INFORMATION

Updated:
Version:
2.02.03
Size:
35.0 MB
Category:
Shopping
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2021-08-17
Price:
Free
Developer:

WHAT'S NEW

* Kullanıcı deneyimi ve arayüz iyileştirmeleri. * Hata düzenlemeleri.

Cengiz Bey Süt Ürünleri App SCREENSHOT

【图】Cengiz Bey Süt Ürünleri(截图1)【图】Cengiz Bey Süt Ürünleri(截图2)【图】Cengiz Bey Süt Ürünleri(截图3)

Cengiz Bey Süt Ürünleri App DESCRIPTION

Uygulamamız sayesinde,

* Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz
* Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz
* Site içi arama yapabilirsiniz
* Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz
* Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverinizi tamamlayabilir ve üyelik bilgilerinize erişebilirsiniz

SIMILAR to Cengiz Bey Süt Ürünleri App

Özellikle şehirlerde yaşayan insanlar daha sağlıklı bir yaşam ve güvenilir gıda tüketmek istiyor. Bu istekleri çoğu zaman sadece istek olarak kalıyor. Silifkesepeti.com Mersin Silifke ilçesi başta olmak üzere Akdeniz bölgesinde doğal olarak üretilen meyve sebzeleri tarlalardan..
Özellikle şehirlerde yaşayan insanlar daha sağlıklı bir yaşam ve güvenilir gıda tüketmek istiyor. Bu istekleri çoğu zaman sadece istek olarak kalıyor. Silifkesepeti.com Mersin Silifke ilçesi başta olmak üzere Akdeniz bölgesinde doğal olarak üretilen meyve sebzeleri tarlalardan toplayarak bu lezzetleri arayan insanlara ulaştırmak için çalışıyor. Yörenin meşhur ürünlerini tam yerinden ve taze taze getirerek sunarken aynı zamanda lezzet meraklılarını belki de duymadıkları bir çok yöresel lezzet ile tanıştırıyor. Silifkesepeti.com "Bizim bölgenin eşsiz tadlarını özledik" diyenlere, çocukluğunun tatlarını arayanlara en kaliteli, en güzel yöresel ürünleri bir araya getirerek sunmaktır. Tarlalardan mevsiminde toplanmış ürünlerden üretilen turşu, reçel, salça, kahvaltılık ürünler ve bakliyat sofralarınıza hem doğal bir tad, hem de ayrı bir lezzet katacak. Silifkesepeti yöresel ürünler ile ilgili sürekli araştırmalar yapmakta ve her geçen gün yeni ürünleri sitesine eklemektedir. Böylece online sipariş ile tüm Türkiye'den birbirinden lezzetli ürünleri ziyaretçilerine sunmaktadır. Yemek yemeyi yalnızca doymak için değil aynı zamanda bir keyif olarak gören tüm ziyaretçilerimizin sitemizde yer alan ürünleri beğeneceğini umuyor, ülkemizin bölgesel yiyecek kültürünün yayılmasına küçücük bile olsa bir katkımız olmasını diliyoruz. Akdeniz'in eşsiz doğası ve verimli topraklarından üretilen doğal ürünleri keşfetmenizi bekliyoruz...
Maraş Market iOS App by T-Soft Mobile * You can reach all the products by only one click on your smartphone. * You'll be able to reach and review products, product details and product images easily...
Maraş Market iOS App by T-Soft Mobile * You can reach all the products by only one click on your smartphone. * You'll be able to reach and review products, product details and product images easily. * All you need to do is to log in once. No need a second login. * You can complete your orders in seconds. * It is very easy to follow your orders by our app.
Sütlerimizin tamamını “Hastalıktan Âri” ve AB onaylı MRZ Hayvancılık Çiftliğimizden ve son sistem sağım üniteleri, hayvan takip ve yem yönetim sistemleri kullanılarak alanında “Uzman Veteriner Hekim” ve “Tekniker“ kadrosuyla devamlı sağlık kontrolleri yapılarak hijyenik olarak sağımının..
Sütlerimizin tamamını “Hastalıktan Âri” ve AB onaylı MRZ Hayvancılık Çiftliğimizden ve son sistem sağım üniteleri, hayvan takip ve yem yönetim sistemleri kullanılarak alanında “Uzman Veteriner Hekim” ve “Tekniker“ kadrosuyla devamlı sağlık kontrolleri yapılarak hijyenik olarak sağımının gerçekleştiği sağım esnasında soğutmaya başladığımız sütlerimizi şişeleme dolum işlemini; yine soğuk zincirde, kendi üretimimiz olan pet şişelere otomatik barkot ve etiketleme sistemi kullanarak, üretim- son kullanım tarihleri ile tüm üretim bilgilerini ürün üzerinde belirterek el değmeden tedarik etmekteyiz. “Hastalıktan Âri” ve “AB Onaylı” MRZ hayvancılık çiftliğimizden tedarik ettiğimiz sütlerimizi, soğuk zincirini bozmadan özel frigorifik araçlarımızla "Süt Kapımda" satış noktalarımıza ulaştırmaktayız. İsteyen tüketicilerimiz satış noktalarımızdan sütlerini tedarik edebilir, isteyen tüketicilerimiz de evlerine, iş yerlerine veya kapısına kadar web sitemiz, mobil uygulamamız ve whatsapp hattımız üzerinden sipariş verebilirler. En önemlisi; hastalıktan âri sütlerimizi, “Süt Kapımda” olarak soğuk zincir muhafazasını bozmadan4 derecede soğutulmuş olarak mikrobik üremeye imkân vermeden, sağlığı kapınıza kadar getiriyoruz.
Firmamız 1972 yılında Kırklareli kuruldu. Gıda sanayine Beyaz Peynir üreticiliği ile adım atan Gündüz Peynircilik uzun yıllar şahıs firması olarak varlığını devam ettirdi1996 yılından itibaren ''GÜNDÜZLER MANDIRACILIK SUNİ YEM SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'' adı ile..
