INFORMATION

Updated:
Version:
1.0
Size:
79.9 MB
Category:
Education
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2023-04-12
Price:
Free
Developer:

MbxAR App SCREENSHOT

【图】MbxAR(截图1)【图】MbxAR(截图2)

MbxAR App DESCRIPTION

Metodbox AR, K12 düzeylerindeki öğrencilerin tüm ders, ünite ve konulardaki AR (Augmented Reality-Artırılmış Gerçeklik) içeriklerine aynı platformdan kolayca erişebilecekleri, eğitim odaklı arttırılmış gerçeklik uygulamasıdır.

Tüm K12 düzeylerinde, öğretim programlarında yer alan ders, ünite ve konularda AR içerikleri mevcuttur. AR içerikleri, ses ve metin ile desteklenmektedir.

Öğrenciler, kendi düzeylerine uygun olan içeriklerle kişiye özgü öğrenme deneyimi yaşayabilmektedirler.

Uygulama içindeyken öğrenciler deneyimlerini videoya çekebilir veya fotoğraf olarak kaydedebilir.

Metodbox AR is an educational augmented reality application that students at K12 levels can easily access augmented reality content in all courses, units and subjects from the same platform.
At all K12 levels, AR content is available in the courses, units and subjects included in the curriculum. AR contents are supported by audio and text.

Students can have a personalized learning experience with content appropriate for their level.

While inside the app, students can save their experience as photos or videos.

