INFORMATION

Updated:
Version:
1.0.2
Size:
41.8 MB
Category:
Travel
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2019-06-05
Price:
Free
Developer:

Pałuki App SCREENSHOT

【图】Pałuki(截图1)【图】Pałuki(截图2)【图】Pałuki(截图3)

Pałuki App DESCRIPTION

Pałuki to niewielka kraina na pograniczu Wielkopolski, Kujaw i Krajny, region kulturowy o długiej historii, który od wieków czaruje swoim krajobrazem odbijającym się w tafli 130 jezior. Choć obejmują one obszar o powierzchni zaledwie 2 tys. km2, są bardzo zróżnicowane. Polodowcową wysoczyznę urozmaicają liczne pagórki, tworzące charakterystyczny pofałdowany krajobraz. Błękit jezior kontrastuje z zielenią otaczających je lasów, łąk i torfowisk, przeplatających się z polami uprawnymi.

Te malownicze okolice można poznać dzięki aplikacji mobilnej „Pałuki”, w której znajdziemy nie tylko zabytki i miejsca związane z tym miastem, ale też ciekawostki z miejscowości Barcin, Gąsawa czy Biskupin – z dobrze znaną osadą średniowieczną. W aplikacji znajduje się ponad 150 obiektów, nie tylko atrakcji turystycznych, ale też obiektów gastronomicznych czy noclegów. Każde z miejsc posiada dane teleadresowe oraz współrzędne, dzięki czemu z łatwością można je zlokalizować na mapie oraz wyznaczyć do nich trasę. Niektóre z obiektów zostały także wzbogacone o panoramy sferyczne oraz zdjęcia z drona, dzięki którym w jeszcze bardziej atrakcyjny sposób można się zapoznać z pięknem okolicy.

Mobilny przewodnik zawiera także listę aktualnych wydarzeń oraz tras turystycznych, z określonym przebiegiem, czasem trwania i długością, co znacznie pomaga w zaplanowaniu pobytu. Znajdziemy tu zarówno szlaki tematyczne, jak na przykład Szlak Piastowski czy „Spacer po średniowiecznym Żninie”, szlaki rowerowe – w tym Pałucki Szlak Rowerowy oraz szlaki piesze i wodne, dzięki którym możemy przemierzać ten malowniczy region z perspektywy kajaka.

Ciekawym sposobem na zwiedzanie regionu jest gra terenowa „Szlakiem pałuckich skarbów”, która poprowadzi użytkownika po okolicznych atrakcjach, jej trasa rozpoczyna się w Żninie i można ją przebyć zarówno kolejką wąskotorową, jak i na rowerze.

Aplikacja „Pałuki” została stworzona w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim, a do jej prawidłowego działania nie jest wymagane połączenie z internetem. Wystarczy wcześniej zaktualizować bazę danych i można ruszać na wycieczkę!

Odtwarzanie audio w tle oraz lokalizacja w tle używane są podczas nawigacji po trasie. Aby ograniczyć zużycie baterii wyłącz nawigację po trasie zanim zakończysz korzystanie z aplikacji.