Firmamız 1972 yılında Kırklareli kuruldu. Gıda sanayine Beyaz Peynir üreticiliği ile adım atan Gündüz Peynircilik uzun yıllar şahıs firması olarak varlığını devam ettirdi1996 yılından itibaren ''GÜNDÜZLER MANDIRACILIK SUNİ YEM SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'' adı ile ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Bu hareketle birlikte firma için değişim süreci başlamış oldu. "Kaliteyi, doğallığı ve lezzeti bir arada bulabileceğiniz bir ürün" sloganı ile yola çıkan şirket ilk yıllarda 500 litre/gün olan süt işleme kapasitesini, bugünlerde 50,000 litre/Gün’e çıkarmayı başarmıştır. Şirketimiz 2014 yılı itibariyle Kırklareli İstanbul yolu 3. km'de yeni fabrika inşaatına başlamış ve 2016 yılı içerisinde 400,000 litre/gün kapasiteli yeni fabrikasında üretime geçmiştir. ALGÜNDÜZ kalitesini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile tescillemiştir. Şirket, bu belgelerin gerektirdiği sorumlulukların bilinciyle çalışmalarına daha titiz ve ciddiyetle devam etmektedir. ALGÜNDÜZ ürettiği ürünleri İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Kocaeli, Bursa ve Yalova başta olmak üzere büyük şehirlerimize, satış şubelerimiz ve internet sitemiz (www.algunduz.com.tr)aracılığıyla da tüm Türkiye’ye ulaştırmaktadır. ALGÜNDÜZ Ticari, ahlaki ve vicdani kuralları üretim anlayışının değişmez ilkeleri olarak benimsemiş; gücünü bu değerleri içselleştirmiş olan dinamik yönetiminden ve her konuda önünü yarım asrı aşkın..
Türkiye’de girişimciliği temsil ediyoruz. Yenilikçiliğe inanıyoruz. Ülkemizin kaynaklarına, güzelliklerine, lezzetine ve doğallığına aşığız. Her birimiz sizlerin hem kendinizin hem de çocuklarınızın beslenmesinin önemine inanıyoruz. Bir peynir sadece peynir değil bizim için, reçele sadece tatlı gözüyle bakmıyoruz..
Türkiye’de girişimciliği temsil ediyoruz. Yenilikçiliğe inanıyoruz. Ülkemizin kaynaklarına, güzelliklerine, lezzetine ve doğallığına aşığız. Her birimiz sizlerin hem kendinizin hem de çocuklarınızın beslenmesinin önemine inanıyoruz. Bir peynir sadece peynir değil bizim için, reçele sadece tatlı gözüyle bakmıyoruz mesela… Zeytinyağı mesela, aynı zamanda bir tür sağlık iksiri… Etten tereyağına, baldan kaya koruğuna, kabak tatlısından şirden mayasından üretilen ve tam olgunlaştırılan Ezine peynirine kadar her bir lokmanız bizim için çok değerli. Kendimizi sizin yerinize koyduk ve neyi nasıl yapmamız gerektiğini tartıştık. Öncelikle marketlerde bulmakta zorlanacağınız ürünlerin peşine düştük. Her ürünün en iyisini, en sağlıklısını, doğalını, kalitelisini aramaya başladık. Binlerce km yol kat ettik ve daha da edeceğiz. Amacımız sizler için en iyisini bulmak ve bunu sizlerle paylaşmak. Kitlesel tüketimde bir ürünün iyisinden bolca bulmak olanaksız. Yani ne yazık ki en iyisinden hepimize yetecek kadar üretilemiyor. İyi bir zeytinyağı ya da peynir mesela… Basit bir matematik hesabıyla aslında yaklaşık maliyet hesaplanabilir. Bunu yapınca da aslında size fiyatı çok uygun gelen şeyin aslında sizi beslemekten çok uzak olduğunu görüyorsunuz. Hedefimiz her şeyin en iyisini size ulaştırmak. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Elimizdekinden daha iyisini bulursak..
Uygulamamız sayesinde, * Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz * Site içi arama yapabilirsiniz * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz * Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverinizi tamamlayabilir ve..
Uygulamamız sayesinde, * Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz * Site içi arama yapabilirsiniz * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz * Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverinizi tamamlayabilir ve üyelik bilgilerinize erişebilirsiniz
Uygulamamız sayesinde, * Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz * Site içi arama yapabilirsiniz * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz * Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverinizi tamamlayabilir ve..
Uygulamamız sayesinde, * Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz * Site içi arama yapabilirsiniz * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz * Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverinizi tamamlayabilir ve üyelik bilgilerinize erişebilirsiniz
Uygulamamız sayesinde, * Ürünlerimize göz atıp inceleyebilirsiniz. * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. * Ürünlerimiz arasında arama yapabilirsiniz. * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz. * Uygulamamızı kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yaparak rahatlıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.
