INFORMATION

Updated:
Version:
2.1
Size:
37.7 MB
Category:
Magazines & Newspapers
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2020-06-03
Price:
Free
Developer:

NBI – Budownictwo Inżynieryjne App SCREENSHOT

【图】NBI – Budownictwo Inżynieryjne(截图1)【图】NBI – Budownictwo Inżynieryjne(截图2)【图】NBI – Budownictwo Inżynieryjne(截图3)

NBI – Budownictwo Inżynieryjne App DESCRIPTION

Czasopismo „Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne” (NBI) poświęcone jest szeroko pojętej branży budownictwa inżynieryjnego. Znajdziesz w nim zagadnienia związane z budownictwem drogowym, mostowym, tunelowym, kolejowym, geotechniką, inżynierią środowiska, hydrotechniką czy technologiami bezwykopowymi.

W każdym numerze publikujemy prezentacje najciekawszych inwestycji, projektów i nowatorskich rozwiązań z zakresu budownictwa inżynieryjnego, najświeższe informacje z kraju i ze świata, przegląd najnowszych technologii, analizy i komentarze oraz rozmowy ze specjalistami z branży.

Za cel stawiamy sobie śledzenie, dokumentowanie i analizę zmian zachodzących w rodzimym budownictwie oraz inspirowanie do dalszej intensywnej pracy nad poprawą polskiej infrastruktury.

Dzięki aplikacji otrzymujesz dostęp do bieżących oraz wybranych archiwalnych wydań czasopisma „Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne”, wzbogaconych o interaktywności w postaci filmów, galerii zdjęć czy aktywnych linków.

Czytaj, inspiruj się, kreuj…

NBI – Budownictwo Inżynieryjne pozwala na kupowanie:
– pojedynczych wydań dwumiesięcznika „Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne” w cenie 23,99 PLN
– rocznej prenumeraty (6 wydań) dwumiesięcznika „Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne” w cenie 119,99 PLN

——-

Prenumerata pozwala Czytelnikowi na dostęp do wszystkich wydań dwumiesięcznika opublikowanych w okresie trwania subskrypcji.
– Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji.
– Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie.
– Czytelnik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez swoje konto w iTunes (dostęp przez ustawienia systemowe iPada).
– Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa najpóźniej na 24 godziny przed upływem bieżącego okresu prenumeraty.
– Opłata za przedłużenie subskrypcji zostanie potrącona w ciągu 24 godzin przed zakończeniem bieżącego okresu prenumeraty i będzie zgodna z aktualnym cennikiem.
– Nie możliwa jest rezygnacja z prenumeraty, za którą została pobrana opłata.

