INFORMATION

Updated:
Version:
3.0.9
Size:
30.8 MB
Category:
Education
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2020-04-05
Price:
Free
Developer:

WHAT'S NEW

Bağlantı açılmama problemi giderildi

MATFEN Koleji App SCREENSHOT

【图】MATFEN Koleji(截图1)【图】MATFEN Koleji(截图2)【图】MATFEN Koleji(截图3)

MATFEN Koleji App DESCRIPTION

• Okulunuz yeni dönemde artık “mobil”: Uygulamanın Okul İçi Mobil Sosyal Ağ ve Okul Bilgi Yönetimi Sistemi bileşenleriyle okulunuzu tüm paydaşlar için etkin hale getirin. Hızlı yönetim süreçlerine ve “ekonomik” bir iletişim ağına kavuşun.

• Okul İçi Mobil Sosyal Ağ: Mobil sosyal ağınızda mobil sınıf yoklaması, devamsızlık yönetimi, ders/sınıf bazlı kanal etkileşimleri (ileti, ödev, sınav tarihi/sonucu, etkinlik, anket), anlık bildirim (push) bazlı öğretmen-öğrenci-veli etkileşimi ve mobil ajanda özelliklerinden yararlanın.

• Okul Bilgi Yönetimi Sistemi: Temel kayıtlar (branşlar, unvanlar); ölçme-değerlendirme; okul yapılanması (yerleşke, kademe); çalışan, öğrenci ve sınıf kayıtları; ders tipleri, eğitim-öğretim dönemleri ve ders programları; ve yetkilendirme yönetimi işlevlerine tek noktadan erişin.

• Hizmet Sağlayıcınızı Tanıyın: Bilişim Aktörleri, kamu destekli ar-ge projeleri yürüten ve ODTÜ TEKNOKENT bünyesinde çalışmalarını sürdüren bir yazılım ekibi olarak 2009’dan bu yana kişi ve kurumlar için profesyonel bilgi sistemleri (mobil, tablet ve web) inşa ediyor.

