INFORMATION

Updated:
Version:
1.0.6
Size:
29.1 MB
Category:
Medical
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2021-06-25
Price:
Free
Developer:

WHAT'S NEW

application improvements

Harmonogram B.33 App SCREENSHOT

【图】Harmonogram B.33(截图1)【图】Harmonogram B.33(截图2)【图】Harmonogram B.33(截图3)

Harmonogram B.33 App DESCRIPTION

Aplikacja została stworzona w celu ułatwienia lekarzowi ustalania terminów podawania lub wydawania leku oraz wizyt diagnostycznych pacjentów z RZS, zakwalifikowanych do programu lekowego B.33. Aplikacja umożliwia wygenerowanie harmonogramu terminów leczenia pacjenta. Harmonogram – po wprowadzeniu daty pierwszego podania bądź wydania leku u nowego pacjenta (rozpoczynającego leczenie danym lekiem) lub daty pierwszego i kolejnego podania bądź wydania leku (jeśli opcja „pacjent w trakcie terapii” i nastąpiła przerwa w leczeniu) – można wydrukować bezpośrednio z aplikacji lub wysłać przez aplikację pocztową urządzenia.

SIMILAR to Harmonogram B.33 App

Aplikacja mobilna przeznaczona dla lekarzy. Zawiera treści programów lekowych NFZ z zakresu tętniczego nadciśnienia płucnego: B.31. Aplikacja zastępuje standardowe opisy programów lekowych, pozwala na łatwy i intuicyjny dostęp do poszczególnych informacji. Aplikacja jest aktywowana kodem dostępnym..
Aplikacja mobilna przeznaczona dla lekarzy. Zawiera treści programów lekowych NFZ z zakresu tętniczego nadciśnienia płucnego: B.31. Aplikacja zastępuje standardowe opisy programów lekowych, pozwala na łatwy i intuicyjny dostęp do poszczególnych informacji. Aplikacja jest aktywowana kodem dostępnym u przedstawicieli firmy Actelion.
Rak płuca co roku dotyka ponad 20 tys. Polaków. Po postawieniu diagnozy wielu pacjentów czuje zagubienie i przytłoczenie z powodu nieznanych im dotąd badań i przebiegu leczenia. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów onkologicznych Polska Grupa Raka..
Rak płuca co roku dotyka ponad 20 tys. Polaków. Po postawieniu diagnozy wielu pacjentów czuje zagubienie i przytłoczenie z powodu nieznanych im dotąd badań i przebiegu leczenia. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów onkologicznych Polska Grupa Raka Płuca stworzyła aplikację wspierającą chorych przed przystąpieniem do leczenia, w jego trakcie oraz po powrocie do domu. Dzięki PulmoInfo pacjenci mogą krok po kroku śledzić przebieg swojego leczenia w zależności od stadium choroby, w którym się znaleźli. Dowiadują się także, jak dbać o siebie w czasie rehabilitacji. Stowarzyszenie postawiło na nowe technologie, które dzięki swojej mobilności pozwalają chorym na bieżąco zapoznawać się z procesem diagnostycznym oraz dostępnym i stosowanym w Polsce leczeniem. Narzędzie wsparte jest praktycznymi filmikami i wypowiedziami ekspertów. Poza wieloma cennymi wskazówkami i radami, twórcy aplikacji zaopatrzyli pacjentów w kontakty do miejsc udzielających pomocy w zakresie medycznym, rehabilitacyjnym, pielęgnacyjnym i psychologicznym. Aplikacja PulmoInfo jest więc źródłem wiedzy nie tylko dla osób chorujących na raka płuca, ale także ich rodzin.
Do pracy współczesnego onkologa klinicznego, poza koniecznością posiadania odpowiedniej i aktualnej wiedzy medycznej, niezbędny jest również dostęp do różnych mobilnych narzędzi naukowych (standardy postępowania/aktualne wytyczne/kalkulatory medyczne/algorytmy postępowania, itp.), które ułatwiają pracę lekarza i są dostosowane bezpośrednio..
Do pracy współczesnego onkologa klinicznego, poza koniecznością posiadania odpowiedniej i aktualnej wiedzy medycznej, niezbędny jest również dostęp do różnych mobilnych narzędzi naukowych (standardy postępowania/aktualne wytyczne/kalkulatory medyczne/algorytmy postępowania, itp.), które ułatwiają pracę lekarza i są dostosowane bezpośrednio do jego potrzeb. Wymusza to konieczność tworzenia różnych kompleksowych mobilnych pomocy naukowych, które dzięki swojej funkcjonalności pozwolą na szybki dostęp do konkretnych, bieżących i rzetelnych informacji medycznych, w dowolnym miejscu i czasie. Aspekt ten jest niezbędny i bardzo pomocny przy podejmowaniu kompleksowych decyzji terapeutycznych. Aplikacja „Protokoły Chemioterapii” uwzględnia kilkaset najczęściej stosowanych w onkologii schematów chemioterapii, z uwzględnieniem podziału w zależności od typu nowotworu (rak trzustki, itp.), z podaniem: zalecanych dawek leków w przeliczeniu na m2, długości trwania podawanych dożylnie leków cytotoksycznych, rodzaju zalecanych rozpuszczalników (zgodnie z charakterystykami produktów leczniczych) oraz częstości podawania cykli.
