INFORMATION

Updated:
Version:
1.5
Size:
59.2 MB
Category:
News
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2019-05-01
Price:
Free
Developer:

Puszczykowo – energia ciszy App SCREENSHOT

【图】Puszczykowo – energia ciszy(截图1)【图】Puszczykowo – energia ciszy(截图2)【图】Puszczykowo – energia ciszy(截图3)

Puszczykowo – energia ciszy App DESCRIPTION

Aplikacja umożliwiająca zwiedzanie zabytków Puszczykowa.

SIMILAR to Puszczykowo – energia ciszy App

Aplikacja Trwam TV umożliwia dostęp do transmisji na żywo Telewizji TRWAM. - Nowa szata graficzna; - Program telewizyjny kanału TV Trwam wraz ze szczegółowymi opisami poszczególnych pozycji programowych - Dostępność do niemal wszystkich audycji trzy dni..
Aplikacja Trwam TV umożliwia dostęp do transmisji na żywo Telewizji TRWAM. - Nowa szata graficzna; - Program telewizyjny kanału TV Trwam wraz ze szczegółowymi opisami poszczególnych pozycji programowych - Dostępność do niemal wszystkich audycji trzy dni wstecz - Rekomendowane najlepsze programy, audycje oraz powtórki; - Wyszukiwarka audycji - Katalog audycji na żądanie
All breaking news in Poland
Polish Newspapers is an application that groups all the news of the most important newspapers and magazines in Poland together. With this application you can have all the information you want in one place, without having to browse to each of the news sites you wish to visit. You can read from your devices the following newspapers: General: ◉ Onet ◉ Wirtulana Polska ◉ Gazeta ◉ Interia ◉ TVN 24 ◉ Wyborcza ◉ TVP ◉ Fakt 24 ◉ Nasze Miasto Polska ◉ Super Express ◉ Niezalezna ◉ W Polityce ◉ Polskie Radio ◉ Newsweek ◉ Polityka ◉ Wawa Love ◉ Republika ◉ Wprost ◉ Fronda ◉ Pap Regional: ◉ Na Temat ◉ Nasze Miasto Wroclaw ◉ Trojmiasto ◉ TwojaPogoda ◉ Gazeta Wroclawska ◉ Dziennik ◉ Gazeta Prawna ◉ Pomorska ◉ Inn Poland ◉ Pikio ◉ Epoznan ◉ Echo Dnia ◉ Dziennik Zachodni ◉ Glos Wielkopolski ◉ Dziennnik Wschodni ◉ Gazeta Lubuska ◉ Kurier Lubelski Economic and Politics: ◉ Biznes ◉ Money ◉ Bankier ◉ Rzeczpospolita ◉ Wyborcza ◉ wGospodarce ◉ TVN 24 Bis ◉ Forbes ◉ Puls Biznesu ◉ Business..
Miesięcznik Forbes to tytuł poświęcony gospodarce i kierowany do przedsiębiorców. Biznes, prawo, giełda, a także wiadomości z firm – to główne obszary zainteresowań gazety. Rankingi, z których słynie tytuł, inspirujące historie polskich przedsiębiorstw, a przede wszystkim..
Miesięcznik Forbes to tytuł poświęcony gospodarce i kierowany do przedsiębiorców. Biznes, prawo, giełda, a także wiadomości z firm – to główne obszary zainteresowań gazety. Rankingi, z których słynie tytuł, inspirujące historie polskich przedsiębiorstw, a przede wszystkim tworzących je ludzi, wyróżniają miesięcznik na polskim rynku prasy, na którym jest obecny od 2004 roku. Magazyn Forbes zawiera wywiady z właścicielami największych polskich przedsiębiorstw i sylwetki topowych managerów. W każdym wydaniu znajdziesz pogłębione analizy zjawisk gospodarczych i poznasz najnowsze trendy w obszarze biznesu i technologii. Na łamach magazynu regularnie goszczą największe nazwiska świata biznesu, ekonomii i finansów. W każdym wydaniu uważnie przyglądamy się temu, co dzieje się w bankach i na giełdzie. Sprawdzamy, jak obowiązujące przepisy prawne wpływają na prowadzenie biznesu w Polsce. Obserwujemy światowe trendy i ich wpływ na rynek pracy w kraju. Doroczny Ranking 100 najbogatszych Polaków to jedna z flagowych publikacji magazynu. Ale Forbes trzyma rękę na pulsie nie tylko jeśli chodzi o najbardziej majętnych przedsiębiorców. W corocznym plebiscycie Diamenty Forbesa nagradzamy zarówno małe, jak i średnie oraz duże przedsiębiorstwa najbardziej dynamicznie zwiększające swoją wartość. Aplikacja Forbes Polska umożliwia dostęp..
Aplikacja autora strony "KiKŚKonflikty i katastrofy światowe", zrzeszającej ponad 850 tysięcy czytelników. Poświęcona jest dostarczaniu powiadomień o najważniejszych wydarzeniach ze świata, głównie z dziedziny geopolityki, żywiołów czy katastrof. Aplikacja "KiKŚ" skupia się na szybkim i prostym..
