INFORMATION

Updated:
Version:
1.0
Size:
80.9 MB
Category:
Business
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2023-05-03
Price:
Free
Developer:

Carman App App SCREENSHOT

【图】Carman App(截图1)【图】Carman App(截图2)

Carman App App DESCRIPTION

CarmanApp mobil uygulamasını kullandığında yakınındaki otopark ve vale servislerini kolayca bulur, gideceğin yere en kısa ve hızlı rotayı öğrenir ve hiçbir zaman ödeme için sırada beklemezsin. CarmanApp ile aracını ister vale, ister biletli otoparklarda hızlıca park eder, sorunsuz ve kolay otopark deneyiminin keyfini çıkarırsın. CarmanApp anlaşmalı otoparklara bilet almadan girebilir, vale servislerinde sana özel QR kodu ile dijital olarak aracını bırakıp, bir tık ile hızlıca çağırabilirsin.

SIMILAR to Carman App App

Intercity Portal uygulaması ile; Yol yardım, çekici, servis veya lastik talebi yapabilirsiniz. Kaza, arıza, çalınma, hırsızlık, plaka kaybı gibi acil durumlarda hızlı iletişime geçebilirsiniz. Filo kiralama teklifi alabilirsiniz. Fatura ve sözleşme ödemelerinizi yapabilirsiniz. Aylık mutabakat yapabilirsiniz...
Intercity Portal uygulaması ile; Yol yardım, çekici, servis veya lastik talebi yapabilirsiniz. Kaza, arıza, çalınma, hırsızlık, plaka kaybı gibi acil durumlarda hızlı iletişime geçebilirsiniz. Filo kiralama teklifi alabilirsiniz. Fatura ve sözleşme ödemelerinizi yapabilirsiniz. Aylık mutabakat yapabilirsiniz. Araç sürücü listenizi görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Araç listenizi görüntüleyebilirsiniz. Hangi aracın, hangi sürücü tarafından kullanıldığını görebilirsiniz. Fatura Detaylarını, Trafik Para Cezası, OGS-HGS Geçişlerini ve OGS-HGS Geçiş İhlallerini görüntüleyebilirsiniz. Müşteri aktiviteleri bölümünden sorumluluğunuzda olan tüm araçlar ile ilgili Intercity'nin sisteminde tuttuğu (araç iade/teslimat, servis giriş/çıkış, fatura, ödeme vs.) tüm güncel bilgilere erişebilirsiniz. Intercity'nin sizlere ilettiği tüm kılavuzları ve faydalı bilgileri ve sıkça sorulan soruların cevaplarını içeren bilgi bankamıza erişebilirsiniz. Intercity'den aldığınız hizmetlerle veya aracınız ile ilgili her konuda iletişim sekmesinden bize ulaşabilirsiniz. Uygulamanın tümüne erişim için oturum açmanız gerekir. Uygulamanın içinde "Filo Yöneticisi", "Mutabakat Sorumlusu", "Satınalma Sorumlusu", "Tahsilat/Ödeme Sorumlusu", " İmza Yetkilisi" gibi farklı sorumluluklar bulunmaktadır. Size atanan sorumluluğa göre uygulama içinde yapabilecekleriniz farklılık gösterebilir. Uygulamaya girdikten sonra, sürücülerinizin uygulamayı etkin kullanabilmesi için ilk adım olarak, lütfen tüm kullanıcılarınızı "Kontak Listesi" > "Davet Et" adımından Intercity Portal uygulamasına davet ediniz. İkinci adım olarak, "Araç Sürücüleri..
Petrol Ofisi’nin yeni Bayi Portal uygulaması ile Petrol Ofisi hakkında duyurular, kampanyalar, sipariş ekranları ve bildiriler her an elinizin altındadır. Günlük satışlarınızı, tank seviyenizin takibini anlık olarak kolaylıkla yapabilir, satış raporlarınıza ulaşabilirsiniz. Petrol Ofisi ve ihtiyaç..
Petrol Ofisi’nin yeni Bayi Portal uygulaması ile Petrol Ofisi hakkında duyurular, kampanyalar, sipariş ekranları ve bildiriler her an elinizin altındadır. Günlük satışlarınızı, tank seviyenizin takibini anlık olarak kolaylıkla yapabilir, satış raporlarınıza ulaşabilirsiniz. Petrol Ofisi ve ihtiyaç duyduğunuz diğer hizmetler ile ilgili hatırlatmalar ekleyerek, uygulamanın sizi periyodik olarak bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz. ·Siparişler menüsünden LPG, Görsel, Positive Kart, Üniforma, Market ve Akaryakıt siparişlerinizi verebilirsiniz. ·Ürün ve Hizmetler menüsünden güncel yakıt fiyatlarını takip edebilirsiniz. ·Mutabakat, teminat mektupları ve kredi limitlerinizi takip edebilirsiniz. ·Bilgilendirmeler menüsünden en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. ·Anket menüsünden anketlerimizi doldurabilirsiniz. ·Bize Ulaşın menüsünden sorularınız hakkında bilgi alabilir, SSS erişebilirsiniz. Petrol Ofisi A.Ş.
Optimus Pos Otomasyon sistemi için siparişleri telefonunuzdan veya tabletinizden girebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz IOS aplikasyonu. Optimus Pos Entegre Qr Menü Yemek Sepeti Entegrasyonu Getir Yemek Entegrasyonu Paket ve Gel Al Modülleri TeraziYazarkasa Entegrasyonu Caller-Id Entegrasyonu Barkod..
Optimus Pos Otomasyon sistemi için siparişleri telefonunuzdan veya tabletinizden girebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz IOS aplikasyonu. Optimus Pos Entegre Qr Menü Yemek Sepeti Entegrasyonu Getir Yemek Entegrasyonu Paket ve Gel Al Modülleri TeraziYazarkasa Entegrasyonu Caller-Id Entegrasyonu Barkod ve QR okuyucu destekli Iphone ve Ipadinizle uyumlu istemcileri indirebilirsiniz. İşletmenizin Pos çözümleri için başlangıç yatırım maliyetlerini minimuma indirmeyi hedefledik. Aylık veya yıllık abonelik tercihiniz ile yazılımın tüm modüllerine erişim sağlayın. Güncelleme, ek veya yeni modül masraflarına katlanmak zorunda kalmadan 7/24 faal, hızlı ve çözüm odaklı POS sistemi deneyimini yaşamaya başlayın
CarmanApp mobil uygulamasını kullandığında yakınındaki otopark ve vale servislerini kolayca bulur, gideceğin yere en kısa ve hızlı rotayı öğrenir ve hiçbir zaman ödeme için sırada beklemezsin. CarmanApp ile aracını ister vale, ister biletli otoparklarda hızlıca park..
CarmanApp mobil uygulamasını kullandığında yakınındaki otopark ve vale servislerini kolayca bulur, gideceğin yere en kısa ve hızlı rotayı öğrenir ve hiçbir zaman ödeme için sırada beklemezsin. CarmanApp ile aracını ister vale, ister biletli otoparklarda hızlıca park eder, sorunsuz ve kolay otopark deneyiminin keyfini çıkarırsın. CarmanApp anlaşmalı otoparklara bilet almadan girebilir, vale servislerinde sana özel QR kodu ile dijital olarak aracını bırakıp, bir tık ile hızlıca çağırabilirsin.

Carman App App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website