SIMILAR to Pałuki App

Jesteśmy firmą dysponującą ponad 250 samochodami dużej klasy, zarówno taksówkami osobowymi oraz 6-cio osobowymi samochodami typu VAN. Posiadamy również taksówki bagażowe. Taksówki naszej firmy obsługują przez 24 godziny, we wszystkie dni tygodnia rejon miasta BYDGOSZCZ oraz..
Jesteśmy firmą dysponującą ponad 250 samochodami dużej klasy, zarówno taksówkami osobowymi oraz 6-cio osobowymi samochodami typu VAN. Posiadamy również taksówki bagażowe. Taksówki naszej firmy obsługują przez 24 godziny, we wszystkie dni tygodnia rejon miasta BYDGOSZCZ oraz okolice, realizowane są również zlecenia poza województwo kujawskopomorskie. W ciągu kilkunastu lat istnienia na rynku Zrzeszenie Transportu zyskało duże uznanie wśród mieszkańców miasta, którzy chętnie korzystają z naszych usług.
Przejrzysta i prosta w użytkowaniu aplikacja, pozwala na zapoznanie się z najciekawszymi zabytkami Paczkowa i okolic. Posiada wbudowaną mapę z modułem GPS, prezentującą trasę zwiedzania regionu oraz wskazującą obiekty, znajdujące się w pobliżu użytkownika. Zarówno z..
Przejrzysta i prosta w użytkowaniu aplikacja, pozwala na zapoznanie się z najciekawszymi zabytkami Paczkowa i okolic. Posiada wbudowaną mapę z modułem GPS, prezentującą trasę zwiedzania regionu oraz wskazującą obiekty, znajdujące się w pobliżu użytkownika. Zarówno z poziomu mapy, jak i dostępnej listy, możliwe jest przejście w szczegóły każdego z zabytków, odkrycie jego historii, obejrzenie zdjęć i wideo. Dostępny jest też audio-przewodnik dla tych, którzy podczas zwiedzania wolą słuchać, aniżeli czytać. Dodatkowo aplikacja posiada czytnik kodów QR, do sczytywania kodów, z tabliczek umiejscowionych przy zabytkach. Kody kierują bezpośrednio do opisu obiektów. Kolejną funkcją jest kalendarz wydarzeń, dzięki któremu użytkownicy będą zawsze na bieżąco z aktualnościami w mieście. Zapraszamy do bezpłatnego pobrania aplikacji!
Jeden z naszych audioprzewodników znakomicie sprawdza się podczas wycieczek organizowanych przez Cracow Local Tours z Krakowa do Zakopanego. Po drodze do Zakopanego pasażerowie odwiedzają żywy skansen, jakim jest wieś Chochołów. Następnie, jadąc wzdłuż granicy Tatrzańskiego Parku..
Jeden z naszych audioprzewodników znakomicie sprawdza się podczas wycieczek organizowanych przez Cracow Local Tours z Krakowa do Zakopanego. Po drodze do Zakopanego pasażerowie odwiedzają żywy skansen, jakim jest wieś Chochołów. Następnie, jadąc wzdłuż granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, podziwiają górską przyrodę i mają okazję obserwować codzienne życie ludzi związanych z górami. W samym Zakopanem, prowadzeni przez audioprzewodnik, jadą kolejką na Gubałówkę i odwiedzają Wielką Krokiew, miejsce zmagań skoczków narciarskich. Wyjeżdżając z Zakopanego, turyści zwiedzają pełen uroku zabytkowy kościółek i cieszą się atmosferą pięknie położonej góralskiej wsi, Bukowiny.
Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska zrzesza obecnie 137 członków, wśród których są producenci żywności wysokiej jakości, przetwórcy, restauracje, gospody i gościńce. Certyfikat członkowski oraz tabliczka z logotypem Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski, którą można znaleźć przed wejściem do oznaczonych..
Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska zrzesza obecnie 137 członków, wśród których są producenci żywności wysokiej jakości, przetwórcy, restauracje, gospody i gościńce. Certyfikat członkowski oraz tabliczka z logotypem Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski, którą można znaleźć przed wejściem do oznaczonych restauracji, gościńców, a także sklepów i zakładów przetwórczych czy gospodarstw agroturystycznych, wskazuje konsumentom i turystom miejsca, które oferują regionalne produkty oraz dania sporządzone na bazie wysokiej jakości lokalnych surowców w oparciu o tradycyjne receptury. Aby znaleźć się w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska, przetwórcy żywności powinni wytwarzać produkty oparte na surowcach produkowanych w tym regionie oraz szczegółowo opisać jak powstały. Restauracje, punkty gastronomiczne i hotele zobowiązane są m.in. używać składniki i surowce wytwarzane w Wielkopolsce oraz przygotowywać potrawy, które mają historyczną tradycję naszego Regionu. Dziedzictwo Kulinarne jest zatem symbolem wysokiej jakości tradycyjnej żywności lokalnej, który to znak promuje nie tylko tradycje ale także dziedzictwo kulturowe regionu. Przynależność do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska daje m.in. możliwość uczestniczenia w imprezach promocyjnych organizowanych przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, obecność w materiałach promocyjnych wydawanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz udział w licznych szkoleniach.
Aplikacja wykorzystuje technologię rzeczywistości rozszerzonej – „nakładając” na prawdziwe otoczenie wirtualne obiekty, łączy świat realny ze światem wykreowanym. Na Szlaku Piastowskim – najstarszym szlaku turystyki kulturowej w Polsce – wirtualnie umieściliśmy modele 3D: postacie i obiekty..
Aplikacja wykorzystuje technologię rzeczywistości rozszerzonej – „nakładając” na prawdziwe otoczenie wirtualne obiekty, łączy świat realny ze światem wykreowanym. Na Szlaku Piastowskim – najstarszym szlaku turystyki kulturowej w Polsce – wirtualnie umieściliśmy modele 3D: postacie i obiekty z czasów Pierwszych Piastów. Zobaczysz ożywione obrazy z przeszłości, a wśród nich scenę z targu niewolników w Grzybowie, scenę pożegnania Bolesława Pobożnego przed wyjazdem na wojnę, scenę z krypty kościoła w Grodzie Giecz, w której benedyktyni oddają cześć zmarłemu czy scenę wykupienia ciała świętego Wojciecha z rąk Prusów. Przygotuj się na niezapomnianą przygodę na Szlaku Piastowskim!
Aplikacja ma na celu pobudzenie zainteresowania polskimi zabytkami. Zawiera dane o kilkudziesięciu tysiącach zabytków.Aplikacja pozwala na wyszukanie i wyświetlenie na mapie zabytków w najbliższej okolicy. W widoku szczegółowym danego zabytku znajduje się jego historia, zdjęcia oraz..
Aplikacja ma na celu pobudzenie zainteresowania polskimi zabytkami. Zawiera dane o kilkudziesięciu tysiącach zabytków.Aplikacja pozwala na wyszukanie i wyświetlenie na mapie zabytków w najbliższej okolicy. W widoku szczegółowym danego zabytku znajduje się jego historia, zdjęcia oraz odnośniki do źródeł danych. Aplikacja idealna na wyjazdy, a także do zwiedzania własnego miasta . Dane pochodzą z największej bazy polskich zabytków OtwarteZabytki.pl.
Aplikacja TirTracker to niezbędne narzędzie każdego kierowcy ciężarówki. - Sprawdź aktualizowany na bieżąco czas oczekiwania w punktach załadunku/rozładunku - Dowiedz się o wolnych miejscach na parkingach - Czatuj z innymi kierowcami czekającymi w danym punkcie Aplikacja..
Aplikacja TirTracker to niezbędne narzędzie każdego kierowcy ciężarówki. - Sprawdź aktualizowany na bieżąco czas oczekiwania w punktach załadunku/rozładunku - Dowiedz się o wolnych miejscach na parkingach - Czatuj z innymi kierowcami czekającymi w danym punkcie Aplikacja działa na terenie całej Europy i jest całkowicie darmowa.
Jeśli chcesz poznać Bydgoszcz, odwiedzić najważniejsze punkty na mapie historyczno-kulturalnej miasta, obejrzeć Wyspę Młyńską z perspektywy wody, zaznać atrakcji dedykowanych zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych to BKT jest idealnym rozwiązaniem! Bydgoska Karta Turysty to szereg..