Nowości w diagnostyce i terapii arytmii, sesje dydaktyczne z udziałem wybitnych specjalistów w dziedzinie elektrofizjologii i elektroterapii z Polski i zagranicy, najciekawsze przypadki kliniczne, dyskusje, kursy oraz warsztaty dla pielęgniarek i techników medycznych złożą się na..
Nowości w diagnostyce i terapii arytmii, sesje dydaktyczne z udziałem wybitnych specjalistów w dziedzinie elektrofizjologii i elektroterapii z Polski i zagranicy, najciekawsze przypadki kliniczne, dyskusje, kursy oraz warsztaty dla pielęgniarek i techników medycznych złożą się na program XXX Jubileuszowej Konferencji Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego POLSTIM 2019, która odbędzie się w dniach 23-25 maja w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu.
Aplikacja do kalkulowania ryzyka sercowo-naczyniowego pacjentów i proponowania postępowania terapeutycznego. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, nie ma żadnych zaszytych mikropłatności. Ryzykometr nie wymaga żadnej rejestracji. Co oferuje aplikacja? - obliczanie ryzyka sercowo-naczyniowego w oparciu o tabelę POL-SCORE..
Aplikacja do kalkulowania ryzyka sercowo-naczyniowego pacjentów i proponowania postępowania terapeutycznego. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, nie ma żadnych zaszytych mikropłatności. Ryzykometr nie wymaga żadnej rejestracji. Co oferuje aplikacja? - obliczanie ryzyka sercowo-naczyniowego w oparciu o tabelę POL-SCORE - wskazanie koniecznej redukcji stężeń poszczególnych frakcji lipidowych aby osiągnąć cel terapeutyczny - propozycję terapii hipolipemizującej dla pacjenta - statystyki pacjentów, których wprowadzisz do aplikacji Ty oraz inni użytkownicy - system OCR – automatyczne wprowadzanie danych (TC, LDL-c, HDL-c, TG) pacjenta po wykonaniu zdjęcia lipidogramu
Mobilna aplikacja PTK „Moje PTK” została przygotowana dla wszystkich użytkowników zainteresowanych najważniejszymi informacjami z życia Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Od teraz wszystkie aktualności oraz kalendarium wydarzeń można przeglądać o wiele wygodniej: Moduł Aktualności – przegląd wszystkich artykułów..
Mobilna aplikacja PTK „Moje PTK” została przygotowana dla wszystkich użytkowników zainteresowanych najważniejszymi informacjami z życia Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Od teraz wszystkie aktualności oraz kalendarium wydarzeń można przeglądać o wiele wygodniej: Moduł Aktualności – przegląd wszystkich artykułów publikowanych na stronie www Moduł Kongresy i Konferencje – dostęp do kalendarium Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego wraz z opisem zamieszczonych wydarzeń. Wszystkie dane można filtrować i przeglądać według wybranych preferencji. Aplikacja jest przeznaczona zarówno dla Członków Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego jak i wszystkich zainteresowanych osób. Dodatkowo dla Członków Towarzystwa po zalogowaniu pojawia się dodatkowy moduł – Moje PTK, dzięki któremu zyskujemy dostęp do podstawowych informacji na swoim koncie; między innymi informacje o składkach, czy danych osobowych takich jak adres e-mail, czy tytuł naukowy.
Rak piersi jest najczęstszym nowotworem wśród kobiet i jedną z głównych przyczyn zgonów z powodu nowotworów złośliwych. W Polsce rocznie ponad 18 tys. kobiet i (rzadko) mężczyzn zachoruje na raka piersi i ponad 6 tys. z..
