INFORMATION

Updated:
Version:
1.1
Size:
22.8 MB
Category:
Education
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2022-06-11
Price:
Free
Developer:

WHAT'S NEW

Uygulama içi iyileştirmeler yapıldı.

KPSS Tarih Altın Sorular App SCREENSHOT

【图】KPSS Tarih Altın Sorular(截图1)【图】KPSS Tarih Altın Sorular(截图2)【图】KPSS Tarih Altın Sorular(截图3)

KPSS Tarih Altın Sorular App DESCRIPTION

Kpss Tarih Altın Sorular uygulama aracılığı ile kpss tarihe hazırlanmak çok daha kolay. Özenle hazırlanmış testler ile konuları öğrenirken bir yandan da o konuya özel farklı soruları görebilirsin. İleri de gelecek tarih kısa bilgiler bölümü ile tarihde olan önemli olayları öğrenebileceksin.

Bazı test konuları;

Atatürk İlkeleri Test 1
Atatürk İnkılapları Test 1
I. TBMM Dönemi Test 1 – 2
Osmanlı Devleti Dağılma Dönemi Test 1 – 2 – 3

54 konu testi ile 600 yakın soru içermektedir.

SIMILAR to KPSS Tarih Altın Sorular App

Kpss ye hazırlanırken konuları tamamlamış öğrenciler için oluşturulan bir soru bankası. Coğrafya, Tarih, Vatandaşlık, Güncel Konular, Türkçe ve Eğitim bilimleri sorularından oluşan dev bir arşiv. Her çözdüğünüz testte farklı sorularla karşılaşmanızı sağlar.
Kpss ye hazırlanırken konuları tamamlamış öğrenciler için oluşturulan bir soru bankası. Coğrafya, Tarih, Vatandaşlık, Güncel Konular, Türkçe ve Eğitim bilimleri sorularından oluşan dev bir arşiv. Her çözdüğünüz testte farklı sorularla karşılaşmanızı sağlar.
- KPSS 2021 sınavında Tarih sorularından artık korkmanıza gerek yok. - KPSS 2021Tarih Uygulamasıyla birbirinden güzel ve zor sorularla sınava en iyi şekilde hazırlanabileceksiniz. - KPSS 2021Tarih Uygulamasında ayrıca konulara ayrılmış bir şekilde tarihte gerçekleşen ilklere..
- KPSS 2021 sınavında Tarih sorularından artık korkmanıza gerek yok. - KPSS 2021Tarih Uygulamasıyla birbirinden güzel ve zor sorularla sınava en iyi şekilde hazırlanabileceksiniz. - KPSS 2021Tarih Uygulamasında ayrıca konulara ayrılmış bir şekilde tarihte gerçekleşen ilklere de ulaşabileceksiniz. - Ayrıca sınava girmeden önce rakiplerinizle yarışma fırsatını da bu uygulama ile yakalayacaksınız. İndiren herkese teşekkür eder, sınavda başarılar dileriz.
- KPSS 2021 sınavında Coğrafya sorularından artık korkmanıza gerek yok. - 'KPSS 2021Coğrafya' Uygulamasıyla birbirinden güzel ve zor sorularla sınava en iyi şekilde hazırlanabileceksiniz. - Ayrıca sınava girmeden önce rakiplerinizle yarışma fırsatını da bu uygulama ile..
- KPSS 2021 sınavında Coğrafya sorularından artık korkmanıza gerek yok. - 'KPSS 2021Coğrafya' Uygulamasıyla birbirinden güzel ve zor sorularla sınava en iyi şekilde hazırlanabileceksiniz. - Ayrıca sınava girmeden önce rakiplerinizle yarışma fırsatını da bu uygulama ile yakalayacaksınız. - 'KPSS 2021Coğrafya' Uygulamasıyla KPSS'de Coğrafya dersinin şifresi sizin elinizde. - Coğrafya dersine ait 100' den fazla şifreyle artık önemli olan bölümleri ezberlemek çok daha kolay. - Sizde bu uygulamayı tereddüt etmeden indirin ve hayallerinize bir adım daha yaklaşın. İndiren herkese teşekkür eder, sınavda başarılar dileriz.
71 bolumden olusuyor Her bolumde Tarih, Cografya ve Vatandaslik sorulari mecuttur. Toplam dogru yanlislarinizi ve calisma surenizi goreceginiz istatistikler mevcuttur. Her bolumde 3 yanlis cevap verme hakkiniz var. 12 soruya dogru cevap vermeniz gerekiyor.
71 bolumden olusuyor Her bolumde Tarih, Cografya ve Vatandaslik sorulari mecuttur. Toplam dogru yanlislarinizi ve calisma surenizi goreceginiz istatistikler mevcuttur. Her bolumde 3 yanlis cevap verme hakkiniz var. 12 soruya dogru cevap vermeniz gerekiyor.
KPSS 2019 Türkçe 1.000 Soru KPSS 2019 Tarih 2.500 Soru KPSS 2019 Vatandaşlık 1.000 Soru KPSS 2019 Güncel Bilgiler 700 Soru KPSS 2019 Coğrafya 1.200 Soru KPSS 2019 Matematik 700 Soru Aşağıdaki konularla ilgi 2.200 Soru..
KPSS 2019 Türkçe 1.000 Soru KPSS 2019 Tarih 2.500 Soru KPSS 2019 Vatandaşlık 1.000 Soru KPSS 2019 Güncel Bilgiler 700 Soru KPSS 2019 Coğrafya 1.200 Soru KPSS 2019 Matematik 700 Soru Aşağıdaki konularla ilgi 2.200 Soru eklenmiştir Eğitim Bilimleri Testleri Öğrenme Psikolojisi Gelişim Psikolojisi Program Geliştirme Ölçme ve Değerlendirme Rehberlik Öğretim Yöntem ve Teknikleri Toplam da 171 konu başlığı konu içlerinde mevcuttur. Uygulamanın içinde "?" işaretlerini tıklayıp görebilirsiniz.
Learn English - Reading Story