Aplikacja autora strony "KiKŚKonflikty i katastrofy światowe", zrzeszającej ponad 850 tysięcy czytelników. Poświęcona jest dostarczaniu powiadomień o najważniejszych wydarzeniach ze świata, głównie z dziedziny geopolityki, żywiołów czy katastrof. Aplikacja "KiKŚ" skupia się na szybkim i prostym przekazie informacji. W trakcie najważniejszych wydarzeń oferuje tekstowe relacje na żywo. Polityka prywatności: https://aplikacja-kiks.pl/privacy-policy.html Warunki użytkowania: https://aplikacja-kiks.pl/terms-of-use.html
WYBORCZA to aktualności i rzetelne wiadomości, które zawsze możesz mieć w zasięgu ręki! Lubisz czytać reportaże i poznawać opinie? Wciągają Cię wywiady? Pochłaniają analizy? A może po prostu chcesz wiedzieć więcej? Dzięki aplikacji WYBORCZEJ poznasz wydarzenia..
WYBORCZA to aktualności i rzetelne wiadomości, które zawsze możesz mieć w zasięgu ręki! Lubisz czytać reportaże i poznawać opinie? Wciągają Cię wywiady? Pochłaniają analizy? A może po prostu chcesz wiedzieć więcej? Dzięki aplikacji WYBORCZEJ poznasz wydarzenia z kraju i ze świata, ale też będziesz na bieżąco z tematami lokalnymi, społecznymi, zdrowotnymi, gospodarczymi oraz kulturalnymi. ZALETY POSIADANIA APLIKACJI WYBORCZEJ NA BIEŻĄCO O TYM, CO WAŻNE Nasi redaktorzy wybiorą dla Ciebie najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, dzięki czemu wszystko, co istotne, zobaczysz i przeczytasz zaraz po otwarciu aplikacji w sekcji JEDYNKA. CZYTAJ TO, CO LUBISZ Dopasuj sekcje do swoich potrzeb i zainteresowań! Dzięki konfiguracji menu w wybranej przez siebie kolejności uzyskasz dostęp do ulubionych tematów. POSŁUCHAJ ARTYKUŁU Każdy tekst w aplikacji wyposażony jest w funkcję odsłuchu. Dzięki niej uwalniasz ręce i dajesz odpoczynek swoim oczom. CZYTAJ WYGODNIE W aplikacji możesz wybrać wielkość i rodzaj czcionki, a także w prosty sposób zmieniać tryb jasny na ciemny i odwrotnie. Dopasuj ustawienia do swoich potrzeb i czytaj treści WYBORCZEJ tak, jak lubisz! BĄDŹ NA CZASIE Wybierz rodzaj powiadomień, które chcesz od nas otrzymywać...
Wydarzenia Sport Biznes Pogoda
Aplikacja INTERIA to najnowsze newsy, informacje, wiadomości i wydarzenia z portalu Interia.pl. Znajdziesz w niej najważniejsze i najciekawsze wiadomości z Polski i z zagranicy, polityka, wiadomości biznesowe, sportowe, informacje ze świata motoryzacji oraz ze świata nowych technologii, gier, muzyki i filmu oraz specjalne działy poświęcone informacjom dla kobiet oraz mężczyzn. W naszej aplikacji nie brakuje również kategorii plotki oraz rozrywka. W najnowszej wersji aplikacji gruntownie odświeżono jej wygląd. Aplikacja zyskała nowoczesny i bardzo przejrzysty układ treści. Dzięki temu jej przeglądanie jest teraz jeszcze przyjemniejsze. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z aplikacji Interia: - Wszystkie wiadomości i treści z portalu Interia Przesuwając ekran w lewo lub prawo przełączysz się pomiędzy kanałami tematycznymi. W kanałach znajdziesz wiadomości, artykuły, newsy, informacje z poszczególnych sekcji portalu Interia takich jak: · Wydarzenia – najważniejsze informacje i wydarzenia w kraju i na świecie · Dziś w Interii – najciekawsze informacje z portalu Interia · Najnowszebądź na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami · Biznes – informacje gospodarcze i biznesowe, kursy walut i notowania spółek giełdowych · Sport – wszystkie wiadomości sportowe, piłka nożna, żużel, skoki narciarskierelacje na żywo i..
W tej aplikacji możesz słuchać TOK FM tak jak lubisz. Znajdziesz tu radio na żyworównież w wersji bez reklam!oraz wszystkie audycje TOK FM w formie podcastów, dostępne do odsłuchania w dowolnym momencie. Dzięki aplikacji możesz słuchać..