SIMILAR to MbxAR App

BK World uygulaması, Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin ve velilerinin bilgilendirilmesi, öğrencilerinin akademik gelişim ve süreçlerin hem kendileri, hem velileri tarafından takip edilebilmesinin sağlanması, öğrenilen derslerin, konuların, girecekleri sınavların, okul yayınlarının görüntülenebilmesi için hazırlanmıştır. BK World uygulaması ile,..
BK World uygulaması, Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin ve velilerinin bilgilendirilmesi, öğrencilerinin akademik gelişim ve süreçlerin hem kendileri, hem velileri tarafından takip edilebilmesinin sağlanması, öğrenilen derslerin, konuların, girecekleri sınavların, okul yayınlarının görüntülenebilmesi için hazırlanmıştır. BK World uygulaması ile, - Her gün yayınlanan duyurularınıza, gelen mesajlarınıza, yayın tüketim performans raporunuza, haftalık hatırlatmalarınıza ve sınav bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz. - Bahçeşehir Koleji öğretmenlerinin hazırladığı dijital ders yayını ve videolu konu anlatımları ile bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. - Akademik Bilgiler, sınavlar, ders notları, PDR Birimi çalışmaları, etkinlikler, etüt takvimi, ödevler ve görüşme günlerini görüntüleyebileceğiniz Öğrenci Akademik Gelişim Dosyasını takip edebilirsiniz. - Ders programı, yemek listesi, akademik takvim, kayıt bilgileri sayfalarına ulaşabilirsiniz.
Metodbox ilkokul (1, 2, 3 ,4. sınıflar), ortaokul (5, 6, 7, 8.sınıflar), lise (9, 10, 11, 12.sınıflar) ve üniversiteye hazırlık (11, 12.sınıf ve liseden mezun) öğrencileri, sınıf ve branş öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri..
Metodbox ilkokul (1, 2, 3 ,4. sınıflar), ortaokul (5, 6, 7, 8.sınıflar), lise (9, 10, 11, 12.sınıflar) ve üniversiteye hazırlık (11, 12.sınıf ve liseden mezun) öğrencileri, sınıf ve branş öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri tarafından kullanılan, her yerde bağlanılabilen ve kullanılabilen bir K12 eğitim platformudur. Öğrencilerin; • Kazandırılmaya çalışılan MEB müfredatına uygun bilgi ve becerileri, konu anlatımları, soru bankaları, videolar, çalışma fasikülleri vb. gibi binlerce içerik sağlayarak istedikleri kadar tekrar edebilecekleri, • Ön öğrenmedeki eksiklerini giderebilecekleri, • Kaçırdıkları veya öğrenmede güçlük çektikleri derslerdeki konuları kendi başlarına tekrar edebilecekleri, • Öğrencinin ulaşmak istediği hedeflerini girip bu hedef doğrultusunda plan oluşturmanı sağlayan, • Öğrenciyi adım adım izleyerek, çalıştığın dersleri ve konuları, çözdüğü testleri takip eden, • Gerektiği yerde öğrencinin eksiklerini tespit edip, bu eksikleri tamamlaması için fırsat veren, • Raporlama ekranları ile durum değerlendirmesi yapmasını sağlayan bir eğitime destek çözümüdür. Metodbox eğitim platformu sayesinde öğretmenler öğrencilerini, okul yöneticileri öğretmenleri ve okuldaki ders işleme sürecini ve velilerde çocuklarını takip edebilirler. Öğretmenler; • Öğrencilerini adım adım izleyerek, çalıştığın dersleri ve konuları, çözdüğü testleri takip edebilirler, • Derslerini sınıf içerisinde Metodbox Akıllı Tahta..
BK Basketbol uygulaması, Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü tarihçesi, kulüp amaç ve hedefleri hakkında bilgilendirilmesi, sezon boyunca oyuncularının maç performanslarına bağlı olarak istatistikleri, iç saha ve dış saha maçları, maç sonuçları, Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü ve dünyadan..
BK Basketbol uygulaması, Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü tarihçesi, kulüp amaç ve hedefleri hakkında bilgilendirilmesi, sezon boyunca oyuncularının maç performanslarına bağlı olarak istatistikleri, iç saha ve dış saha maçları, maç sonuçları, Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü ve dünyadan spor haberleri, maç biletlerinin alımı ve Red Dragons Fun Clup üyelik, E-Store taraftar ürünlerinin alımı için hazırlanmıştır. BK Basketbol uygulaması ile, - Her gün kulüp bünyesinde, Türkiye’den ve Dünya’dan spor haberlerine anında ulaşabilirsiniz. - Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü oyuncu kartlarına ve oyuncu istatistiklerine ulaşabilirsiniz. - Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü’nün sezon boyunca oynayacağı maçların gün, saat ve yer bilgilerine, maç sonuçlarını öğrenebilirsiniz. -Maç biletlerini ve e-store üzerinden taraftar ürünlerini satın alabilirsiniz. -Red Dragons Fun Clup üyeliği yaparak kulüp avantajlarından yararlanabilirsiniz.
