INFORMATION

Updated:
Version:
1.0
Size:
10.7 MB
Category:
News
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2023-03-15
Price:
Free
Developer:

Akhisar Haber App SCREENSHOT

【图】Akhisar Haber(截图1)【图】Akhisar Haber(截图2)

Akhisar Haber App DESCRIPTION

Akhisar Haber, Manisa’nın Akhisar İlçesinde güncel, hızlı ve doğru haberi sunarak için hizmet vermektedir. Doğru kaynaktan alınan gerçek bilgileri hızlı bir şekilde haberleştiren internet haber gazetesi akhisarhaber.net yerel haberlerin yanı sıra Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli gelişmeleri de okuyucularına ulaştırıyor.

Akhisar Haber, ayrıca komşu yerleşim merkezleri, Gördes, Soma, Kırkağaç, Gölmarmara, Saruhanlı, Turgutlu, Ahmetli, Salihli, Köprübaşı, Demirci, Alaşehir, Kula, Selendi ve Sarıgöl ilçelerinin yanısıra Manisa il merkezi Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerinden de güncel haberleri okuyucularıyla buluşturuyor.

SIMILAR to Akhisar Haber App

Kayseri Gürhaber uygulaması ile Siyaset, ekonomi, sağlık, asayiş, gündem, spor ve daha birçok kategoride haberi kolayca takip edebilirsiniz. Uygulamadaki bildirim mesaj özelliği ile son dakika haberleri cebinizde.
Kayseri Gürhaber uygulaması ile Siyaset, ekonomi, sağlık, asayiş, gündem, spor ve daha birçok kategoride haberi kolayca takip edebilirsiniz. Uygulamadaki bildirim mesaj özelliği ile son dakika haberleri cebinizde.
Başak Gazetesi 15-08-1988 yılında Bahri Çolpan sahipliğinde kurulmuş ve yayın hayatına başlamıştır. İlk etapta tipo baskı sistemi ve 4 sayfa basılan Başak Gazetesi, kısa bir süre sonra ofset baskı sistemine geçmiş ve 8 sayfa olarak yayınına..
Başak Gazetesi 15-08-1988 yılında Bahri Çolpan sahipliğinde kurulmuş ve yayın hayatına başlamıştır. İlk etapta tipo baskı sistemi ve 4 sayfa basılan Başak Gazetesi, kısa bir süre sonra ofset baskı sistemine geçmiş ve 8 sayfa olarak yayınına devam etmiştir. Osmaniye ve ilçelerine hitap eden tek gazete olan Başak Gazetesi, 2002 yılında teknolojinin gelişmesi ile birlikte www.basakgazetesi.com internet ortamına taşıyarak sanal gazetecilik sektörüne de adım atmıştır. Başak Gazetesi, basılı yayından ziyade internet yayınına büyük önem vermektedir.
Doğru ve Güvenilir haberler anında cebinize gelsin! MedyaRota uygulaması medyarota.com sitesinin resmi uygulamasıdır.
Doğru ve Güvenilir haberler anında cebinize gelsin! MedyaRota uygulaması medyarota.com sitesinin resmi uygulamasıdır.
Almanya‘nın Türkçe yayın yapan en güçlü gazetesi. • Almanya‘da iş yapmak isteyen Kilim‘i takip ediyor. • Doğru hedef kitleye ulaşmanın yolu Kilim‘den geçiyor. Çünkü Almanyalı Türkler Kilim okuyor. • 1,1 milyon vatandaşımıza gazetemizle, 2.3 milyon vatandaşımıza..
Almanya‘nın Türkçe yayın yapan en güçlü gazetesi. • Almanya‘da iş yapmak isteyen Kilim‘i takip ediyor. • Doğru hedef kitleye ulaşmanın yolu Kilim‘den geçiyor. Çünkü Almanyalı Türkler Kilim okuyor. • 1,1 milyon vatandaşımıza gazetemizle, 2.3 milyon vatandaşımıza ise online yayınlarımızla ulaşıyoruz.
Toplumsal yasantimizin ayrilmaz bir parcasi olan guncel ekonomi ve finans konularini, halkimiza en pratik ve anlasilabilir bir dil ile aktarmayi amaclayan PARA. KULE, kuresel ekonominin farkli is dallari uzerindeki etkilerini de Site icinde barindirdigi sektorel bazda..
Toplumsal yasantimizin ayrilmaz bir parcasi olan guncel ekonomi ve finans konularini, halkimiza en pratik ve anlasilabilir bir dil ile aktarmayi amaclayan PARA. KULE, kuresel ekonominin farkli is dallari uzerindeki etkilerini de Site icinde barindirdigi sektorel bazda sayfalar yardimi ile, takipcilerinin ilgi odagi dogrultusunda rafine bir sekilde sunmayi hedeflemektedir.
Akhisar Haber, Manisa’nın Akhisar İlçesinde güncel, hızlı ve doğru haberi sunarak için hizmet vermektedir. Doğru kaynaktan alınan gerçek bilgileri hızlı bir şekilde haberleştiren internet haber gazetesi akhisarhaber.net yerel haberlerin yanı sıra Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli..
Akhisar Haber, Manisa’nın Akhisar İlçesinde güncel, hızlı ve doğru haberi sunarak için hizmet vermektedir. Doğru kaynaktan alınan gerçek bilgileri hızlı bir şekilde haberleştiren internet haber gazetesi akhisarhaber.net yerel haberlerin yanı sıra Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli gelişmeleri de okuyucularına ulaştırıyor. Akhisar Haber, ayrıca komşu yerleşim merkezleri, Gördes, Soma, Kırkağaç, Gölmarmara, Saruhanlı, Turgutlu, Ahmetli, Salihli, Köprübaşı, Demirci, Alaşehir, Kula, Selendi ve Sarıgöl ilçelerinin yanısıra Manisa il merkezi Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerinden de güncel haberleri okuyucularıyla buluşturuyor.
| News

Akhisar Haber App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website