Rak piersi jest najczęstszym nowotworem wśród kobiet i jedną z głównych przyczyn zgonów z powodu nowotworów złośliwych. W Polsce rocznie ponad 18 tys. kobiet i (rzadko) mężczyzn zachoruje na raka piersi i ponad 6 tys. z tego powodu umrze; w województwie pomorskim jest to odpowiednio prawie 1200 zachorowań i ponad 300 zgonów rocznie. Diagnostyka i leczenie raka piersi są złożonymi procesami wymagającymi współpracy wielu specjalistów. Istotne jest też wsparcie ze strony psychologów, rehabilitantów, dietetyków, specjalistycznych pielęgniarek czy organizacji pacjenckich. NASZĄ IDEĄ JEST, ABY DIAGNOZOWAĆ I LECZYĆ RAKA PIERSI WEDŁUG NAJLEPSZYCH WZORCÓW EUROPEJSKICH I ŚWIATOWYCH. Dlatego stworzyliśmy Centrum Chorób Piersi – strukturę, która pozwoli na sprawną diagnostykę wszelkich schorzeń piersi i optymalne leczenie tych, które tego wymagają. Nasza aplikacja pełni rolę informacyjną dla pacjentów i ich rodzinnie tylko na temat działania Centrum Chorób Piersi w Gdańsku. Jest ona także jest źródłem podstawowej wiedzy na temat profilaktyki raka piersi, sposobów jego diagnozowania i leczenia, a także aspektów związanych między innymi z pomocą socjalną, dietetyką i seksualnością w chorobie. Dodatkowo aplikacja daje możliwość zgłoszenia działań niepożądanych tym osobom, które są poddawane leczeniu w..
Nagraj siebie, rodzinę, przyjaciela, koleżankę czy sąsiada! Przyczyń się do rozwoju spersonalizowanego systemu terapii mowy VSTS! Słowik to darmowa aplikacja nagrywająca wypowiedziane przez Ciebie słowa. M.in. na ich podstawie opracujemy algorytmy systemu terapii mowy VSTS. Im..
Nagraj siebie, rodzinę, przyjaciela, koleżankę czy sąsiada! Przyczyń się do rozwoju spersonalizowanego systemu terapii mowy VSTS! Słowik to darmowa aplikacja nagrywająca wypowiedziane przez Ciebie słowa. M.in. na ich podstawie opracujemy algorytmy systemu terapii mowy VSTS. Im więcej nagrań/próbek jednego słowa, tym bardziej wiarygodny algorytm detekcji wad wymowy oraz oceny akustycznej 11 głosek. Wszyscy, którzy nagrają swój głos i zostawią adres mailowy jako pierwsi dowiedzą się o rozpoczęciu testów naszego będą mieli pierwszeństwo do testowania naszej spersonalizowanej terapii leczenia wad wymowy VSTS! Virtual Speech Therapy System w oparciu o analizę głosu i artykułowania zidentyfikuje wadę wymowy oraz wybierze formę terapii. System zapewni spersonalizowaną terapię leczenia wad wymowy przy wykorzystaniu interaktywnych gier oraz zapewni bieżącą informację zwrotną o postępach pacjenta. System będzie stanowić nowość w dziedzinie leczenia wad wymowy oraz przyczyni się do rozwoju rynku usług telemedycznych. Przezwyciężenie obecnych barier technologicznych poprzez opracowanie technologii systemu VSTS pozwoli na stosowanie personalizowanej terapii leczenia wad wymowy. Wykorzystanie modułu modeli terapeutycznych oraz modułu spersonalizowanego programu terapii zapewni efektywność terapii, zwłaszcza wśród najmłodszych pacjentów. VSTS zapewni lekarzom dostęp do wyników swoich pacjentów oparty na algorytmicznym module..
Innowacyjna aplikacja Lipidbox, adresowana jest do specjalistów kardiologów, internistów oraz lekarzy POZ. Zawiera niezbędne informacje wspierające proces diagnozy i leczenia hipercholesterolemii rodzinnej (FH), w postaci praktycznych algorytmów, kalkulatorów, wytycznych Tow. Naukowych, Programów Lekowych oraz kalendarium najważniejszych..
Innowacyjna aplikacja Lipidbox, adresowana jest do specjalistów kardiologów, internistów oraz lekarzy POZ. Zawiera niezbędne informacje wspierające proces diagnozy i leczenia hipercholesterolemii rodzinnej (FH), w postaci praktycznych algorytmów, kalkulatorów, wytycznych Tow. Naukowych, Programów Lekowych oraz kalendarium najważniejszych konferencji dotyczących FH. The innovative Lipidbox mobile app is addressed to cardiologists, internists and GPs. It contains the necessary information to support the process of diagnosis and treatment of FH in the form of practical algorithms, calculators, scientific guidelines and calendar of FH dedicated conferences.
