INFORMATION

Updated:
Version:
1.2
Size:
100.2 MB
Category:
Education
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2021-12-09
Price:
Free
Developer:

Ehliyet E-Sınav Soruları App SCREENSHOT

【图】Ehliyet E-Sınav Soruları(截图1)【图】Ehliyet E-Sınav Soruları(截图2)【图】Ehliyet E-Sınav Soruları(截图3)

Ehliyet E-Sınav Soruları App DESCRIPTION

2021 Güncel Ehliyet soruları ve geçmiş yıllarda çıkmış sorular ve konu dağılımları, ehliyet pratik ders notları cep telefonunuzda. Sadece telefonunuzu kullanarak sınavda çıkmış tüm sorulara ulaşabilirsiniz. Sınav sorularını çözdükten sonra sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. Doğru ve yanlışlarınızı uygulama sayesinde görebilirsiniz.

Ehliyet sınavında çıkan 50 sorunun dağılımı Trafik 23 Soru, Motor 9 Soru, İlk Yardım 12 Soru, Trafik adabı 6 Soru sorulmaktadır. Sınavda 4 yanlış bir doğruyu götürmez. Toplam yapılan doğru sayısı önemlidir. İsterseniz Motor bilgisi alanından hiç soru yapmasanız bile toplamda 35 doğru cevap, başarılı sayılmanıza yetecektir. Sınav toplam 45 dakika sürmektedir. Ehliyet sınavında başarı olmanın en önemli yolu geçmiş yıllarda çıkmış soruları çözmektir. Ehliyet sınav sorularını çözerek öğrenmek ise adayları zorlamakta zaman kaybına neden olmaktadır. İşte bu yüzden Ehliyet E-Sınav uygulaması ders notlarınada yer vererek konuları bitirdikten sonra sınav sorularına geçmeyi hedeflemiştir.

Adayların bu sınavdan başarılı olabilmesi için geçmiş yıllardaki çıkmış Ehliyet sınav sorularını kesinlikle çözmeleri gerekir. Çünkü yeni sınavlardaki sorular geçmiş yıllardaki sınavlar ile çok benzerlik taşımaktadır. Elinizdeki bu uygulama geçmiş yıllardaki sınav sorularına hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayacaktır. Sorular her an elinizin altında olacaktır. Güncel Ehliye E-Sınav soruları resimli ve cevaplarıyla uygulamadan hiçbir kısıtlama olmadan kolay bir şekilde ulaşılabilir. Ehliyet çıkmış sınav sorularının yanında deneme sınavlarıda uygulamada yer almaktadır. Böylece yüzlerce soru elinizin altında tek bir uygulamada olacak başka bir kaynağa ihtiyaç duymayacaksınız.
Uygulamada yer alan yukarıda belirttiğimiz özellikler sizlerin sadece yazılı sınava değil tüm sınava hazırlanıp ehliyeti kolay bir şekilde almanızı sağlayacaktır. Uygulamamızı kullanarak kursa gitme zahmetinden de kurtulmuş olacaksınız.
E-Sınav’a girmeden önce bilinmesi gerekenler nelerdir?

E- Sınav Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği merkezlerde Bilgisayar üzerinden yapılan sınavdır.
Merkezi sınav sistemi gibi aylarca beklemeye gerek kalmaksızın e-sınav merkezinin uygun gördüğü günlere randevu alınır.
E-Sınavdan Başarısız Olduğumuz Taktirde ?

E-sınavdan başarısız olduğunuz taktirde 15 gün bekledikten sonra yeni bir sınav randevusu alınabilir.
E-sınavdan başarısız olduğunuz taktirde 1 ay içerisinde yeni bir e-sınav randevusu alınması gerekmektedir. Aksi taktirde 1 hakkınız yanmış olacaktır.
E-Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

Merkezi Sınav Sistemi gibi 12 gün beklemenize gerek kalmadan E-sınavdan Hemen sonra öğretmeninizden öğrenebilirsiniz.

Sınava girecek olan tüm adaylara başarılar dileriz. Uygulamamız ile ilgili görüş ve önerileriniz, şikayetleriniz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

