INFORMATION

Updated:
Version:
5.49.0
Size:
103.2 MB
Category:
Utilities
Required:
iOS
Rating:
491
Publish:
2022-04-25
Price:
Free
Developer:

WHAT'S NEW

Porządków w apce ciąg dalszy. A przy okazji, ostatnio był Dzień Ziemi, więc porządki tym bardziej uzasadnione.

SCREENSHOT

【图】Mój Orange(截图 0)【图】Mój Orange(截图 1)

DESCRIPTION

Już jest, odnowiona aplikacja Mój Orange. Trochę się u nas pozmieniało!

Aplikacja nie jest u Ciebie dostępna? Nie martw się, stopniowo udostępniamy ją coraz większej liczbie klientów.

Co z logowaniem?

Jesteś właścicielem konta? Fantastycznie! Możesz logować się mailem, takim samym jakiego używasz do logowania na orange.pl i który podałeś przy zakupie usług.

Jesteś użytkownikiem? Możesz korzystać z szybkiego podglądu, tak jak dotychczas. Zobaczysz tam podstawowe informacje o numerze.
_________

Zobacz, co znajdziesz w nowej wersji:
1) Wszystko w jednym miejscu – nie musisz się przełączać, żeby zobaczyć wszystkie swoje usługi. Tak jest po prostu wygodniej.
2) Szkoda czasu na opłaty – dlatego wprowadziliśmy szybkie płatności.
3) Możesz się zainteresować – i my wiemy czym! W sekcji „Dla Ciebie” znajdziesz oferty dopasowane do Ciebie.
4) Będzie można pójść do sklepu – nowy smartfon, tablet, czy obudowa – to wszystko zamówisz w aplikacji. Łatwo i wygodnie.
5) Szybkość i użyteczność – kto ma czas na uruchomianie się aplikacji, która trwa, trwa i trwa… Poprawiliśmy. Jest szybciej!
_________

Co więcej?
O zmianach, poprawkach i dodatkach będziemy informować Cię w tekstach aktualizacji apki.
Czekamy na Twoją opinię, wytropione błędy i sugestie zmian. Możesz pisać na forum nasz.orange.pl.

READ MORE...

RELATE

DOWNLOAD

App StoreOfficial Website

REVIEWS

Kamil..

1. Znalezienie pakietów, które chce się włączyć to mordęga. Jest jakis stary zestaw opcji, które teraz wyglądają śmiesznie. 2. 1 zł za zapłatę rachunku? To obsługa przelewów nic ich nie kosztuje? 3. Ciagle coś się wiesza

nati

Prosta ułatwi poruszanie się po drogach polecam

oszol..

Apka za każdym wejściem wymaga logowania. Pojawia sie komunikat ze cos poszło nie tak. I tak za każdym logowaniem.

Pietk..

Brak słów

MDSha..

This app is really good specially, for someone who doesn’t know the Polish language. However, the app still has some issues, specially when you are using the app in English language and some functions/texts still appear in Polish language which make it difficult for someone who doesn’t know the language.

MattA..

Not English friendly at all whatsoever. Customer service can’t even help. Quite sad honestly

Kryst..

Overall a good app with a nice interface. I have one issue with the keyboard being constantly on when you want to fill out your contact information (e.g. add a corresponding address). The keyboard seem to be covering the next lines and I can’t simply scroll down because it’s hidden behind the keyboard which is impossible to hide. One would think apple did a better job with their keyboard. Fake news.

Wredn..

Nie działa na iOS 14.3 i iPhone 12 pro max Po ekranie startowym wraca do Dashboard.

Wince..

Jeżeli po aktualizacji dalej nie działa to odinstaluj i zainstaluj ponownie. Mi pomogło. Niestety aplikacja jest mniej czytelna i intuicyjna niż była pół roku temu 😕

Rob2836

Changing the language is very difficult to find unless you read polish and if you switch to English, some selections are still in polish. Also, it shows I have PLN/złoty on my account but won’t allow me to use it so that money will go to waste. Orange is a great SIM card and works well but the app and even the website are terrible. I went to the authorized orange seller for assistance and he couldn’t even get it to work and he’s fluent in polish.

Ampol..

Fatalny system, ciagle trzeba szukać, a to numer faktury, a to numer rachunku. Znalazłszy wszystko za każdym razem trzeba zaczynać od nowa. Co za mętlik. Dwie godziny może być mało. Maciej Śliwowski

Djaysan

Not working since ios 14 update

Yupi77

This application is a not only a joke, it’s pointless. Return to the old version.

lak19..

Aplikacja dużo lepsza niż poprzednia. Szybki dostęp do płatności, ale prowizje za płatności karta nie są fajne.

Magda

Sad it’s no more as clear and user friendly as before. Where did user avatar images go?

coronac

Tak w zasadzie to wszystko w temacie. Jak w dzisiejszych czasach aplikacja nie jest przygotowana do pracy w landscape. Siara.

Klim3k

Od wersji 5.0 logowanie pozostałych użytkowników w ramach konta jest niemożliwe. Unikać! Update recenzji po odpowiedzi developera: We wszystkich niższych wersjach aplikacji każdy użytkownik numeru miał OSOBNY dostęp do swoich statystyk użycia pakietów, danych, itd. Nowa wersja nie daje żadnych możliwości w tym zakresie. Jedyna opcja to danie wszystkim użytkownikom tego samego emaila i hasła. Paranoja! To absolutny brak prywatności! Najpierw siec nagania na łączenie wielu numerów w ramach jednego konta, a teraz zabiera możliwość normalnego zarządzania tymi numerami. Nie chcę dawać dostępu na poziomie administracyjnym dla użytkowników wszystkich numerów. Nie, szybki pogląd nie działa, a na rozmowie na czacie z Waszym działem obsługi straciłem 2h czasu, rozmawiając w sumie z 11 osobami. Nikt nie był w stanie mi pomóc. Dramatyczny poziom obsługi.

nlatw..

The old app was great, but this one isn't even possible to login. Won't accept old credentials and can't register as a new user either.

Xaudi..

This app needs updated in order to monitor the progress of adding data or what not. I was screwed over 50PLN and I will he disputing if I don’t get my data for schoolwork!

The

First orange downgraded my data plan for no reason Second after this was resolved orange kept sending me texts in Polish that I couldn’t read Third after having enough I went on google translate and it said I owe money for my data plan that I already payed for Fourth after having the text say to go on the app I realize that everything is in Polish and there isn’t an English option At the end I am stuck because they can’t just add an option to translate the words into English

READ MORE...