INFORMATION

Updated:
Version:
2.0.2
Size:
18.6 MB
Category:
Board Game
Required:
iOS
Rating:
8
Publish:
2017-08-23
Price:
Free
Developer:

WHAT'S NEW

Bu uygulama Apple tarafından AppleWatch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi. * Yapay zekalar iyileştirildi. * Küçük hatalar düzeltildi.

İnternetsiz Batak Game SCREENSHOT

【图】İnternetsiz Batak(截图1)【图】İnternetsiz Batak(截图2)【图】İnternetsiz Batak(截图3)

İnternetsiz Batak Game DESCRIPTION

Türk kültürünün en popüler kağıt oyunu batak artık internetsiz. İnternetiniz olmadan bedavaya oynayabileceğiniz yegane batak oyunu artık Türkiye Apple markette. Kahvehane oyunlarının okey ile birlikte kralı olan oyunumuzu mutlaka deneyin.

Özellikler.

– Bekleme derdi yok
– Kaldığın yerden devam etme
– Evde, metroda, otobüste internetsiz oynama
– Akıcı ve hızlı oyun
– Reklamsız oynama seçeneği
– Batak ve ihale seçenekleri
– Başkaları ile yarış (Game Center)

“Zeki” yapay zekaya karşı kendini göster, Batak’taki ustalığını Game Center’da cümle aleme ispatla!

