ihtiyaçlarına cevap verebilir, yeterli müvekkil portföyünüz oluşana kadar, diğer meslektaşlarınıza yardımcı olabilir ve bu yolla ek gelir elde edebilirsiniz. Üye avukatların hangi il ya da ilçede mesleklerini icra ettiğini, ilgili veya uzmanı oldukları dalları ve hangi dalda size yardımcı olabileceklerini görebilir, iletişim bilgilerine ulaşabilir, böylelikle avukatlık ağını genişletebilirsiniz.

AvAssist App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website