SIMILAR to MATFEN Koleji App

Yazıt Yayınları Artık Cepte! Bu uygulama sayesinde Yazıt Yayınları’nın tüm kitaplarını inceleyebilirsiniz. Türkiye Geneli Deneme Sınavları Belirli tarih ve saatlerde eş zamanlı olarak uygulama üzerinden gerçekleştirilecek “Türkiye Geneli Deneme Sınavları” ile genel sıralamanızı ve puanınızı görebilirsiniz...
Yazıt Yayınları Artık Cepte! Bu uygulama sayesinde Yazıt Yayınları’nın tüm kitaplarını inceleyebilirsiniz. Türkiye Geneli Deneme Sınavları Belirli tarih ve saatlerde eş zamanlı olarak uygulama üzerinden gerçekleştirilecek “Türkiye Geneli Deneme Sınavları” ile genel sıralamanızı ve puanınızı görebilirsiniz. Ayrıca diğer deneme sınavlarıyla da kendinizi test ederek eksiklerinizi giderebilirsiniz. QR Kod ile Cevaplar Cebinde! Deneme sınavlarında bulunan QR kodlarını uygulama ile okutup soruların çözümlerine ve cevap anahtarlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Sınav Verileriniz Tek Ekranda, Elinizin Altında! Çözdüğünüz deneme sınavlarının tüm istatistikleri size sunulur. Bu istatistiklerle eksik konularınızı tespit ederek çalışma programınızı düzenleyebilir, haftalık ve aylık gelişiminizi gözlemleyebilirsiniz. Planlı ve Verimli Çalışma Programları Yazıt mobil uygulaması ile kendi çalışma programınızı hazırlayabilir, günlük ve haftalık program takibinizi uygulama üzerinden yapabilirsiniz.
Suje Okulları yeniliğe açık kurum kültürü ile eğitim hayatını kolaylaştıracak Mobil Uygulaması ile karşınızda. Uygulamada kullanıcılar, profillerine göre öğretmen veya veli sayfalarına yönlendirilirler. Böylece Öğretmen ve veliler, bilgilerine daha hızlı erişim sağlayabilirler. Velilerin tek dokunuşla ulaşabilecekleri..
Suje Okulları yeniliğe açık kurum kültürü ile eğitim hayatını kolaylaştıracak Mobil Uygulaması ile karşınızda. Uygulamada kullanıcılar, profillerine göre öğretmen veya veli sayfalarına yönlendirilirler. Böylece Öğretmen ve veliler, bilgilerine daha hızlı erişim sağlayabilirler. Velilerin tek dokunuşla ulaşabilecekleri bilgileri: - Ödev takibi - Devamsızlık bilgileri - Öğretmen değerlendirmeleri - Sınav sonuçları - Okul/şube duyuruları - Öğretmen ile mesajlaşma Öğretmenlerin tek dokunuşla ulaşabilecekleri bilgileri: - Ödev verme ve takibi - Sınıf yoklaması alma - Öğrenci listesini görme - Devamsızlık takibi - Öğrenci değerlendirme - Sınav ve şube duyurusu ekleme - Veli ile mesajlaşma Daha fazla bilgi almak isterseniz www.edu.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Artı Kulvar yeniliğe açık kurum kültürü ile eğitim hayatını kolaylaştıracak Mobil Uygulaması ile karşınızda. Uygulamada kullanıcılar, profillerine göre öğretmen veya veli sayfalarına yönlendirilirler. Böylece Öğretmen ve veliler, bilgilerine daha hızlı erişim sağlayabilirler. Velilerin tek dokunuşla ulaşabilecekleri..
Artı Kulvar yeniliğe açık kurum kültürü ile eğitim hayatını kolaylaştıracak Mobil Uygulaması ile karşınızda. Uygulamada kullanıcılar, profillerine göre öğretmen veya veli sayfalarına yönlendirilirler. Böylece Öğretmen ve veliler, bilgilerine daha hızlı erişim sağlayabilirler. Velilerin tek dokunuşla ulaşabilecekleri bilgileri: - Ödev takibi - Devamsızlık bilgileri - Öğretmen değerlendirmeleri - Sınav sonuçları - Okul/şube duyuruları - Öğretmen ile mesajlaşma Öğretmenlerin tek dokunuşla ulaşabilecekleri bilgileri: - Ödev verme ve takibi - Sınıf yoklaması alma - Öğrenci listesini görme - Devamsızlık takibi - Öğrenci değerlendirme - Sınav ve şube duyurusu ekleme - Veli ile mesajlaşma
Tüpraş'ı Keşfetmeye Hazır Mısın? Bu uygulama sayesinde rafinerilerimiz hakkındaki bilgiler artık her zaman yanınızda! İnteraktif harita üzerindeki kare kodu okutarak rafinerilerimiz hakkındaki detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüpraş Rafinericisi Olmaya Hazır Mısın? Quiz modülündeki sorulara doğru cevap ver..
Tüpraş'ı Keşfetmeye Hazır Mısın? Bu uygulama sayesinde rafinerilerimiz hakkındaki bilgiler artık her zaman yanınızda! İnteraktif harita üzerindeki kare kodu okutarak rafinerilerimiz hakkındaki detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüpraş Rafinericisi Olmaya Hazır Mısın? Quiz modülündeki sorulara doğru cevap ver ve ödülünü al!