SIMILAR to İnternetsiz Batak Game

Best Spades Card Game
Yapay zekası, zengin görsel efektleri, basit, kullanışlı arayüzü ile amaca uygun ihale batak oyunu karşınızda. İnternetsiz, bilgisayara karşı tekli batak, eşli ihaleli batak oyna. Herkese iyi eğlenceler. Oyun Seçenekleri: - İhaleli Batak, - Eşli İhaleli Batak, - Koz Maça, - Gömmeli Batak. Özellikler: - Game Center, - Başarılar, - Sıralamalar, - İstatistikler, - Seviyeler. Ayarlar: - El sayısı belirleme, - Kart Boyut Ayarı, - Oyun Hız Ayarı, - Sürükle bırak ve tıklalayarak kart atış seçenekleri, - Otomatik Atış, - Gömülü kart göster/gösterme. NOT: - OYUNDA PUANLAMALAR VE İSTATİSTİKLER ANLIK OLARAK GÜNCELLENMEZ!
Sesli Sohbetli Batak Oyna!
Play Spades Club with thousands of online players now. If you don't have internet connection, you can play it offline. Spades Club is a traditional trick-taking card game offers different popular modes of Spades. Join this challenging competition all around the world and test your Spades expertise. If you are newbie, you can check the game rules to prepare your strategy. FEATURES: - Keep coming every day and increase your daily bonus - Challenge other players and show them who is the best - Play with your buddies - Show your skills, rank among the top three and win VIP Membership rewards
Voice chat, fast, no ads!
Spades Online, played by millions since 2000, is now on your phone and it's FREE FREE POINT GAMES You can play as many point games as you want without paying any fee. EXCITING CREDITS GAMES If the excitement in games with points is not enough for you, we have games with credits. Moreover, free bonus credits that you can play dozens of games every day. GAMING EXPERIENCE AT ITS BEST In the games we have prepared with years of experience, everything is where it should be, in the right dosage, neither more nor less. Our aim is for you to have fun, to experience the best spades experience with our application. VOICE CHAT It is difficult to both play games and text, now you can call your friends, chat while playing games CHAT AND COMPANY You can meet new people, chat and make friends. You can play games with your friends. Lobby, table and private chats are at your disposal. With premium services, you can customize your membership and you can be different. GAME WORLD The features or credits you..
Kağıt oyunlarının en zevklisi PisYedili gamyun farkıyla şimdi telefon ve tabletinde! Hemen indir, oynamaya başla, üstelik REKLAMSIZ ve ÜCRETSİZ. ÜCRETSİZ OYUNLAR Hiç bir ücret ödemeden dilediğince puanlı oyun oynayabilirsin. EN İYİ OYUN DENEYİMİ Yılların tecrübesi ile..
Kağıt oyunlarının en zevklisi PisYedili gamyun farkıyla şimdi telefon ve tabletinde! Hemen indir, oynamaya başla, üstelik REKLAMSIZ ve ÜCRETSİZ. ÜCRETSİZ OYUNLAR Hiç bir ücret ödemeden dilediğince puanlı oyun oynayabilirsin. EN İYİ OYUN DENEYİMİ Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. Amacımız eğlenmen, en iyi pis yedili deneyimini uygulamamızda yaşaman. SESLİ SOHBET Hem oyun oynamak hem de mesaj yazmak zor, artık arkadaşlarını sesli olarak arayabilir, oyun oynarken muhabbet edebilirsin SOHBET ve ARKADAŞLIK Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin. OYUN DÜNYASI Aldığın özellikler ya da fıstıklar ister bilgisayardan ister cepten oyna tüm oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsın. GİZLİLİK ÖNEMLİ Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin ya da resmin görünmez. PİS YEDİLİ NASIL OYNANIR? Pis yedilide amaç eldeki kağıtları bitirmektir. Oyuna sinek'le başlamak zorunludur, elinde sinek yoksa çekmen gerekir. Sıra sana geldiğinde bir önceki kağdın değerinden ya da serisinden atabileceğin gibi elinde varsa vale ya da..
King HD geliştirilmiş yapay zekası ve yenilenen arayüzü ile tekrar yayında. İnternet bağlantısına gerek kalmadan internetsiz King HDRıfkı oynayabilirsiniz.
King HD geliştirilmiş yapay zekası ve yenilenen arayüzü ile tekrar yayında. İnternet bağlantısına gerek kalmadan internetsiz King HDRıfkı oynayabilirsiniz.
Play Batak(Spades) Card Game
Batak(Spades) HD game, which is played by more than 10 million user, is promoted to let the users to play it with another player as a battle. You can chat with other players during the game and send them gifts.
