INFORMATION

Updated:
Version:
1.0.0
Size:
90.0 MB
Category:
Utilities
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2021-06-06
Price:
Free
Developer:

Fonri 4G App SCREENSHOT

【图】Fonri 4G(截图1)【图】Fonri 4G(截图2)【图】Fonri 4G(截图3)

Fonri 4G App DESCRIPTION

Fonri 4G Wi-Fi Güvenlik Sistemi, evler, daireler ve mülkler için kompakt, kablosuz, kurulumu ve kullanımı kolay, tamper özelliğine sahip akıllı bir güvenlik sistemidir. LAN, WiFi, GSM, 4G LTE veri bağlantılarını destekler. Sensörler arasında 1000mt’ye kadar iletişim sağlayabilir. Sadece bir güvenlik sistemi değil, IP kameraları ve Akıllı Prizleri ile aynı zamanda bir ev otomasyon sistemidir. Kullanıcılar, sistemi rahatça kontrol edebilir, canlı video izleyebilir veya Akıllı Prizlere bağlı cihazları uzaktan açıp kapatabilirler.
RFID modülü ve kumandaları ile, çocuklar ve yaşlılar tarafından kullanılması kolay bir sistemdir.”

SIMILAR to Fonri 4G App

AKM Bayileri ve zincir mağazalar alarm merkezi abonelerinin durumunu(Alarm Devrede , Alarm Devre dışı),Abonenin 30 30 alarm sinyalini, Tarih aralığında aboneden gelen sinyalleri ve Bayiye aboneler için yazılan teknik servis formalarını bu program aracılığı ile takip..
AKM Bayileri ve zincir mağazalar alarm merkezi abonelerinin durumunu(Alarm Devrede , Alarm Devre dışı),Abonenin 30 30 alarm sinyalini, Tarih aralığında aboneden gelen sinyalleri ve Bayiye aboneler için yazılan teknik servis formalarını bu program aracılığı ile takip edebilirler.
The system adopts the up-to-date digital sensor and communication technology, which integrates burglar, and fire/gas protection for smart alarm control system. it supports dot matrix LCD and optional dual-network (PSTN wired networkGSM wireless network). it also..
The system adopts the up-to-date digital sensor and communication technology, which integrates burglar, and fire/gas protection for smart alarm control system. it supports dot matrix LCD and optional dual-network (PSTN wired networkGSM wireless network). it also can remotely control and program panel by iOS APP which supports multi-languages. Meanwhile, octuple zone module, octuple relay module and programing key module are optional. Due to its high performance low power microprocessor with multi-functional and stable module design, the system is widely used in residence, marketplace, finance system and enterprise.
Neutron Alarm ve Akıllı ev sistemleri; Hırsız alarm ve güvenlik sistemlerini birleştiren, istediğiniz anda cebinizden alarmınızı devreye alıp-devreden çıkarabilmenize imkan sağlayan ve alarm tetik özelliği ile evinizde oluşan her türlü sorunu anında cebinizden takp etmenize imkan..
Neutron Alarm ve Akıllı ev sistemleri; Hırsız alarm ve güvenlik sistemlerini birleştiren, istediğiniz anda cebinizden alarmınızı devreye alıp-devreden çıkarabilmenize imkan sağlayan ve alarm tetik özelliği ile evinizde oluşan her türlü sorunu anında cebinizden takp etmenize imkan sağlayan bir hizmettir.
Alkom Güvenlik Müşterilerinin, Alarm panelleri üzerinden Alarm Merkezine gönderdikleri sinyalleri takip edecekleri uygulama. Bu uygulama ile alarm sisteminin kurulu olup olmadığını ve merkeze gönderilen son 30 sinyali görülebilir.
Alkom Güvenlik Müşterilerinin, Alarm panelleri üzerinden Alarm Merkezine gönderdikleri sinyalleri takip edecekleri uygulama. Bu uygulama ile alarm sisteminin kurulu olup olmadığını ve merkeze gönderilen son 30 sinyali görülebilir.
Control your home with just a tap. With Cuppon smart app you can manage and control your device 1. Control home appliances from anywhere 2. Control multiple devices with one App 3. Set timer to perform..