Polityka prywatności (Privacy Policy URL):
http://setupo.com/privacy/210.htm

Term of Use:
http://setupo.com/privacy/210t.htm

Aplikacja powstała przy użyciu narzędzia SETUPO.com

SIMILAR to NBI – Budownictwo Inżynieryjne App

INFOR WYDANIA CYFROWE czasopism Aplikacja umożliwia czytanie cyfrowych wydań czasopism INFOR PL S.A. na urządzeniach mobilnych. Nowoczesny wygląd aplikacji oraz przyjazna forma prezentacji artykułów i przepisów sprawia, że korzystanie z aplikacji jest intuicyjne i wygodne. Dzięki..
INFOR WYDANIA CYFROWE czasopism Aplikacja umożliwia czytanie cyfrowych wydań czasopism INFOR PL S.A. na urządzeniach mobilnych. Nowoczesny wygląd aplikacji oraz przyjazna forma prezentacji artykułów i przepisów sprawia, że korzystanie z aplikacji jest intuicyjne i wygodne. Dzięki tej aplikacji będziesz na bieżąco ze zmianami przepisów prawa, poradnictwem i interpretacjami. 
Dostęp do aktualności – najważniejszych informacji z kilkunastu tytułów jednocześnie – jest bezpłatny i bez limitu. Aplikacja INFOR WYDANIA CYFROWE czasopism umożliwia klientom z opłaconym abonamentem: - nielimitowany dostęp do pełnych wydań cyfrowych czasopism wraz z dodatkami 
w okresie abonamentu - czytanie treści w formacie html - wyszukiwanie interesujących treści - dodawanie artykułów do sekcji Ulubione - uporządkowanie treści dostępnych dla czytelnika, poprzez zakładki wszystkie/kupione/pobrane oraz podział na lata INFOR WYDANIA CYFROWE czasopism ułatwia dostęp do 13 wydań: - Biuletyn Głównego Księgowego - Biuletyn VAT - Gazeta Samorządu i Administracji - Monitor Księgowego - Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń - Personel i zarządzanie - Poradnik Gazety Prawnej - Poradnik Rachunkowości Budżetowej - Rachunkowość Budżetowa - Serwis Prawno-Pracowniczy - Monitor Prawa Budowlanego i Nieruchomości - Monitor Prawa Ochrony Środowiska - Monitor Prawa Zamówień..
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z kraju? Cenisz pogłębione analizy i informacje ze świata? Interesują cię opinie ekspertów i komentatorów dotyczące najważniejszych wydarzeń? Jeśli tak, to znaczy, że ta aplikacja została stworzona specjalnie dla..
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z kraju? Cenisz pogłębione analizy i informacje ze świata? Interesują cię opinie ekspertów i komentatorów dotyczące najważniejszych wydarzeń? Jeśli tak, to znaczy, że ta aplikacja została stworzona specjalnie dla Ciebie. Newsweek Polska to cyfrowa wersja jednego z najbardziej opiniotwórczych tygodników społeczno-politycznych w kraju. Co tydzień znajdziesz u nas również PDF z najnowszym wydaniem Newsweek Polska. Znakiem rozpoznawczym tygodnika Newsweek Polska jest dostarczanie aktualnych i pogłębionych informacji z kraju i ze świata, opatrzonych komentarzami najbardziej cenionych specjalistów oraz ekspertów w swoich dziedzinach. Tygodnik Newsweek Polska to także wywiady z autorytetami i ciekawymi osobowościami na temat procesów oraz ważnych wydarzeń zachodzących w Polsce i za granicą. Na łamach tygodnika publikują również cenieni publicyści, tacy jak Zbigniew Hołdys, Krzysztof Materna czy Marcin Meller. Aplikacja Newsweek Polska umożliwia dostęp nie tylko do aktualnych i archiwalnych numerów tygodnika, ale także do wszystkich magazynów – np. „Newsweeka Historia”, Newsweek Psychologia”, „Newsweek Zdrowie”, oraz wszystkich wydań specjalnych. Więcej szczegółów dotyczących subskrypcji, politykę prywatności oraz zasady użytkowania aplikacji znajdziesz na stronie: https://www.newsweek.pl/regulamin/gp42sk3
Czasopismo sportowe "Piłka Nożna" ukazuje się na polskim rynku od ponad 50 lat. Publikowane artykuły dotyczą w większości polskiej ekstraklasy oraz piłkarskiej reprezentacji narodowej. Ponadto pismo zajmuje się także tematyką europejskich rozgrywek i bieżących wydarzeń piłkarskich..