Uygulamamız sayesinde, * Ürünlerimize göz atıp inceleyebilirsiniz. * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. * Ürünlerimiz arasında arama yapabilirsiniz. * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz. * Uygulamamızı kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yaparak rahatlıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.
Uygulamamız sayesinde, * Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz * Site içi arama yapabilirsiniz * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz * Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverinizi tamamlayabilir ve..
Uygulamamız sayesinde, * Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz * Site içi arama yapabilirsiniz * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz * Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverinizi tamamlayabilir ve üyelik bilgilerinize erişebilirsiniz
Uygulamamız sayesinde, * Ürünlerimize göz atıp inceleyebilirsiniz. * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. * Ürünlerimiz arasında arama yapabilirsiniz. * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz. * Uygulamamızı kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yaparak rahatlıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.
Uygulamamız sayesinde, * Ürünlerimize göz atıp inceleyebilirsiniz. * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. * Ürünlerimiz arasında arama yapabilirsiniz. * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz. * Uygulamamızı kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yaparak rahatlıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.
Uygulamamız sayesinde, * Ürünlerimize göz atıp inceleyebilirsiniz. * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. * Ürünlerimiz arasında arama yapabilirsiniz. * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz. * Uygulamamızı kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yaparak rahatlıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.
Uygulamamız sayesinde, * Ürünlerimize göz atıp inceleyebilirsiniz. * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. * Ürünlerimiz arasında arama yapabilirsiniz. * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz. * Uygulamamızı kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yaparak rahatlıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.
Uygulamamız sayesinde, * Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz * Site içi arama yapabilirsiniz * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz * Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverinizi tamamlayabilir ve..
Uygulamamız sayesinde, * Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz * Site içi arama yapabilirsiniz * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz * Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverinizi tamamlayabilir ve üyelik bilgilerinize erişebilirsiniz
Uygulamamız sayesinde, * Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz * Site içi arama yapabilirsiniz * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz * Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverinizi tamamlayabilir ve..
Uygulamamız sayesinde, * Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz * Site içi arama yapabilirsiniz * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz * Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverinizi tamamlayabilir ve üyelik bilgilerinize erişebilirsiniz
Uygulamamız sayesinde, * Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz * Site içi arama yapabilirsiniz * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz * Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilir ve..
Uygulamamız sayesinde, * Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz * Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz * Site içi arama yapabilirsiniz * Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz * Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilir ve üyelik bilgilerinize erişebilirsiniz
MyFranchise; franchise zincirlerin ihtiyaç duyduğu merkezi stok kontrolü, şubelerden ürün sevkiyat talebi, farklı şubelere özel fiyatlandırma, satış raporları ve grafiksel raporlarla masaüstü restoran & web paneli uygulamalarını barındırmaktadır. Satın alma, mal kabul ve satış işlemlerinin her..
MyFranchise; franchise zincirlerin ihtiyaç duyduğu merkezi stok kontrolü, şubelerden ürün sevkiyat talebi, farklı şubelere özel fiyatlandırma, satış raporları ve grafiksel raporlarla masaüstü restoran & web paneli uygulamalarını barındırmaktadır. Satın alma, mal kabul ve satış işlemlerinin her aşamasında, franchise kanallar tarafında yapılan tüm işlemlerin merkezi ve şube bazlı tüm yönetim işlemlerini MyFranchise Yönetim Sistemleri ile kontrol altına alarak karlılığınıza odaklanmanın rahatlığını yaşayın.

Cengiz Bey Süt Ürünleri App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website