Control your home with just a tap. With Cuppon smart app you can manage and control your device 1. Control home appliances from anywhere 2. Control multiple devices with one App 3. Set timer to perform multiple functions 4. One tap to share devices among family members 5. Easily and quickly connect App to devices
Uçar Güvenlik Bayileri ve zincir mağazalar alarm merkezi abonelerinin durumunu(Alarm Devrede , Alarm Devre dışı),Abonenin son 30 alarm sinyalini, Tarih aralığında aboneden gelen sinyalleri ve Bayiye aboneler için yazılan teknik servis formalarını bu program aracılığı ile..
Uçar Güvenlik Bayileri ve zincir mağazalar alarm merkezi abonelerinin durumunu(Alarm Devrede , Alarm Devre dışı),Abonenin son 30 alarm sinyalini, Tarih aralığında aboneden gelen sinyalleri ve Bayiye aboneler için yazılan teknik servis formalarını bu program aracılığı ile takip edebilirler.
Fonri Nova Wi-Fi Güvenlik Sistemi evler, daireler ve mülkler için kompakt, kablosuz, kurulumu ve kullanımı kolay, akıllı bir güvenlik sistemidir. LAN, WiFi ve GSM(Hücresel) veri bağlantılarını destekler. Sensörler arasında 200mt'ye kadar iletişim sağlayabilir. Sadece bir güvenlik..
Fonri Nova Wi-Fi Güvenlik Sistemi evler, daireler ve mülkler için kompakt, kablosuz, kurulumu ve kullanımı kolay, akıllı bir güvenlik sistemidir. LAN, WiFi ve GSM(Hücresel) veri bağlantılarını destekler. Sensörler arasında 200mt'ye kadar iletişim sağlayabilir. Sadece bir güvenlik sistemi değil, IP kameraları ve Akıllı Prizleri ile aynı zamanda bir ev otomasyon sistemidir. Kullanıcılar, sistemi rahatça kontrol edebilir, canlı video izleyebilir veya Akıllı Prizlere bağlı cihazları uzaktan açıp kapatabilirler. RFID modülü ve kumandaları ile çocuklar ve yaşlılar tarafından kullanılmasını kolay bir sistemdir
"Fonri 4G Wi-Fi Güvenlik Sistemi, evler, daireler ve mülkler için kompakt, kablosuz, kurulumu ve kullanımı kolay, tamper özelliğine sahip akıllı bir güvenlik sistemidir. LAN, WiFi, GSM, 4G LTE veri bağlantılarını destekler. Sensörler arasında 1000mt'ye kadar iletişim..
"Fonri 4G Wi-Fi Güvenlik Sistemi, evler, daireler ve mülkler için kompakt, kablosuz, kurulumu ve kullanımı kolay, tamper özelliğine sahip akıllı bir güvenlik sistemidir. LAN, WiFi, GSM, 4G LTE veri bağlantılarını destekler. Sensörler arasında 1000mt'ye kadar iletişim sağlayabilir. Sadece bir güvenlik sistemi değil, IP kameraları ve Akıllı Prizleri ile aynı zamanda bir ev otomasyon sistemidir. Kullanıcılar, sistemi rahatça kontrol edebilir, canlı video izleyebilir veya Akıllı Prizlere bağlı cihazları uzaktan açıp kapatabilirler. RFID modülü ve kumandaları ile, çocuklar ve yaşlılar tarafından kullanılması kolay bir sistemdir."
Fonri WiFi allows you to control the Fonri devices at your home via WiFifrom anywhere and using a single platform. You can remotely turn devices such as plugs, lamps, sensors and cameras on and off; or..
Fonri WiFi allows you to control the Fonri devices at your home via WiFifrom anywhere and using a single platform. You can remotely turn devices such as plugs, lamps, sensors and cameras on and off; or create scenarios based on time of the day, device status or location to make your daily routine easier. Fonri WiFi sends you real-time notifications when your devices are triggered or start working, so that you can keep up with what is happening at home. You can also share devices with family members and control them together.

Fonri 4G App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website