Czasopismo sportowe "Piłka Nożna" ukazuje się na polskim rynku od ponad 50 lat. Publikowane artykuły dotyczą w większości polskiej ekstraklasy oraz piłkarskiej reprezentacji narodowej. Ponadto pismo zajmuje się także tematyką europejskich rozgrywek i bieżących wydarzeń piłkarskich na świecie. Czytelnik znajdzie w nim m.in. liczne tabele ligowe wraz z opublikowanymi wynikami z każdej kolejki. Redakcja pisma jest organizatorem prestiżowego corocznego plebiscytu na Piłkarza, Trenera, Drużynę i Odkrycie Roku. Aplikacja PIŁKA NOŻNA umożliwia zakup: - bieżących wydań tygodnika Piłka Nożna w cenie 4,99 zł - automatycznie odnawialnej prenumeraty (miesięcznej, kwartalnej, półrocznej i rocznej) w cenie od 19,99 zł do 179,99 zł. Twoje konto Apple zostanie obciążone kwotą zakupu w momencie jego potwierdzenia. Zasady działania automatycznie odnawialnej prenumeraty: – Po wykupieniu prenumeraty Czytelnik otrzymuje wszystkie numery magazynu opublikowane w okresie trwania subskrypcji (miesiąc / kwartał / pół roku / rok). – Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji. – Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie o kolejny okres, równy pierwotnemu zakupowi – Czytelnik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez swoje konto w iTunes (dostęp przez ustawienia systemowe..
“Nowa Fantastyka” – najstarszy magazyn miłośników fantastyki w Polsce. Publikuje opowiadania najwybitniejszych pisarzy, ale też utalentowanych nowych twórców z Polski i ze świata, a także artykuły, wywiady z twórcami, scenariusze RPG oraz recenzje. Naszymi felietonistami są..
“Nowa Fantastyka” – najstarszy magazyn miłośników fantastyki w Polsce. Publikuje opowiadania najwybitniejszych pisarzy, ale też utalentowanych nowych twórców z Polski i ze świata, a także artykuły, wywiady z twórcami, scenariusze RPG oraz recenzje. Naszymi felietonistami są Łukasz Orbitowski, Rafał Kosik i Tomasz Kołodziejczak. Piszemy o fantasy, science fiction, horrorze i innych podgatunkach, w każdej możliwej postaci: czy to będzie literatura, filmy, seriale, komiksy, gry czy cokolwiek innego. Na łamach tego magazynu debiutowali m.in. Andrzej Sapkowski i Jacek Dukaj. Aplikacja Nowa Fantastyka umożliwia zakup: - bieżących wydań dwumiesięcznika Nowa Fantastyka w cenie 8,99 zł - automatycznie odnawialnej prenumeraty: kwartalnej w cenie 24,99 zł półrocznej w cenie 44,99 zł rocznej w cenie w cenie 79,99 zł Twoje konto Apple zostanie obciążone kwotą zakupu w momencie jego potwierdzenia. Zasady działania automatycznie odnawialnej prenumeraty: – Po wykupieniu prenumeraty Czytelnik otrzymuje wszystkie numery magazynu opublikowane w okresie trwania subskrypcji (rok). – Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji. – Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie o kolejny okres, równy pierwotnemu zakupowi – Czytelnik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez..
Dwumiesięcznik X-cross ukazuje się od grudnia 2010 roku. Pismo jest adresowane do zawodników z licencjami, trenerów, mechaników, ale także i tych, dla których off-road to sposób na spędzanie wolnego czasu. X-cross to bogato ilustrowany magazyn, w..
Dwumiesięcznik X-cross ukazuje się od grudnia 2010 roku. Pismo jest adresowane do zawodników z licencjami, trenerów, mechaników, ale także i tych, dla których off-road to sposób na spędzanie wolnego czasu. X-cross to bogato ilustrowany magazyn, w którym Czytelnicy znajdą prawie wszystko o motocrossie, enduro, cross-country, supercrossie, superenduro; autorskie relacje z zawodów krajowych i zagranicznych, porady eksploatacyjne, szkoły jazdy, testy motocykli i akcesoriów, wywiady z zawodnikami, prezentacje klubów, fotoreportaże z imprez. Chcemy dotrzeć do wszystkich, którzy interesują się sportami motocyklowymi „spoza drogi”, dla których dwa koła to ich życiowa pasja. Aplikacja Magazyn X-cross umożliwia zakup: - bieżących wydań dwumiesięcznika Magazyn X-cross w cenie 8,99 zł - automatycznie odnawialnej prenumeraty rocznej w cenie 52,99 zł Twoje konto Apple zostanie obciążone kwotą zakupu w momencie jego potwierdzenia. Zasady działania automatycznie odnawialnej prenumeraty: – Po wykupieniu prenumeraty Czytelnik otrzymuje wszystkie numery magazynu opublikowane w okresie trwania subskrypcji (rok). – Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji. – Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie o kolejny okres, równy pierwotnemu zakupowi – Czytelnik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez swoje..
W ramach aplikacji otrzymasz: - artykuły techniczne i prawne, - specjalistyczne treści dla inżyniera, - projektowanie obiektów i instalacji, - opisy ciekawych inwestycji, - informacje o wydarzeniach z obszaru budownictwa, - newsy o nowych produktach w..