Plazma Mobil KütüphaneMobil cihazlardan ulaşabileceğiniz z-kitap uygulaması.
Plazma Mobil KütüphaneMobil cihazlardan ulaşabileceğiniz z-kitap uygulaması.
Eğitim Dijital Mobil KütüphaneMobil cihazlardan ulaşabileceğiniz z-kitap uygulaması.
Eğitim Dijital Mobil KütüphaneMobil cihazlardan ulaşabileceğiniz z-kitap uygulaması.
Diego, çözdüğün test ve ödevlerin cevaplarını uygulamadaki optik forma girerek sonuçlarını anında görebileceğin bir dijital eğitim koçu uygulamasıdır. Piyasada bulunan birçok kitabı, ISBN kodu ile kolayca uygulamaya ekleyerek soru çözmeye başlayabilir veya öğretmeninin gönderdiği ödev kodu..
Diego, çözdüğün test ve ödevlerin cevaplarını uygulamadaki optik forma girerek sonuçlarını anında görebileceğin bir dijital eğitim koçu uygulamasıdır. Piyasada bulunan birçok kitabı, ISBN kodu ile kolayca uygulamaya ekleyerek soru çözmeye başlayabilir veya öğretmeninin gönderdiği ödev kodu ile Diego üzerinden ödevlerini yapabilirsin. Diego’nun sunduğu istatistiklerle her test sonrası sonuçlarını ve soru çözme hızını görebilirsin. Toplu istatistiklerle zaman içindeki çalışma performansını sürekli olarak takip edebilir, derslere ve konulara göre ayrılan istatistiklerle de hangi konularda eksik olduğunu görebilirsin. Diego, çalışma performansını izin verdiğin ölçüde arkadaşlarınla ve öğretmenlerinle paylaşabileceğin bir şekilde hazırlandı. Böylece hesabını seninle paylaşan arkadaşlarından gelen bildirimlerle onların ne kadar çalıştığını takip edebilirsin. Aynı şekilde sen de hesabını arkadaşlarınla ve öğretmenlerinle paylaşarak onların, senin ne kadar çalıştığını görmelerini sağlayabilirsin Diego ismi yabancı bir isim gibi gözükse de aslında Dijital Eğitim Goçu’nun kısaltması. Bu ismi seçerken Ankara’da yer alan bir firma olarak hem Ankaralılığımızı belli etmek hem de esprili bir dil kullanarak yüzünü biraz olsun güldürmek istedik :)
Öğretmenler için ödev vermeyi ve öğrenci takibini kolaylaştıran Dijital Eğitim Koçu uygulaması Diego Öğretmen, öğretmenlerin öğrencilerine ödev göndererek hem ödevleri hem de öğrencilerinin çalışma durumunu kolaylıkla takip edebilecekleri bir uygulamadır. Diego Öğretmen, öğrencilerin çözdükleri test ve..
Öğretmenler için ödev vermeyi ve öğrenci takibini kolaylaştıran Dijital Eğitim Koçu uygulaması Diego Öğretmen, öğretmenlerin öğrencilerine ödev göndererek hem ödevleri hem de öğrencilerinin çalışma durumunu kolaylıkla takip edebilecekleri bir uygulamadır. Diego Öğretmen, öğrencilerin çözdükleri test ve ödevlerin cevaplarını girerek sonuçlarını ve çalışma istatistiklerini anında görebilecekleri bir dijital eğitim koçu uygulaması olan Diego ile entegre bir şekilde çalışır. Diego Öğretmen ile hazırladığınız ödevlerin son teslim tarihlerini belirleyip cevap anahtarlarını oluşturabilir, sorular için belli bir çözme süresi ayarlayabilirsiniz. Ödevi oluşturduktan sonra ödev kodunu öğrencilerinizle paylaşarak onların ödevi Diego üzerinden çözmelerini sağlayabilir, bu sayede ödevler ve öğrencilerle ilgili istatistikleri kolayca takip edebilirsiniz. Diego, öğrencilerin çalışma performanslarını arkadaşlarıyla ve siz öğretmenleriyle paylaşabilecekleri bir şekilde hazırlandı. Böylece hesabını sizinle paylaşan öğrencilerinizin ne kadar çalıştıklarını, onların izin verdiği ölçüde takip edebilir ve gelen bildirimlerle anlık olarak çalışma durumlarından haberdar olabilirsiniz. Diego ismi yabancı bir isim gibi gözükse de aslında Dijital Eğitim Goçu’nun kısaltması. Bu ismi seçerken Ankara’da yer alan bir firma olarak hem Ankaralılığımızı belli etmek hem de esprili bir dil kullanarak yüzünüzü biraz olsun güldürmek istedik :)
• Okulunuz yeni dönemde artık "mobil": Uygulamanın Okul İçi Mobil Sosyal Ağ ve Okul Bilgi Yönetimi Sistemi bileşenleriyle okulunuzu tüm paydaşlar için etkin hale getirin. Hızlı yönetim süreçlerine ve "ekonomik" bir iletişim ağına kavuşun. • Okul..