BK World Öğretmen uygulaması ile öğretmenlerimizin okul hayatına büyük bir kolaylık sağlıyoruz. Yeni uygulamamız ile öğretmenlerimiz, yoklamalarını uygulama üzerinden alabilir, ödev yönetimi ve kontrollerini gerçekleştirip, anında etüt ve ek çalışma programları organize edilebilir, öğrencilerini yapılacak çalışmalardan..
BK World Öğretmen uygulaması ile öğretmenlerimizin okul hayatına büyük bir kolaylık sağlıyoruz. Yeni uygulamamız ile öğretmenlerimiz, yoklamalarını uygulama üzerinden alabilir, ödev yönetimi ve kontrollerini gerçekleştirip, anında etüt ve ek çalışma programları organize edilebilir, öğrencilerini yapılacak çalışmalardan haberdar edebilirler. Yemek listeleri, organizasyonlar, duyurular, görüşme günleri gibi bir çok konuda bilgiler içeren uygulamamız ile bilgiye ulaşma zamanları kısalarak verimlilikleri artacaktır.
Uğur Dijital ortaokul ( 7, 8.sınıflar), lise üniversiteye hazırlık (9, 10, 11, 12. ve Mezun )öğrencileri, öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri tarafından kullanılan; hem web sitesi, hem mobil sitesi hem de mobil uygulamalar sayesinde,..
Uğur Dijital ortaokul ( 7, 8.sınıflar), lise üniversiteye hazırlık (9, 10, 11, 12. ve Mezun )öğrencileri, öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri tarafından kullanılan; hem web sitesi, hem mobil sitesi hem de mobil uygulamalar sayesinde, her yerde bağlanılabilen ve kullanılabilen bir eğitim platformudur. Öğrenci rolü ile giriş • Kazandırılmaya çalışılan MEB müfredatına uygun bilgi ve becerileri, konu anlatımları, soru bankaları, videolar, çalışma fasikülleri vb. gibi binlerce içerik sağlayarak istedikleri kadar tekrar edebilirler • Ön öğrenmedeki eksiklerini giderir • Kaçırdıkları veya öğrenmede güçlük çektikleri derslerdeki konuları kendi başlarına tekrar edebilirler • Öğrencinin ulaşmak istediği hedeflerini girip bu hedef doğrultusunda plan oluşturmanı sağlar • Öğrenciyi adım adım izleyerek, çalıştığı dersleri ve konuları, çözdüğü testleri takip eder • Gerektiği yerde öğrencinin eksiklerini tespit edip, bu eksikleri tamamlaması için fırsat verir • Raporlama ekranları ile durum değerlendirmesi yapmasını sağlayan bir eğitime destek çözümüdür Uğur Dijital eğitim platformu sayesinde öğretmenler öğrencilerini, okul yöneticileri öğretmenleri ve okuldaki ders işleme sürecini ve velilerde çocuklarını takip eder. Öğretmenler; • Öğrencilerini adım adım izleyerek, çalıştığı dersleri ve konuları, çözdüğü testleri takip eder • Derslerini sınıf içerisinde Uğur Dijital..
STEM Project Learning Platform
Metodbox Bee provides teachers an environment where they can assess their students at STEM and project-based courses. Metodbox Bee, helps teachers manage their process, course contents while managing and evaluating their students’ participation, personal and group performance with a holistic approach.
BK World Öğretmen uygulaması ile öğretmenlerimizin okul hayatına büyük bir kolaylık sağlıyoruz. Yeni uygulamamız ile öğretmenlerimiz, yoklamalarını uygulama üzerinden alabilir, ödev yönetimi ve kontrollerini gerçekleştirip, anında etüt ve ek çalışma programları organize edilebilir, öğrencilerini yapılacak çalışmalardan..
BK World Öğretmen uygulaması ile öğretmenlerimizin okul hayatına büyük bir kolaylık sağlıyoruz. Yeni uygulamamız ile öğretmenlerimiz, yoklamalarını uygulama üzerinden alabilir, ödev yönetimi ve kontrollerini gerçekleştirip, anında etüt ve ek çalışma programları organize edilebilir, öğrencilerini yapılacak çalışmalardan haberdar edebilirler. Yemek listeleri, organizasyonlar, duyurular, görüşme günleri gibi bir çok konuda bilgiler içeren uygulamamız ile bilgiye ulaşma zamanları kısalarak verimlilikleri artacaktır.
SeeMeet demek çevrimiçi olmak, güvenli kalmak demek! Fiziksel konumunuz fark etmez, zamanlama fark etmez! Her yerden herkesle görüntülü, canlı görüşme deneyimini yaşayabilirsiniz. SeeMeet, uzaktan eğitim ve görüşme alanında doğru tercihtir. Kullanıcı dostu arayüzümüz, kolay erişilebilirliğimiz, tüm..