W ramach aplikacji otrzymasz: - artykuły techniczne i prawne, - specjalistyczne treści dla inżyniera, - projektowanie obiektów i instalacji, - opisy ciekawych inwestycji, - informacje o wydarzeniach z obszaru budownictwa, - newsy o nowych produktach w branży. Zapraszamy do korzystania z nowoczesnej aplikacji, dostosowanej do urządzeń mobilnych. Znajdziesz tu wszystkie tytuły wydawane przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Miesięcznik „Inżynier Budownictwa” kierowany jest do osób ubiegających się lub posiadających już uprawnienia budowlane. Zawiera informacje o nowych technologiach, jak i zmianach w prawie oraz wiadomości o pracach i działaniu Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Dzięki aplikacji otrzymasz również najnowsze wydanie czasopisma „Przewodnik Projektanta”. Jest to publikacja kierowana do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę o procesie projektowania ze szczególnym uwzględnieniem technologii i specyfiki materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych. W aplikacji publikujemy pełne wydania naszego miesięcznika i kwartalnika oraz wydania specjalne np. „Kreator Budownictwa Roku”. To okolicznościowa publikacja wyróżnionych przez Wydawnictwo laureatów – osób i firm, które swoją działalnością kształtują rynek budowlany w Polsce i na świecie. W aplikacji są też dostępne najświeższe informacje z serwisów internetowych: www.inzynierbudownictwa.pl, www.izbudujemy.pl. Aplikacja ma bardzo przydatny..
Publuu for IOS is an app to view and test your future app that has been created using publuuall in one publishing platform. Your app will be available to test in Publuu app once you log..
Publuu for IOS is an app to view and test your future app that has been created using publuuall in one publishing platform. Your app will be available to test in Publuu app once you log in with your publuu account login and password. Publuu app lets you test the interactive content, your new kiosk design and all the features available in your final application. 
Once you are happy with the results, publish it on you publuu account and your independent app will be available in AppStore within 3 working days. Save 
all changes if Your application has been already published. About Publuu: It’s a platform that lets you convert any PDF file into beautiful, interactive digital publications and publish them as single online publications, online kiosk or as mobile applications available to download from Appstore.
| News
Demos
The Démos application gives you easy access to products and advertising materials. You can find all issues of Inspirace magazine, which is full of interesting articles about work and lifestyle. Démos’ fittings and board material catalogues offer a complete list of products from our vendors (Blum, Hettich, Egger, Kronospan and others). It also lets you download VIBO and TULIP product catalogues. In a separate section, you will find Entry and Strong product lists, complete with full technical specifications for easy installation.
Zaczęło się od pisma. Od 2000 roku ukazało się już 73 numerów magazynu: coraz obszerniejszego (ostatni liczy ponad 300 stron!), atrakcyjniejszego graficznie oraz stale poszerzającego tematykę oraz grono autorów. W efekcie Ski Magazyn jest dziś wiodącym..
Zaczęło się od pisma. Od 2000 roku ukazało się już 73 numerów magazynu: coraz obszerniejszego (ostatni liczy ponad 300 stron!), atrakcyjniejszego graficznie oraz stale poszerzającego tematykę oraz grono autorów. W efekcie Ski Magazyn jest dziś wiodącym na polskim rynku tytułem poświęconym wszelkiego rodzaju wypoczynkowi zimowemu: od narciarstwa zjazdowego (zarówno amatorskiego, jak i wyczynowego), przez pozatrasowe (freeride, skitouring) i biegowe po snowboard, termy, wyprawy na rakietach itd. Można w nim przeczytać o najciekawszych (także tych mało znanych) stacjach zimowych, sprzęcie i jego serwisowaniu, tendencjach w technice jazdy, regułach zachowania się w górach, przygotowaniu kondycyjnym do sezonu i odnowie biologicznej. O trendach w branży – zarówno producenckiej, jak sportowej i turystycznej. A wreszcie – o ciekawych ludziach gór oraz o historii narciarstwa i ważnych dlań miejsc. Autorzy Ski Magazynu są bez wyjątku fachowcami i autorytetami w swoich dziedzinach: zajmują się tematyką, z którą wiąże ich pasja, przeszłość sportowa bądź praca zawodowa (choćby przewodników IVBV bądź ratowników TOPR). Jako dowód wystarczy kilka nazwisk członków redakcji bądź jej współpracowników: Andrzej Bargiel, Krzysztof Burnetko (redaktor naczelny), Marcin Kacperek, Andrzej Maciata, Adam Marasek, Andrzej Osuchowski, Tomasz..