SIMILAR to Ehliyet E-Sınav Soruları App

Bu uygulama sürücü adaylarının ehliyet sınavına hazırlanmaları ve kendilerini test edebilmeleri için hazırlanmış. Sınava hazır ol ehliyetsiz kalma. Geçmiş yıllara ait sınav sorularını çözerek fiili sınava hazır olabilirsiniz. Ehliyet Sınav Soruları2018 uygulaması sayesinde internet bağlantısı gerektirmeden..
* Elektronik Ehliyet Sınavında sürücü adaylarına Trafik ve Çevre Bilgisi dersinden 23, İlk Yardım Bilgisi dersinden 12, Motor ve Araç Tekniği dersinden 9 ve Trafik Adabı dersinden 6 olmak üzere toplamda 50 soru sorulmaktadır. Her soru..
ÖZELLİKLER · İnternet bağlantınız olmasa bile tüm içeriklere erişin. · E-Sınav ve eski usul test sınavlarına tek platformdan ulaşın. · Zamana karşı yarışarak kendinizi test edin. · Yanlış cevapladığınız sorulardan oluşacak testlerle skorunuzu mükemmelleştirin. · Tüm..
Ehliyet sınavına hazırlanmak için oluşturulmuş yardımcı ders programı. Ücretsiz hesap oluşturarak tüm derslere ve konulara erişebilir, 3 adet E-Sınav çözebilirsiniz. Konu sonu testlerini çözebilmek ve sınırsız E-Sınav oluşturabilmek için premium hesaba ihtiyaç vardır. Sürücü kursunuza danışarak..
- Denemenizi yarıda bırakıp uygulamayı kapatabilirsiniz. tekrar çözmek istediğinizde kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. - Ana sayfadan ehliyet sınavına hazırlanırken hemen soru çözme, örnek deneme sınavlarına girme, isteğine göre istediğin konuda ve adette sınav oluşturma, yatay ve..
Her gün güncellenen testlerle sürekli güncel kalın ve sınırsız deneme imkanı elde edin. Tüm geçmiş soruları çözere kendinizi test edebilir sonuçlarınızı görebilirsiniz. Özenle hazırlanan sorular ile, kolayca telefon ve tabletlerinizden derslere hazırlanmanızı ve kendinizi test etmenizi..
Seçtiğiniz seviyeye uygun her gün göndereceğimiz üç kelime ile Almancanızı geliştirebilirsiniz.
20212022 yılı yeni EğitimÖğretim dönemine göre hazırlanmış tüm sınıfların kazanımları elinizin altında. Tüm öğretmenlerin işini kolaylaştıracak uygulamamamızın yeni sürümünü mutluka yükleyin. Yenilenmiş Kazanım Mobil uygulaması ile 1.sınıftan 12.sınıfa kadar güncel müfredata göre hazırlanmış ders planları sınıf..
2021 Güncel Ehliyet soruları ve geçmiş yıllarda çıkmış sorular ve konu dağılımları, ehliyet pratik ders notları cep telefonunuzda. Sadece telefonunuzu kullanarak sınavda çıkmış tüm sorulara ulaşabilirsiniz. Sınav sorularını çözdükten sonra sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. Doğru ve yanlışlarınızı..
KPSS Denemelerine katılın binlerce kişi ile yarışın. Sıralamanı ve netlerinizi görün. Deneme sınavı sonuçları sınav bitiminden sonra cep telefonuna gelsin. Birçok kişinin katıldığı online KPSS denemelerine artık telefonundan katılabilirsin. Deneme sınavlarına katılmak çok kolay. Sınav bildirimi..
Dualar ve Sureler uygulaması Kuran-ı Kerim'deki dua ve surelere kolayca ulaşabilmeniz ve surelerin okunuşlarıyla birlikte anlamlarını öğrenebilmeniz için geliştirilmiştir. Uygulama ile sadece surelerin okunuşlarını öğrenmekle kalmayıp sesli olarak dinleyebileceksiniz. Surelerin okunuşlarını video olarak izleyebileceksiniz. Dualar ve..
Yıllık Planlar uygulamasıyla tüm derslerin kazanımları artık cebinizde! Bu uygulama öğretmenler için kazanım rehberidir. Yeni güncellenmiş müfredata göre hazırlanmış yıllık planların kazanımlarını görüntüleyebilirsiniz. Her yıl otomatik olarak güncellenen geniş ders ve kazanım içeriği elinizin altında olacak..
Sesli Elifba uygulamamız ile sıfırdan Kuran öğrenmeye başlayabilirsiniz. Uygulamamız dersleri her seviyeye uygun olarak sınıflandırmıştır. Toplam 28 dersten oluşan elifba derslerini bitirdiğinizde güzel bir şekilde Kur'an-ı Kerim okuyabilecek hale geleceksiniz. Derslere çalışırken Harflerin isimlerini, her harfin..
KPSS Güncel Bilgiler Uygulaması ile gündemi takip edebilirsiniz Uygulamayı kullanarak güncel bilgilerden anında haberdar olabilirsiniz. Uygulamaya eklenen güncel bilgiler tarihlerine göre size bildirim olarak gönderilecek böylece güncel olayları takip edebileceksiniz. Ayrıca güncel bilgilerin detaylı açıklaması ve..

Ehliyet E-Sınav Soruları App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website