SeeMeet demek çevrimiçi olmak, güvenli kalmak demek! Fiziksel konumunuz fark etmez, zamanlama fark etmez! Her yerden herkesle görüntülü, canlı görüşme deneyimini yaşayabilirsiniz. SeeMeet, uzaktan eğitim ve görüşme alanında doğru tercihtir. Kullanıcı dostu arayüzümüz, kolay erişilebilirliğimiz, tüm cihazlara uyumlu tasarımımız, göz yormayan temamız ve yüksek okunabilirliğimiz ile kullanımı çok kolay bir uygulama sunuyoruz. Güvenlik ve Gizlilik: •Görüşmeleriniz uçtan uca şifrelenmiştir. •Ses ve görüntü verileri güvenli bağlantılar üzerinden gerçekleştirilir, işlenemez, etik güvenlik ilkelerine sıkı sıkı bağlıyız. •SeeMeet ‘te toplantı odalarınız şifrelidir. Yerli Veri Merkezleri: •Türkiye sınırları içerisindeki üç farklı veri merkezinde coğrafi yedekli olarak çalışır. •Bir veri merkezinde herhangi bir sorun olduğunda diğer veri merkezlerinden kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Platform Bağımsız, Kesintisiz Görüşüyoruz! •SeeMeet’e bilgisayarınız veya tabletiniz üzerinden platform bağımsız ulaşabilirsiniz. •Bant genişliğini SeeMeet’in ortaya çıkardığı mühendislik yeteneği ile en verimli şekilde yönetiyoruz, görüşmeleri kesintisiz gerçekleştiriyoruz. •İşler ara vermeden devam eder! Eğitim ara vermeden devam eder! Sohbetler kesintisiz devam eder! Video Kalitesi Sizi Yüz Yüze Hissettirecek! •Kullandığımız teknolojiye ve mühendisliğimize güveniyoruz, bant genişliğini profesyonelce yönetiyoruz, size HD kalitesinde adaptive görüntü kalitesi sunuyoruz. Moderatörlü veya Moderatörsüz, Seçim Sizin: •Görüşmelerinizi moderatörlü veya moderatörsüz..
BK Basketbol uygulaması, Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü tarihçesi, kulüp amaç ve hedefleri hakkında bilgilendirilmesi, sezon boyunca oyuncularının maç performanslarına bağlı olarak istatistikleri, iç saha ve dış saha maçları, maç sonuçları, Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü ve dünyadan..
BK Basketbol uygulaması, Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü tarihçesi, kulüp amaç ve hedefleri hakkında bilgilendirilmesi, sezon boyunca oyuncularının maç performanslarına bağlı olarak istatistikleri, iç saha ve dış saha maçları, maç sonuçları, Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü ve dünyadan spor haberleri, maç biletlerinin alımı ve Red Dragons Fun Clup üyelik, E-Store taraftar ürünlerinin alımı için hazırlanmıştır. BK Basketbol uygulaması ile, - Her gün kulüp bünyesinde, Türkiye’den ve Dünya’dan spor haberlerine anında ulaşabilirsiniz. - Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü oyuncu kartlarına ve oyuncu istatistiklerine ulaşabilirsiniz. - Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü’nün sezon boyunca oynayacağı maçların gün, saat ve yer bilgilerine, maç sonuçlarını öğrenebilirsiniz. -Maç biletlerini ve e-store üzerinden taraftar ürünlerini satın alabilirsiniz. -Red Dragons Fun Clup üyeliği yaparak kulüp avantajlarından yararlanabilirsiniz.
Metodbox ilkokul (1, 2, 3 ,4. sınıflar), ortaokul (5, 6, 7, 8.sınıflar), lise (9, 10, 11, 12.sınıflar) ve üniversiteye hazırlık (11, 12.sınıf ve liseden mezun) öğrencileri, sınıf ve branş öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri..
Metodbox ilkokul (1, 2, 3 ,4. sınıflar), ortaokul (5, 6, 7, 8.sınıflar), lise (9, 10, 11, 12.sınıflar) ve üniversiteye hazırlık (11, 12.sınıf ve liseden mezun) öğrencileri, sınıf ve branş öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri tarafından kullanılan, her yerde bağlanılabilen ve kullanılabilen bir K12 eğitim platformudur. Öğrencilerin; • Kazandırılmaya çalışılan MEB müfredatına uygun bilgi ve becerileri, konu anlatımları, soru bankaları, videolar, çalışma fasikülleri vb. gibi binlerce içerik sağlayarak istedikleri kadar tekrar edebilecekleri, • Ön öğrenmedeki eksiklerini giderebilecekleri, • Kaçırdıkları veya öğrenmede güçlük çektikleri derslerdeki konuları kendi başlarına tekrar edebilecekleri, • Öğrencinin ulaşmak istediği hedeflerini girip bu hedef doğrultusunda plan oluşturmanı sağlayan, • Öğrenciyi adım adım izleyerek, çalıştığın dersleri ve konuları, çözdüğü testleri takip eden, • Gerektiği yerde öğrencinin eksiklerini tespit edip, bu eksikleri tamamlaması için fırsat veren, • Raporlama ekranları ile durum değerlendirmesi yapmasını sağlayan bir eğitime destek çözümüdür. Metodbox eğitim platformu sayesinde öğretmenler öğrencilerini, okul yöneticileri öğretmenleri ve okuldaki ders işleme sürecini ve velilerde çocuklarını takip edebilirler. Öğretmenler; • Öğrencilerini adım adım izleyerek, çalıştığın dersleri ve konuları, çözdüğü testleri takip edebilirler, • Derslerini sınıf içerisinde Metodbox Akıllı Tahta..