Prestiż
"Prestiż Magazyn Trójmiejski" to comiesięczna porcja świeżych i ładnie opakowanych informacji o ludziach i wydarzeniach z Trójmiastao tych, o których wiecie wszystko lub tak się Wam wydaje, a także o tych, o których być może nigdy nie słyszeliście. Lifestylowe czasopismo ukazujące się w Trójmieście. Nowa jakość na trójmiejskim rynku wydawniczym. Pismo na wysokim poziomie merytorycznym i edytorskim, poruszające tematy modne, ciekawe, niebanalne, prezentujące ciekawe zjawiska w szeroko pojętym lifestylu, a także interesujących ludzi i ich pasje.
Magazyn "Menadżer Floty: Forum Biznesowe" to czasopismo kierowane zarówno do firm dysponujących flotami samochodowymi, jak i szeroko rozumianego biznesu. Jest adresowany nie tylko do flotowców, ale także do kadry zarządzającej, small biznesu, właścicieli MŚP, dyrektorów finansowych..
Magazyn "Menadżer Floty: Forum Biznesowe" to czasopismo kierowane zarówno do firm dysponujących flotami samochodowymi, jak i szeroko rozumianego biznesu. Jest adresowany nie tylko do flotowców, ale także do kadry zarządzającej, small biznesu, właścicieli MŚP, dyrektorów finansowych – słowem do ludzi, którzy bezpośrednio decydują o wydatkach firmy. W gronie naszych felietonistów znajdują się m.in. Tomasz Gorazdowski (Program III Polskiego Radia), Rafał Jemielita (Playboy), Adam Kornacki (TVN Turbo), Klaudia Podkalicka (najbardziej utytułowana zawodniczka rajdowa i wyścigowa w Polsce), Tomasz Kuchar (doświadczony kierowca rajdowy, Mistrz Polski w rallycrossie, założyciel ABJTK), Beata Bublewicz (była posłanka na Sejm, prezes fundacji im. Mariana Bublewicza) oraz Mariusz Korpoliński (aktor, konferansjer, ekspert branży eventowej). Uzupełnieniem wersji papierowej jest wariant interaktywny (http://www.ewydanie.menadzerfloty.pl), rozszerzony o dodatkowe treści (linki, filmy, dodatkowe galerie). Portal MenadzerFloty.pl to rozszerzenie magazynu "Menadżer Floty: Forum Biznesowe", z tego powodu różni się od niego pod względem zawartości. Internetowa platforma służy nam do dzielenia się z Państwem aktualnościami z kraju i zagranicy oraz artykułami z kategorii Wydarzenia, Testy Aut, Zarządzanie Flotą, Biznes, Ekologia, Prawo i Podatki, Rynek, Technologia i Bezpieczeństwo. Na MenadzerFloty.pl możecie się Państwo zapoznać z opracowaniami..
„Polski Traker” jest najpopularniejszym ogólnopolskim pismem transportu drogowego i spedycji. Co dwa miesiące w magazynie publikowane są testy drogowe pojazdów użytkowych (wykonywane przez redakcję na krajowych drogach), artykuły o nowościach w świecie transportu, porady na temat..
„Polski Traker” jest najpopularniejszym ogólnopolskim pismem transportu drogowego i spedycji. Co dwa miesiące w magazynie publikowane są testy drogowe pojazdów użytkowych (wykonywane przez redakcję na krajowych drogach), artykuły o nowościach w świecie transportu, porady na temat eksploatacji ciężarówek oraz teksty luźniej związane z transportem. Znajdują się tutaj stałe informacje o muzyce country w Polsce i na świecie oraz o sportach motorowych. Na łamach magazynu zamieszczane są także artykuły dla i o modelarzach, reklamy i ogłoszenia. Dwumiesięcznik dostępny jest na stacjach paliw, w agencjach celnych, w kioskach i salonach prasowych oraz w prenumeracie i w redakcji. Aplikacja pozwala na kupowanie wydań miesięcznika (w cenie 13.99 PLN) oraz wydań specjalnych. Aplikacja jest dostępną dodatkowo w systemie prenumeraty: - 12 miesięcy: 59,99 PLN. Prenumerata pozwala Czytelnikowi na dostęp do wszystkich wydań opublikowanych w okresie trwania subskrypcji. – Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji. – Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie. – Czytelnik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez swoje konto w iTunes (dostęp przez ustawienia systemowe iPada). – Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa najpóźniej na 24..
| News
SPECIAL OPS jest profesjonalnym pismem poświęconym tematyce jednostek specjalnych. W Magazynie prezentujemy elitarne jednostki z kraju i zagranicy, aktualności oraz szczegółowe analizy związane z zadaniami, działaniami i organizacją formacji specjalnego przeznaczenia; raporty z targów branżowych, szkoleń..