Jeśli chcesz poznać Bydgoszcz, odwiedzić najważniejsze punkty na mapie historyczno-kulturalnej miasta, obejrzeć Wyspę Młyńską z perspektywy wody, zaznać atrakcji dedykowanych zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych to BKT jest idealnym rozwiązaniem! Bydgoska Karta Turysty to szereg korzyści: - darmowe przejazdy komunikacją miejską - darmowy wstęp do muzeów i galerii sztuki - rabaty w restauracjach i kawiarniach - rabaty i specjalne oferty na asortyment oferowany przez lokalne sklepy pamiątkowe bilety ulgowe i rabaty na wypożyczenie sprzętu wodnego
Aplikacja Ochotnica&Tylmanowa umożliwia nawigowanie po szlakach, umożliwiając jednocześnie korzystanie z tak przydatnych funkcji, np. podgląd lokalizacji na mapie,opis atrakcji czy interaktywny przegląd fotografii 360. Wirtualny spacer po najważniejszych atrakcjach umożliwi "zwiedzanie" Ochotnicy&Tylmanowej poprzez ekran komórki.
Aplikacja Ochotnica&Tylmanowa umożliwia nawigowanie po szlakach, umożliwiając jednocześnie korzystanie z tak przydatnych funkcji, np. podgląd lokalizacji na mapie,opis atrakcji czy interaktywny przegląd fotografii 360. Wirtualny spacer po najważniejszych atrakcjach umożliwi "zwiedzanie" Ochotnicy&Tylmanowej poprzez ekran komórki.
Aplikacja „Powiat Wolsztyński” przeznaczona jest zarówno dla mieszkańców powiatu, jak i gości, odwiedzających region turystycznie i biznesowo. Znajdziecie tu najważniejsze informacje o atrakcjach gmin Wolsztyn, Sielec i Przemęt, zapoznacie się z bazą noclegową, gastronomiczną oraz szlakami..
Aplikacja „Powiat Wolsztyński” przeznaczona jest zarówno dla mieszkańców powiatu, jak i gości, odwiedzających region turystycznie i biznesowo. Znajdziecie tu najważniejsze informacje o atrakcjach gmin Wolsztyn, Sielec i Przemęt, zapoznacie się z bazą noclegową, gastronomiczną oraz szlakami turystycznymi. Prócz tych funkcjonalności aplikacja spełnia rolę rzetelnego, na bieżąco aktualizowanego informatora o wydarzeniach w powiecie. W kalendarzu sprawdzić można informacje o odbywających się wydarzeniach kulturalnych, folklorystycznych, sportowych, patriotycznych oraz konkursach organizowanych przez lokalne instytucje. W rozbudowanej bazie obiektów zarówno turysta, jak i mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. Zapewne przydatna dla mieszkańców będzie sekcja "Starostwo Powiatowe", która stworzona została w celu ułatwienia klientom kontaktów z urzędem. Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online. Intuicyjny interfejs pozwala szybko znaleźć interesujące nas informacje, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik z łatwością namierzy wybrane obiekty i wydarzenia. Aplikacja jest oficjalnym źródłem informacji i narzędziem promocyjnym Starostwa Powiatowego w Wolsztynie. Aplikacja używa usług lokalizacji i odtwarzania audio w tle podczas funkcji nawigacji. Aby ograniczyć użycie baterii zakończ nawigację przed zamknięciem aplikacji.
Aplikacja „Festiwal Wrażeń na kłodzkim pograniczu” powstała jako jeden z elementów czesko-polskiego projektu realizowanego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska. Główną atrakcją festiwalu są różnorodne warsztaty dla rodzin z dziećmi prowadzone w atrakcyjnych..