Metodbox AR, K12 düzeylerindeki öğrencilerin tüm ders, ünite ve konulardaki AR (Augmented Reality-Artırılmış Gerçeklik) içeriklerine aynı platformdan kolayca erişebilecekleri, eğitim odaklı arttırılmış gerçeklik uygulamasıdır. Tüm K12 düzeylerinde, öğretim programlarında yer alan ders, ünite ve konularda AR..
Metodbox AR, K12 düzeylerindeki öğrencilerin tüm ders, ünite ve konulardaki AR (Augmented Reality-Artırılmış Gerçeklik) içeriklerine aynı platformdan kolayca erişebilecekleri, eğitim odaklı arttırılmış gerçeklik uygulamasıdır. Tüm K12 düzeylerinde, öğretim programlarında yer alan ders, ünite ve konularda AR içerikleri mevcuttur. AR içerikleri, ses ve metin ile desteklenmektedir. Öğrenciler, kendi düzeylerine uygun olan içeriklerle kişiye özgü öğrenme deneyimi yaşayabilmektedirler. Uygulama içindeyken öğrenciler deneyimlerini videoya çekebilir veya fotoğraf olarak kaydedebilir. Metodbox AR is an educational augmented reality application that students at K12 levels can easily access augmented reality content in all courses, units and subjects from the same platform. At all K12 levels, AR content is available in the courses, units and subjects included in the curriculum. AR contents are supported by audio and text. Students can have a personalized learning experience with content appropriate for their level. While inside the app, students can save their experience as photos or videos.
Uğur Dijital ortaokul ( 7, 8.sınıflar), lise üniversiteye hazırlık (9, 10, 11, 12. ve Mezun )öğrencileri, öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri tarafından kullanılan; hem web sitesi, hem mobil sitesi hem de mobil uygulamalar sayesinde,..
Uğur Dijital ortaokul ( 7, 8.sınıflar), lise üniversiteye hazırlık (9, 10, 11, 12. ve Mezun )öğrencileri, öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri tarafından kullanılan; hem web sitesi, hem mobil sitesi hem de mobil uygulamalar sayesinde, her yerde bağlanılabilen ve kullanılabilen bir eğitim platformudur. Öğrenci rolü ile giriş • Kazandırılmaya çalışılan MEB müfredatına uygun bilgi ve becerileri, konu anlatımları, soru bankaları, videolar, çalışma fasikülleri vb. gibi binlerce içerik sağlayarak istedikleri kadar tekrar edebilirler • Ön öğrenmedeki eksiklerini giderir • Kaçırdıkları veya öğrenmede güçlük çektikleri derslerdeki konuları kendi başlarına tekrar edebilirler • Öğrencinin ulaşmak istediği hedeflerini girip bu hedef doğrultusunda plan oluşturmanı sağlar • Öğrenciyi adım adım izleyerek, çalıştığı dersleri ve konuları, çözdüğü testleri takip eder • Gerektiği yerde öğrencinin eksiklerini tespit edip, bu eksikleri tamamlaması için fırsat verir • Raporlama ekranları ile durum değerlendirmesi yapmasını sağlayan bir eğitime destek çözümüdür Uğur Dijital eğitim platformu sayesinde öğretmenler öğrencilerini, okul yöneticileri öğretmenleri ve okuldaki ders işleme sürecini ve velilerde çocuklarını takip eder. Öğretmenler; • Öğrencilerini adım adım izleyerek, çalıştığı dersleri ve konuları, çözdüğü testleri takip eder • Derslerini sınıf içerisinde Uğur Dijital..
BK World uygulaması, Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin ve velilerinin bilgilendirilmesi, öğrencilerinin akademik gelişim ve süreçlerin hem kendileri, hem velileri tarafından takip edilebilmesinin sağlanması, öğrenilen derslerin, konuların, girecekleri sınavların, okul yayınlarının görüntülenebilmesi için hazırlanmıştır. BK World uygulaması ile,..
BK World uygulaması, Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin ve velilerinin bilgilendirilmesi, öğrencilerinin akademik gelişim ve süreçlerin hem kendileri, hem velileri tarafından takip edilebilmesinin sağlanması, öğrenilen derslerin, konuların, girecekleri sınavların, okul yayınlarının görüntülenebilmesi için hazırlanmıştır. BK World uygulaması ile, - Her gün yayınlanan duyurularınıza, gelen mesajlarınıza, yayın tüketim performans raporunuza, haftalık hatırlatmalarınıza ve sınav bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz. - Bahçeşehir Koleji öğretmenlerinin hazırladığı dijital ders yayını ve videolu konu anlatımları ile bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. - Akademik Bilgiler, sınavlar, ders notları, PDR Birimi çalışmaları, etkinlikler, etüt takvimi, ödevler ve görüşme günlerini görüntüleyebileceğiniz Öğrenci Akademik Gelişim Dosyasını takip edebilirsiniz. - Ders programı, yemek listesi, akademik takvim, kayıt bilgileri sayfalarına ulaşabilirsiniz.

MbxAR App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website