• Okulunuz yeni dönemde artık "mobil": Uygulamanın Okul İçi Mobil Sosyal Ağ ve Okul Bilgi Yönetimi Sistemi bileşenleriyle okulunuzu tüm paydaşlar için etkin hale getirin. Hızlı yönetim süreçlerine ve "ekonomik" bir iletişim ağına kavuşun. • Okul İçi Mobil Sosyal Ağ: Mobil sosyal ağınızda mobil sınıf yoklaması, devamsızlık yönetimi, ders/sınıf bazlı kanal etkileşimleri (ileti, ödev, sınav tarihi/sonucu, etkinlik, anket), anlık bildirim (push) bazlı öğretmen-öğrenci-veli etkileşimi ve mobil ajanda özelliklerinden yararlanın. • Okul Bilgi Yönetimi Sistemi: Temel kayıtlar (branşlar, unvanlar); ölçme-değerlendirme; okul yapılanması (yerleşke, kademe); çalışan, öğrenci ve sınıf kayıtları; ders tipleri, eğitim-öğretim dönemleri ve ders programları; ve yetkilendirme yönetimi işlevlerine tek noktadan erişin. • Hizmet Sağlayıcınızı Tanıyın: Bilişim Aktörleri, kamu destekli ar-ge projeleri yürüten ve ODTÜ TEKNOKENT bünyesinde çalışmalarını sürdüren bir yazılım ekibi olarak 2009'dan bu yana kişi ve kurumlar için profesyonel bilgi sistemleri (mobil, tablet ve web) inşa ediyor.
Veli-Öğrenci-Öğretmen-Yönetici için 360 Derece Mobil Bilgi Sistemi • Okulunuz yeni dönemde artık "mobil": Uygulamanın Okul İçi Mobil Sosyal Ağ ve Okul Bilgi Yönetimi Sistemi bileşenleriyle okulunuzu tüm paydaşlar için etkin hale getirin. Hızlı yönetim süreçlerine ve..
Veli-Öğrenci-Öğretmen-Yönetici için 360 Derece Mobil Bilgi Sistemi • Okulunuz yeni dönemde artık "mobil": Uygulamanın Okul İçi Mobil Sosyal Ağ ve Okul Bilgi Yönetimi Sistemi bileşenleriyle okulunuzu tüm paydaşlar için etkin hale getirin. Hızlı yönetim süreçlerine ve "ekonomik" bir iletişim ağına kavuşun. • Okul İçi Mobil Sosyal Ağ: Mobil sosyal ağınızda mobil sınıf yoklaması, devamsızlık yönetimi, ders/sınıf bazlı kanal etkileşimleri (ileti, ödev, sınav tarihi/sonucu, etkinlik, anket), anlık bildirim (push) bazlı öğretmen-öğrenci-veli etkileşimi ve mobil ajanda özelliklerinden yararlanın. • Okul Bilgi Yönetimi Sistemi: Temel kayıtlar (branşlar, unvanlar); ölçme-değerlendirme; okul yapılanması (yerleşke, kademe); çalışan, öğrenci ve sınıf kayıtları; ders tipleri, eğitim-öğretim dönemleri ve ders programları; ve yetkilendirme yönetimi işlevlerine tek noktadan erişin. • Hizmet Sağlayıcınızı Tanıyın: Bilişim Aktörleri, kamu destekli ar-ge projeleri yürüten ve ODTÜ TEKNOKENT bünyesinde çalışmalarını sürdüren bir yazılım ekibi olarak 2009'dan bu yana kişi ve kurumlar için profesyonel bilgi sistemleri (mobil, tablet ve web) inşa ediyor. • Mutlu kullanıcıların deneyimlerini öğrenmek için şimdi ulaşın: okul101.com | twitter.com/okul101
Veli-Öğrenci-Öğretmen-Yönetici için 360 Derece Mobil Bilgi Sistemi • Okulunuz yeni dönemde artık "mobil": Uygulamanın Okul İçi Mobil Sosyal Ağ ve Okul Bilgi Yönetimi Sistemi bileşenleriyle okulunuzu tüm paydaşlar için etkin hale getirin. Hızlı yönetim süreçlerine ve..
Veli-Öğrenci-Öğretmen-Yönetici için 360 Derece Mobil Bilgi Sistemi • Okulunuz yeni dönemde artık "mobil": Uygulamanın Okul İçi Mobil Sosyal Ağ ve Okul Bilgi Yönetimi Sistemi bileşenleriyle okulunuzu tüm paydaşlar için etkin hale getirin. Hızlı yönetim süreçlerine ve "ekonomik" bir iletişim ağına kavuşun. • Okul İçi Mobil Sosyal Ağ: Mobil sosyal ağınızda mobil sınıf yoklaması, devamsızlık yönetimi, ders/sınıf bazlı kanal etkileşimleri (ileti, ödev, sınav tarihi/sonucu, etkinlik, anket), anlık bildirim (push) bazlı öğretmen-öğrenci-veli etkileşimi ve mobil ajanda özelliklerinden yararlanın. • Okul Bilgi Yönetimi Sistemi: Temel kayıtlar (branşlar, unvanlar); ölçme-değerlendirme; okul yapılanması (yerleşke, kademe); çalışan, öğrenci ve sınıf kayıtları; ders tipleri, eğitim-öğretim dönemleri ve ders programları; ve yetkilendirme yönetimi işlevlerine tek noktadan erişin. • Hizmet Sağlayıcınızı Tanıyın: Bilişim Aktörleri, kamu destekli ar-ge projeleri yürüten ve ODTÜ TEKNOKENT bünyesinde çalışmalarını sürdüren bir yazılım ekibi olarak 2009'dan bu yana kişi ve kurumlar için profesyonel bilgi sistemleri (mobil, tablet ve web) inşa ediyor. • Mutlu kullanıcıların deneyimlerini öğrenmek için şimdi ulaşın: okul101.com | twitter.com/okul101

MATFEN Koleji App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website