Do you enjoy reading stories? In this section, read our entertaining short stories specially written for intermediate or upper intermediate learners. You will improve your reading fluency and comprehension and develop your vocabulary. Each story has interactive exercises to help you understand and use the language. These short stories in English include vocabulary help and some have vocabulary and comprehension quizzes. Stories are all about going beyond reality. It is no wonder that they let you understand big concepts with only a little bit of reading practice. But this works better when you’re reading better stories. Main Categories : Short Stories, Moral Stories,General Stories,Classic Stories,Bedtime Stories,Animal Stories,Family Stories, Life Stories,Fables Stories,Love Stories,English Proverbs,Kid Stories
Tarih meraklıları için testler hazırladık. KPSS, YKS, LGS gibi sınavlarda başarılı olacaksınız. Tarih Kartları ile tüm tarihe hakim olacaksın. Sizler için sınavlara özel Tarih testleri oluşturduk. Tarih sınavı için çözümlü testler ve sorular çözerek kendinizi test..
Tarih meraklıları için testler hazırladık. KPSS, YKS, LGS gibi sınavlarda başarılı olacaksınız. Tarih Kartları ile tüm tarihe hakim olacaksın. Sizler için sınavlara özel Tarih testleri oluşturduk. Tarih sınavı için çözümlü testler ve sorular çözerek kendinizi test edebilirsiniz. Tüm soruları çöz ve rakiplerinden bir adım öne geç. Yüzlerce tarih sorusunu çözerek başarıya ulaşabilirsiniz. Tarih ezber bilgi olduğundan tekrar etmek ve bilgileri tazelemek için uygulamada yer alan konular şu şekilde; - İlk Türk Devletleri - İslamiyeti Kabul Eden İlk Türk Devletleri - Osmanlı Kültür ve Medeniyet, Kuruluş, Yükselme, Gerileme, Dağılma Dönemi - Trablusgarp ve Balkan Savaşları - I. Dünya Savaşı - İnkılaplar - Kurtuluş Savaşı Muharebeler Dönemi - Atatürk'ün Hayatı - Atatürk Dönemiİç, Dış Politika - Milli Mücadele Hazırlık Dönemi - Cumhuriyet Dönemi Kültür ve Medeniyeti - Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Yukarıdaki tüm konulara özel tarih soruları mevcuttur. Sınavlara bu konulardaki soruları çözerek başarıya ulaşabilirsiniz.
French Words List
Start Learning Easy French Words Knowledge of vocabulary is one of the most important topics you need to master to learn French. By taking a look at the app, you can learn the most used French words and their meanings as well as the key French words, their meanings and pronunciations. We met with French in everyday life. To start learning, you must first know the words. After learning the words, the French instruction will be easier. Most Used French Words and Their Meanings People who want to improve their French vocabulary can start using it in everyday life by learning the most popular French words. For people learning French, studying the first 6000 words in the most used French words will be very helpful. These words very often use in sentence structures both in written and spoken French. Start learning all the words in the app in alphabetical order! Frequently used phrase and word lists: - Numbers - Animals - Colors - Purchases - Countries - Sport - Clothing - Airport - Job - Emergency state - Food -..
Fransızca öğrenmeye ilk adımı atmak artık çok basit. Fransızca kelimeleri öğrenmeye başlayarak pratik yapabilirsiniz. Uygulama sayesinde fransızca kelime bilgisi, sesli diyaloglar ve resimler ile hızlı bir şekilde temel oluşturmaya başlayabilirsiniz. İş, alışveriş, günlük hayat, seyahat, restoran,..
Fransızca öğrenmeye ilk adımı atmak artık çok basit. Fransızca kelimeleri öğrenmeye başlayarak pratik yapabilirsiniz. Uygulama sayesinde fransızca kelime bilgisi, sesli diyaloglar ve resimler ile hızlı bir şekilde temel oluşturmaya başlayabilirsiniz. İş, alışveriş, günlük hayat, seyahat, restoran, günlük konuşma ifadeleri, günler, aylar, acil durum, aile bireyleri, otel, meslekler hakkında ve birçok kategoride sık kullanılan Fransızca kelimeleri öğren ve kendini geliştirmeye başla.
Lecture Notes and Trial Exam
* 2020 Driver's License Exam Questions * Driving License Exam Questions 2020 * Driving LicenseQuiz Exam Questions 2020 * 2021 Driver's License Exam Questions * Driving License Exam Questions 2021 * Driving LicenseQuiz Exam Questions 2021 * According to the last driver's license test system prepared by the application candidates for the driver's license since 2013 will solve all the questions ready to test themselves. It covers all exam questions of the last 5 years. Trial exams and scoring system according to the changing exam system in 2016. In 2016, the driver's license is considered to be the winner of the exam passing the 70 bar limit with the change in the examination system and gain the right to take the test. Based on 70 exams we have passed the trial system. In this way, after solving the experiment, we have shown whether or not he left the test in graph form. * New driving license system, ad-free, fast and current exam questions you can find at the same time you can read the course notes. Test your application and..

KPSS Tarih Altın Sorular App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website