SPECIAL OPS jest profesjonalnym pismem poświęconym tematyce jednostek specjalnych. W Magazynie prezentujemy elitarne jednostki z kraju i zagranicy, aktualności oraz szczegółowe analizy związane z zadaniami, działaniami i organizacją formacji specjalnego przeznaczenia; raporty z targów branżowych, szkoleń i konferencji, a także rzetelnie przygotowane informacje na temat uzbrojenia, wyposażenia indywidualnego oraz sprzętu znajdującego się na wyposażeniu sił specjalnych. Magazyn SPECIAL OPS jest obecny na polskim rynku wydawniczym od 2008 roku i od tego czasu zdobyliśmy zarówno uznanie wśród czytelników, w tym tych najważniejszych – z jednostek specjalnych, jak i naszych partnerów z branży przedsiębiorstw oferujących uzbrojenie, sprzęt oraz wyposażenia dla wojska i służb mundurowych. SPECIAL OPS pozwala na kupowanie wydań pisma (w cenie 13,99 PLN) oraz wydań specjalnych. Aplikacja jest dostępną dodatkowo w systemie prenumeraty: SPECIAL OPSdwu miesięcznikcennik wydań mobilnych 12 miesięcy (6 wydań) 77,99 EUR Prenumerata pozwala Czytelnikowi na dostęp do wszystkich wydań dwumiesięcznika SPECIAL OPS opublikowanych w okresie trwania subskrypcji. – Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji. – Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie. – Czytelnik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez swoje..
UNIQUE MAG jest bezpłatnym, kwartalnym magazynem mody dostępnym w wersji elektronicznej i drukowanej. Znajdziesz w nim m.in. bieżące informacje modowe, zapowiedzi i relacje z pokazów mody, zobaczysz najbardziej interesujące społeczne i kulturalne wydarzenia oraz konferencje, przeczytasz..
UNIQUE MAG jest bezpłatnym, kwartalnym magazynem mody dostępnym w wersji elektronicznej i drukowanej. Znajdziesz w nim m.in. bieżące informacje modowe, zapowiedzi i relacje z pokazów mody, zobaczysz najbardziej interesujące społeczne i kulturalne wydarzenia oraz konferencje, przeczytasz wywiady z ciekawymi ludźmi, a przede wszystkim poznasz interesujące marki oraz obejrzysz niepowtarzalne sesje zdjęciowe. Magazyn powstał dla ludzi ze stylem i z pasją do mody. Wszystkie edycje UNIQUE MAG dostępne będą w wersji elektronicznej zarówno w naszym serwisie internetowym jak i na naszych kontach na portalach społecznościowych. Zapraszamy do magicznego świata mody UNIQUE MAG
Divers
IVERS24 jest największym polskim medium traktującym o nurkowaniu. Od 2010r. przekazujemy ciekawe i ważne informacje z Polski i ze świata, dotyczące wszelkich form nurkowania oraz związanych z nimi aktywności. Na naszych łamach każdy zainteresowany nurkowaniem znajdzie coś dla siebie. Dzięki współpracy z wieloma osobami zajmującymi się na co dzień szkoleniem, podróżami nurkowymi, archeologią podwodną czy nurkowaniem technicznym, dysponujemy ciekawymi sekcjami tematycznymi, współtworzonymi przez specjalistów w swojej dziedzinie. DIVERS24 wspiera wiele akcji i inicjatyw w całym kraju, obejmując je swoim patronatem. Dzięki temu nasi czytelnicy mają pierwsi dostęp do unikatowych materiałów, najświeższych informacji, relacji oraz galerii zdjęć, z bardzo zróżnicowanej oferty imprez i eventów nurkowych. Na przestrzeni ostatnich lat wszystko to pozwoliło nam to wypracować pozycję lidera wśród wydawnictw nurkowych w kraju oraz wiarygodnego partnera dla firm działających w branży nurkowej. Mimo to, wciąż jesteśmy głodni kolejnych wyzwań. Dlatego cały czas staramy się rozwijać i doskonalić, by jak najlepiej móc wykonywać założoną sobie misję oraz osiągać kolejne cele. W marcu 2017r. zaczęliśmy wydawać magazyn DIVERS24. Pismo ukazuje się jako kwartalnik w formie papierowej oraz elektronicznej. Nasze wydawnictwa utrzymujemy na poziomie najlepszych..
Magazyn „Wiatr” to pierwszy bezpłatny miesięcznik o sportach wodnych. Ukazuje się od marca 2010 roku. Dystrybucja wersji drukowanej: sklepy żeglarskie, kluby, mariny, szkoły żeglarskie, tawerny i wybrane hotele. Zapraszamy również do Webowej wersji pod adresem: https://wiatr.publuu.com
Magazyn „Wiatr” to pierwszy bezpłatny miesięcznik o sportach wodnych. Ukazuje się od marca 2010 roku. Dystrybucja wersji drukowanej: sklepy żeglarskie, kluby, mariny, szkoły żeglarskie, tawerny i wybrane hotele. Zapraszamy również do Webowej wersji pod adresem: https://wiatr.publuu.com

NBI – Budownictwo Inżynieryjne App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website