Aplikacja „Festiwal Wrażeń na kłodzkim pograniczu” powstała jako jeden z elementów czesko-polskiego projektu realizowanego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska. Główną atrakcją festiwalu są różnorodne warsztaty dla rodzin z dziećmi prowadzone w atrakcyjnych turystycznie obiektach po obu stronach granicy. Część z nich odbywała się wyłącznie w ramach festiwalu, ale wiele jest kontynuowanych w podobnej formie. Podczas tych zajęć można było poznać ważne dla regionu postacie historyczne, zapoznać się z historią wojskowości oraz dawnymi zwyczajami i rzemiosłami. Uczestnicy zajęć uczyli się np. rozniecać ogień metodami sprzed wieków czy strzelać z dawnej broni, mieli zajęcia w zabytkowej klasie szkolnej, w twierdzach, zamkach i pałacach oraz zabytkowych wiejskich zagrodach. Warto zajrzeć na stronę festiwalu, aby poznać miejsca organizacji warsztatów i skorzystać z ich aktualnej, także pozafestiwalowej oferty. Z aplikacją „Festiwal Wrażeń na kłodzkim pograniczu” zwiedzimy dużą część miejscowości, których destynacje turystyczne brały udział w festiwalu. To urokliwe zabytkowe miasteczka, w których odkryjemy fascynujące historie i legendy oraz poznamy ich dawnych mieszkańców. Głównym elementem aplikacji są gry terenowe dla całej rodziny pozwalające w interaktywny sposób rozwiązywać zagadki związane z miejscowościami regionu...
Aplikacja mobilna Szlaki Mazowsza została stworzona w ramach projektu o tej samej nazwie. Jest to praktyczne narzędzie dla nowoczesnego turysty, pozwalające na nawigację po szlakach turystycznych Mazowsza oraz dające dostęp do bogatej bazy informacji o najciekawszych..
Aplikacja mobilna Szlaki Mazowsza została stworzona w ramach projektu o tej samej nazwie. Jest to praktyczne narzędzie dla nowoczesnego turysty, pozwalające na nawigację po szlakach turystycznych Mazowsza oraz dające dostęp do bogatej bazy informacji o najciekawszych miejscach położonych w ich pobliżu. Aplikacja korzysta z tych samych danych o obiektach i szlakach, które są prezentowane na stronie i geoportalu znajdującymi się pod adresem www.mazowsze.szlaki.pttk.pl. Projekt Szlaki Mazowsza ma na celu popularyzację turystyki aktywnej, wzbogacenie bazy informacyjnej dla turystów oraz wdrożenie nowego produktu turystycznego w postaci regionalnego systemu szlaków turystycznych. W aplikacji zintegrowanej ze stroną internetową znaleźć można np. szlak przechodzący przez Legionowo, szlak czarny biegnący przez Świdry Wielkie do Białej Góry czy też pętlę biegnącą szlakiem żółtym Augustów – Rożki. Aplikacja mobilna umożliwia przeglądanie na mapie wszystkich szlaków pieszych Mazowsza oraz szlaków rowerowych znajdujących się w południowej części regionu. Do każdego szlaku przyporządkowane zostały obiekty, a wśród nich ciekawe miejsca krajoznawcze, przyrodnicze (parki krajobrazowe, rezerwaty, zbiorniki wodne itp.) oraz inne obiekty atrakcyjne dla turysty. Znaleźć tu można także wiele informacji na temat wsi i miast, przez które przebiegają szlaki. Na trasie..
Pobierz aplikację mobilną „Ostrów Wielkopolski" i poznaj bliżej nasze piękne miasto! To bezpłatny przewodnik zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających Ostrów. Znajdziesz w nim aktualne informacje o organizowanych tu wydarzeniach, wiele ciekawostek o mieście, zaplanujesz..
Pobierz aplikację mobilną „Ostrów Wielkopolski" i poznaj bliżej nasze piękne miasto! To bezpłatny przewodnik zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających Ostrów. Znajdziesz w nim aktualne informacje o organizowanych tu wydarzeniach, wiele ciekawostek o mieście, zaplanujesz trasę zwiedzania. Aplikacja zaprowadzi Cię do najbliższych parków, muzeów czy placów zabaw. Podpowie, gdzie znajdują się restauracje i hotele. Sprawdzisz tu także aktualny stan jakości powietrza. Dla aktywnych mamy trasy rowerowe i piesze oraz nordic walking położone na terenie miasta oraz powiatu. Wszystkie znajdujące się w bazie wydarzenia i miejsca zapisać można w module planer. Aplikacja na bieżąco aktualizuje bazę obiektów, wydarzeń i aktualności. Działa również w trybie off-line (połączenie z Internetem wykorzystywane jest do pobrania najnowszych danych oraz większego zakresu mapy). Aplikacja korzysta z modułu GPS, co może wpłynąćna czas pracy na baterii.