Batak HD, 101 HD ve 51 HD oyunumuzdan sonra Pişti HD oyunumuz yayında! Gelişmiş yapay zekaya karşı internet bağlantısına gerek kalmadan internetsiz pişti oynayın. -Online ve İnternetsiz oyun modları - Farklı kart seçenekleri - Çok hızlı..
Batak HD, 101 HD ve 51 HD oyunumuzdan sonra Pişti HD oyunumuz yayında! Gelişmiş yapay zekaya karşı internet bağlantısına gerek kalmadan internetsiz pişti oynayın. -Online ve İnternetsiz oyun modları - Farklı kart seçenekleri - Çok hızlı oyun - 2 Kişilik oyun - Puan Tablosu -Blöf seçeneği
Hoşkin HD, batak ve king oyununa benzeyen bir kart oyunudur. Özellikler -3 kişilik oyun modu -Internet bağlantısına gerek olmadan istediğiniz zaman oynama -HD grafikler Hoşkin nasıl oynanır? KART DAĞITIMI Dağıtım saat yönünün tersinedir. Dağıtan kişi 3..
Hoşkin HD, batak ve king oyununa benzeyen bir kart oyunudur. Özellikler -3 kişilik oyun modu -Internet bağlantısına gerek olmadan istediğiniz zaman oynama -HD grafikler Hoşkin nasıl oynanır? KART DAĞITIMI Dağıtım saat yönünün tersinedir. Dağıtan kişi 3 oyuncuya 25'er kart dağıtır ve masanın ortasına, kalan 5 kartı yerleştirir. İHALE SEÇİMİ Koz seçilebilmesi için ihale yapılır. Hoşkin'de Batak 'tan farklı olarak kartların puanları vardır. Bu puanlama doğrultusunu oyun öncesi açılacak el ve oyun esnasında alınacak kartlar ön görülerek bir ihale teklifi verilir. Oyun sonunda teklif verilmez ise teklifi söyleyen teklif kadar eksi puan alır. Pas diyen oyuncu ihale dışı kalır. İhale bitiminde ortadaki 5 kart herkesin göreceği şekilde açılır. Teklifi diyen oyuncu ortadaki kartları alır ve koz seçer. Elinden 5 kart çıkarır. Çıkardığı kartların puanı o oyuncuya eklenir. KARTLARI AÇMA Öncelikle Batak 'takinin aksine her kartın belli bir puanı vardır. Bunlar; A:11, 10:10, K:4, Q:3, J:2 puan şeklindedir. Belli kart gruplarının belli bir puanı vardır. Her oyuncu grup yapabildiği kartları ortaya açar. Bu sayede oyuna başlamadan puan alırlar. Kart grupları şu şekildedir; Evlilikler : Evlilik aynı türden K ve Q kartlarının yan..
Classic solitare family game
Batak is an addicting, fun, trick-taking card game played by 4 players, very similar to Spades. This game is known by many different names around the world, but no matter the name, it is loved and played all over the world! This amazingly designed and animated app, offers two games in one: •Simple gameall players bid and the goal is to take at least the number of tricks you bid for •Auction game – all players bid and the player, who suggested the highest bid, wins the auction. This player has to take at least the number of tricks he bid for as well, but the other players need to take at least one trick (Check the help section for further instructions) This Batak game includes fast matchmaking that connects players over the internet. You have choice to play with random player or invite a friend. Now that you know, just download and enjoy!
En çok indirilen Türk kart oyunu Batak HD, yenilenen grafikleri , geliştirilmiş yapay zekası, 3-5-8, batak 3'lü gömmeli batak, ihalesiz batak( koz maça ), ihaleli ve eşli batak oyun seçenekleri ile App Store'da! Bu oyun online..
En çok indirilen Türk kart oyunu Batak HD, yenilenen grafikleri , geliştirilmiş yapay zekası, 3-5-8, batak 3'lü gömmeli batak, ihalesiz batak( koz maça ), ihaleli ve eşli batak oyun seçenekleri ile App Store'da! Bu oyun online degildir. Gelişmiş yapay zekaya karşı internet bağlantınız olmasanız bile batak oynayabileceksiniz. Arkadaşlarınız ile online batak oynamak isterseniz, Batak Online HD oyunumuzu indirebilirsiniz.
Best Checkers (Draughts) game.
Checkers (Draughts) is available for iOS devices for free. Play it anywhere without internet. Checkers by SNG includes: - Great graphics - 4 different difficulty levels - Smart AI - Undo feature - Player stats - Unique and stylish board designs Continue playing where you left whenever you want. Our game uses American Checkers / English Draughts rules. Checkers is a table game with millions of fan. Join us and show your skill.
Rummy OKEY is a fast paced variant of the original Rummikub. It uses the same set of boards and tiles but has different rules. It is a level based, progressive game with a very high re-playability..