Aplikacja została stworzona w celu ułatwienia lekarzowi ustalania terminów podawania lub wydawania leku oraz wizyt diagnostycznych pacjentów z RZS, zakwalifikowanych do programu lekowego B.33. Aplikacja umożliwia wygenerowanie harmonogramu terminów leczenia pacjenta. Harmonogrampo wprowadzeniu daty pierwszego podania..
Aplikacja została stworzona w celu ułatwienia lekarzowi ustalania terminów podawania lub wydawania leku oraz wizyt diagnostycznych pacjentów z RZS, zakwalifikowanych do programu lekowego B.33. Aplikacja umożliwia wygenerowanie harmonogramu terminów leczenia pacjenta. Harmonogrampo wprowadzeniu daty pierwszego podania bądź wydania leku u nowego pacjenta (rozpoczynającego leczenie danym lekiem) lub daty pierwszego i kolejnego podania bądź wydania leku (jeśli opcja „pacjent w trakcie terapii” i nastąpiła przerwa w leczeniu)można wydrukować bezpośrednio z aplikacji lub wysłać przez aplikację pocztową urządzenia.
DIABETOsłownik to aplikacja skierowana do lekarzy zainteresowanych ciągłym doskonaleniem zawodowym. Pozwala ona w prosty sposób tłumaczyć specjalistyczne terminy z obszaru diabetologii z jęz. angielskiego na jęz. polski i odwrotnie. Jest niezbędnym narzędziem zarówno dla lekarzy praktyków..
DIABETOsłownik to aplikacja skierowana do lekarzy zainteresowanych ciągłym doskonaleniem zawodowym. Pozwala ona w prosty sposób tłumaczyć specjalistyczne terminy z obszaru diabetologii z jęz. angielskiego na jęz. polski i odwrotnie. Jest niezbędnym narzędziem zarówno dla lekarzy praktyków jak i naukowców rozwijających się w dziedzinie diabetologii.
PULMOkalkulator to aplikacja skierowana tylko i wyłącznie do lekarzy medycyny, zwłaszcza do pulmonologów oraz lekarzy POZ, zajmujących się leczeniem i oceną stanu klinicznego pacjenta z POChP (przewlekłą obturacyjną chorobą płuc). W aplikacji zostały zastosowane algorytmy, opracowane..
PULMOkalkulator to aplikacja skierowana tylko i wyłącznie do lekarzy medycyny, zwłaszcza do pulmonologów oraz lekarzy POZ, zajmujących się leczeniem i oceną stanu klinicznego pacjenta z POChP (przewlekłą obturacyjną chorobą płuc). W aplikacji zostały zastosowane algorytmy, opracowane na podstawie aktualnych wytycznych GOLD 2017 (Global Initiative for Chronic Obstructive Lung Disease). PULMOkalkulator pomaga ocenić kategorię POChP pacjenta, a także dobrać odpowiedną terapię na podstawie zaleceń.
NEUROkalkulator to aplikacja skierowana tylko i wyłącznie do lekarzy medycyny, zwłaszcza do neurologów zajmujących się leczeniem i oceną stanu klinicznego pacjenta po przebytym udarze mógu. W aplikacji zostały zastosowane algorytmy, opracowane na podstawie powszechnie obowiązujących wytycznych..
NEUROkalkulator to aplikacja skierowana tylko i wyłącznie do lekarzy medycyny, zwłaszcza do neurologów zajmujących się leczeniem i oceną stanu klinicznego pacjenta po przebytym udarze mógu. W aplikacji zostały zastosowane algorytmy, opracowane na podstawie powszechnie obowiązujących wytycznych i rekomendacji. NEUROkalkulator pomaga w prawidłowej i szybkiej kwalifikacji pacjenta do leczenia trombolitycznego. Aplikacja zawiera również przelicznik dawek alteplazy. NEUROkalkulator jest narzędziem wspierającym codzienną praktykę lekarza neurologa.
Aplikacja ONKOprogramy jest narzędziem wsparcia lekarza w codziennej praktyce przy kwalifikacji do programów lekowych oraz prowadzeniu pacjentów z chorobami onkologicznymi. Użytkownik otrzymuje dostęp do aktualnej treści programów. Istnieje również możliwość porównania poszczególnych terapii oraz wersji archiwalnych,..
Aplikacja ONKOprogramy jest narzędziem wsparcia lekarza w codziennej praktyce przy kwalifikacji do programów lekowych oraz prowadzeniu pacjentów z chorobami onkologicznymi. Użytkownik otrzymuje dostęp do aktualnej treści programów. Istnieje również możliwość porównania poszczególnych terapii oraz wersji archiwalnych, jak również wygenerowania karty kwalifikacyjnej. Aplikacja jest na bieżąco aktualizowana zgodnie z aktualnym obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.

Harmonogram B.33 App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website