W tej aplikacji możesz słuchać TOK FM tak jak lubisz. Znajdziesz tu radio na żyworównież w wersji bez reklam!oraz wszystkie audycje TOK FM w formie podcastów, dostępne do odsłuchania w dowolnym momencie. Dzięki aplikacji możesz słuchać radia i podcastów również w samochodziena swoim smartfonie lub na urządzeniu z AppleCar. Oprócz radia i podcastów, w aplikacji znajdziesz też aktualną ramówkę TOK FM, rozbudowaną wyszukiwarkę audycji, tematów i gości radia oraz komplet informacji o wszystkich programach emitowanych obecnie na antenie. Słuchanie Radia TOK FM na żywo oraz przeglądanie wszystkich treści w aplikacji jest całkowicie darmowe, natomiast odsłuchiwanie i ściąganie podcastów na telefona także słuchanie Radia TOKMuzyka bez reklamwymaga posiadania płatnego dostępu TOK FM Premium. Zakup Dostępu Premium ma formę automatycznie odnawialnej subskrypcji miesięcznej, przypisanej do konta iTunes. Płatność jest realizowana w chwili potwierdzenia zakupu, za pośrednictwem karty przypisanej do konta. Subskrypcja jest odnawiana za pobraniem opłaty na 24 godziny przed końcem wygasającego okresu. Z odnawiania subskrypcji można zrezygnować w ustawieniach swojego konta w App Store. Niewykorzystany okres próbny przepada w chwili zakupu subskrypcji. 
––– Najważniejsze funkcje aplikacji ––– - Radio TOK FM..
Przejrzysta i prosta w użytkowaniu aplikacja, pozwala na zapoznanie się z najciekawszymi zabytkami Paczkowa i okolic. Posiada wbudowaną mapę z modułem GPS, prezentującą trasę zwiedzania regionu oraz wskazującą obiekty, znajdujące się w pobliżu użytkownika. Zarówno z..
Przejrzysta i prosta w użytkowaniu aplikacja, pozwala na zapoznanie się z najciekawszymi zabytkami Paczkowa i okolic. Posiada wbudowaną mapę z modułem GPS, prezentującą trasę zwiedzania regionu oraz wskazującą obiekty, znajdujące się w pobliżu użytkownika. Zarówno z poziomu mapy, jak i dostępnej listy, możliwe jest przejście w szczegóły każdego z zabytków, odkrycie jego historii, obejrzenie zdjęć i wideo. Dostępny jest też audio-przewodnik dla tych, którzy podczas zwiedzania wolą słuchać, aniżeli czytać. Dodatkowo aplikacja posiada czytnik kodów QR, do sczytywania kodów, z tabliczek umiejscowionych przy zabytkach. Kody kierują bezpośrednio do opisu obiektów. Kolejną funkcją jest kalendarz wydarzeń, dzięki któremu użytkownicy będą zawsze na bieżąco z aktualnościami w mieście. Zapraszamy do bezpłatnego pobrania aplikacji!
Aplikacja ma na celu zwiedzanie miasta Wrocławia wybranymi ścieżkami
Aplikacja ma na celu zwiedzanie miasta Wrocławia wybranymi ścieżkami
Aplikacja umożliwiająca zwiedzanie zabytków Puszczykowa.
Aplikacja umożliwiająca zwiedzanie zabytków Puszczykowa.
| News
Jak rzucić palenie to wszechstronna, bezpłatna aplikacja wspomagająca w rzucaniu palenia. Opracowana na podstawie badań naukowych i wieloletnich doświadczeń naszych ekspertów pozwala na spersonalizowanie wskazówek. Aplikacja pracuje w oparciu o dane dotyczące Twojego palenia i pozwala..
Jak rzucić palenie to wszechstronna, bezpłatna aplikacja wspomagająca w rzucaniu palenia. Opracowana na podstawie badań naukowych i wieloletnich doświadczeń naszych ekspertów pozwala na spersonalizowanie wskazówek. Aplikacja pracuje w oparciu o dane dotyczące Twojego palenia i pozwala na określenie głębokości uzależnienia i dostosowaniu porad właśnie do Twoich potrzeb. To Ty decydujesz kiedy i w jaki sposób rzucisz palenie! Aplikacja pomaga również w monitorowaniu Twoich postępów oraz osiąganych korzyści zdrowotnych i finansowych Jak rzucić palenie oferuje: • spersonalizowany plan rzucania palenia • wzmacnianie motywacji do rzucenia palenia • identyfikacja wyzwalaczy powodujących chęć palenia i pomoc w ich kontrolowaniu • wskazówki co do wyboru wsparcia farmakologicznego • śledzenie swoich postępów i oszczędności • dostrzeganie sukcesów Aplikacja podzielona jest na moduły odpowiadające poszczególnym etapom procesu rzucania palenia: Moduł diagnostyczny pozwala na zindywidualizowanie udzielanych porad, a Ty dostajesz informacje dotyczące głębokości Twojego uzależnienia oraz stanu przygotowania do rzucenia palenia. Moduł przygotowania do rzucenia palenia obejmuje pracę nad motywacją i Twoimi „blokadami”, które utrudniają ostateczne odstawienie papierosów. Stopniowo wzmocnisz też swoja umiejętność kontrolowania potrzeby palenia, a jeśli będziesz chciał/ła uzyskasz informacje niezbędne do wyboru odpowiedniego środka..

Puszczykowo – energia ciszy App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website