Rummy OKEY is a fast paced variant of the original Rummikub. It uses the same set of boards and tiles but has different rules. It is a level based, progressive game with a very high re-playability value. “Rummy OKEY” is a simplified version of the original Okey. Scores are not kept. This version is more like a casino game, like poker or blackjack. Each game is independent of the others and winner of a game takes the money on the table. The object is, by drawing and discarding tiles, to be the first to form a hand that consists entirely of sets of equal numbered tiles, and runs of consecutive tiles of the same color. In order to win a game, all 14 tiles of player must be in a valid run or group. When there is no tile left out of runs and groups, player puts the 15th tile at the center of the table and wins the game. This game is totally free to play. However, users who want to play with higher stakes might choose to purchase..
Türk kültürünün en popüler kağıt oyunu batak artık internetsiz. İnternetiniz olmadan bedavaya oynayabileceğiniz yegane batak oyunu artık Türkiye Apple markette. Kahvehane oyunlarının okey ile birlikte kralı olan oyunumuzu mutlaka deneyin. Özellikler. - Bekleme derdi yok -..
Türk kültürünün en popüler kağıt oyunu batak artık internetsiz. İnternetiniz olmadan bedavaya oynayabileceğiniz yegane batak oyunu artık Türkiye Apple markette. Kahvehane oyunlarının okey ile birlikte kralı olan oyunumuzu mutlaka deneyin. Özellikler. - Bekleme derdi yok - Kaldığın yerden devam etme - Evde, metroda, otobüste internetsiz oynama - Akıcı ve hızlı oyun - Reklamsız oynama seçeneği - Batak ve ihale seçenekleri - Başkaları ile yarış (Game Center) "Zeki" yapay zekaya karşı kendini göster, Batak'taki ustalığını Game Center'da cümle aleme ispatla!
Rummy offline (the board game version of its card counterpart) is now ready for ios mobile phones and tablets with its high quality. Download now and play free. You can play RummyOffline in anywhere you want...
Rummy offline (the board game version of its card counterpart) is now ready for ios mobile phones and tablets with its high quality. Download now and play free. You can play RummyOffline in anywhere you want. No need to the internet connection. You can earn millions of chip and play in high bet rooms against artificial intelligence if you are a really good rummy player. Rummy offline is a tile-based game for four players, combining elements of the card game rummy, board game okey and mahjong.
The most popular card game Spades is now ready for iOS mobile phones and tablets with its high quality. Download now and play free. You can play free SpadesOffline in anywhere you want. No need to..
The most popular card game Spades is now ready for iOS mobile phones and tablets with its high quality. Download now and play free. You can play free SpadesOffline in anywhere you want. No need to the internet connection. You can beat artificial intelligence if and only if you are a good Spades player. Spades Offline brings this classic 4-player contract trick taking card game to App Store, with the high quality of SNG GamesThe main contribution of our game is playing offline Spades plus its challenging opponents with high level artificial intelligence, classy graphics and smooth game play. Contact our Five Star support and feel free to leave your comments about “Spades Offline”: [email protected] Visit us on Facebook: http://www.facebook.com/snggames See other apps and games made by us: http://www.sngict.com
SNG King (Rıfkı), is renewed completely, and it is much better now! Very user-friendly interface, fluent card animations, beautiful music and sound effects will make you feel real gameplay pleasure and new powerful artificial intelligence will..
SNG King (Rıfkı), is renewed completely, and it is much better now! Very user-friendly interface, fluent card animations, beautiful music and sound effects will make you feel real gameplay pleasure and new powerful artificial intelligence will make you enjoy playing King. And of course you won't need any other players while playing this game. Have fun!
Çanak Plus özelliğiyle Çömlek ve Küp kırma şansı! Dünyada Rummy, ülkemizde ise Okey olarak bilinen online oyunumuz sizlerle! Hemen ücretsiz olarak indir ve sen de topluluğa katılarak yeni arkadaşlıklar kur! Çanak kırıp tüm ödülleri topla ve..
Çanak Plus özelliğiyle Çömlek ve Küp kırma şansı! Dünyada Rummy, ülkemizde ise Okey olarak bilinen online oyunumuz sizlerle! Hemen ücretsiz olarak indir ve sen de topluluğa katılarak yeni arkadaşlıklar kur! Çanak kırıp tüm ödülleri topla ve canlı sıralamada en iyilerden ol! Okey Canlı'yı diğer oyunlardan ayıran özellikler ise şöyle; • Topluluk sayfasından yeni insanlarlar ile tanışıp sosyalleşebilirsin. • Her gün günlük görevler ve ödüllerden bolca altın veren sürpriz hediyeler kazanabilirsin. • Masada veya oyuncularla özel olarak mesajlaşabilirsin. • Özel ıstaka ve taş setleri ile tarzını gösterebilirsin. • Facebook ile üye olabilir veya misafir olarak oynayabilirsin. • Masanın dolmasını beklemeden 2 veya 3 kişi ile oynayabilirsin. • VIP üye olarak, VIP özelliklerinden faydalanabilirsin. • Sıralamarda kendi liginde ilk 3'e girerek ödüller kazanabilirsin. • Okey ile bitip çanak kırmanın yanı sıra, şanslıysan çömlek veya küp kırarak bütün ödülleri toplayabilirsin. Lütfen hata raporlarınızı, önerilerinizi ve isteklerinizi [email protected] adresine iletiniz. Desteğiniz için teşekkür ediyoruz !
Play the best Backgammon!
Backgammon by SNG is now ready for iPhones and iPads with its high quality and high level artificial intelligence. You can now download the best Backgammon dice game for free. Our main contribution is offline backgammon plus high level artificial intelligence. Features: - Real dice probabilities. - Smooth graphics and game play. - High level artificial intelligence (machine learning and neural networks) - No need for an internet connection. - Totally free! - No banner ads. Our game is a part of a Phd. Thesis about reinforcement learning and neural networks. AI (Artificial Intelligence) bot is trained 1 millions times with an unsupervised learning algorithm. Winning ratio of our agent is 64%. Many comments about rigged dice are not true since our ai agent is nearly a master player. Backgammon has received a bunch of different names over the years such as: Tapa, Tavla, Tabula, Acey Deucey, Tawla, and etc. The games do not offer "real money gambling" or an opportunity to win real money or prizes. Practice or success at our game does not imply future success at "real..
Best offline Solitaire.
Enjoy Offline and fun Solitaire by SNG. Play anywhere you want without internet on your tablet and phone. It's classic fun Solitaire (Klondike or Patience). Solitaire has: - Classic Draw 1 Card Mode - Classic Draw 3 Cards Mode Hints Auto Complete Unlimited Undo Simple UI design Smooth animations Many backgrounds Easy gameplay 1-Tap Card Movement Continue your previous game whenever you want. Enjoy Solitaire without any annoying advertisements. Drag the cards or tap them to automatically move them easily. If you enjoy our Solitaire App, check out our other card games by SNG Games! As SNG Games we always value our players’ experience above everything else! For this, if you have anything to say, please leave a comment/review on App Store. We would be very grateful for any feedback! Contact our Five Star support and feel free to leave your comments about SNG Solitaire [email protected] Visit us on Facebook http://www.facebook.com/snggames See other apps and games made by our company http://www.sngict.com
Best offline match puzzle game
Match the diamonds of the same color and combine boosters for huge explosions to blast your way through hundreds of levels! Zombie Blast is a zombie puzzle game with unique game play. You solve the match 3 puzzles and use your hero to blast the cartoon style zombies. While matching the items, you collect power ups and give more damage to your enemies. You can freeze them, you can explode them and you can shoot them. Do not give up. World's future is in your hands. Match the diamonds, solve the puzzles, kill the zombies and survive in a world living apocalypse. Improve your hero and make the puzzles easy. FEATURES: ● Rich and entertaining story ● Over 500+ levels of puzzle solving action ● Dynamic hero upgrade system ● Daily gifts ● Fearful Boss battles ● Special power-ups ● Upgradeable weapons ● Funny soundtrack It is time to become a hero! May the force be with you!

İnternetsiz Batak Game DOWNLOAD

App StoreOfficial Website

Game REVIEWS

Hkina

İnternetsiz oynayabilmek çok güzel olmus.

Metuzz

Son update ile birlikte oyun icinde tam ekran reklamlar belirmeye basladi. Uzun zamandir oynadigim bir oyundu ama simdi siliyorum telefonumdan.

Legendof..

Very good game

Maynol

Zahmet edipte kurmayin