Między Nami to aplikacja, która ułatwi Wam znalezienie ciekawych miejsc w Warszawie. Znajdziecie miejsca z trzech kategorii : rozrywka, edukacja i kulinaria. Wszystkie informacje są aktualne oraz dostępne w łatwy i przejrzysty sposób. Między Nami to..
Między Nami to aplikacja, która ułatwi Wam znalezienie ciekawych miejsc w Warszawie. Znajdziecie miejsca z trzech kategorii : rozrywka, edukacja i kulinaria. Wszystkie informacje są aktualne oraz dostępne w łatwy i przejrzysty sposób. Między Nami to nie tylko aplikacja, ale również społeczność, którą tworzą wszyscy użytkownicy.
W ramach projektu „Las historii. Czy wiesz, że?” na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej zawarte zostały informacje o miejscach pamięci narodowej oraz innych miejscach wartych odwiedzenia na terenie 23 nadleśnictw Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w..
W ramach projektu „Las historii. Czy wiesz, że?” na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej zawarte zostały informacje o miejscach pamięci narodowej oraz innych miejscach wartych odwiedzenia na terenie 23 nadleśnictw Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu, położonych w obrębie województwa świętokrzyskiego i południowej części Mazowsza. W regionie tym nie ma nadleśnictwa, na którego terenie nie byłoby kilkunastu, kilkudziesięciu obiektów upamiętniających wydarzenia, których świadkami były lasy. Razem na terenie RDLP w Radomiu jest ich ponad 400. Wśród nich są cmentarze, mogiły, pomniki, krzyże i inne obiekty z okresu powstania styczniowego, I i II wojen światowych, okresu powojennego, a także postacie zasłużone, a także inne miejsca ważne z punktu widzenia wydarzeń historycznych. Miejsca pamięci pochodzą z różnych okresów czasu. Generalne mówiąc związane są z walkami o niepodległość, choć pojedyncze wydarzenia dokumentują i inne sytuacje. np. wojny szwedzkie. Nie ma też reguł co do ich rozmieszczenia. Np. okres I wojny światowej dokumentują cmentarze położone głównie w północnej części (nadleśnictwa Dobieszyn, Kozienice, Zwoleń) oraz południowej (nadleśnictwa Kielce, Jędrzejów). Okres powstania styczniowego dokumentują obeliski i pomniki rozmieszczone we wszystkich nadleśnictwach. To samo dotyczy okresu..
“District of Namysłów Mobile Guide” mobile app is a useful source of information on the unique features and places of interest of the region. Located near Wroclaw and Opole, Namysłów is a town with its own,..
“District of Namysłów Mobile Guide” mobile app is a useful source of information on the unique features and places of interest of the region. Located near Wroclaw and Opole, Namysłów is a town with its own, distinctive soul, a long history and a variety of established local traditions. The Namysłów region offers not only architectural jewels, but also beautiful landscapes, perfect for those looking for a peaceful place for a quiet holiday. The region has plenty of charming places and spots, all accessible by hiking and cycling routes “District of Namysłów Mobile Guide” app provides descriptions of several dozen historic objects which have recently undergone renovations. The EU-funded project titled “The protection, promotion and development of the cultural heritage of the northern part of the Stobrawa Rehabilitation and Recreation Zone” breathed new life into many of them. The descriptions in the app are accompanied by photographs and GPS coordinates which make it easier to locate them on the map. Some of them have spherical panoramic images allowing you to peek inside the historic churches. The user can also play voice..
„Skarby blisko Krakowa” to przewodnik mobilny po atrakcjach turystycznych czterech podkrakowskich gmin: Czernichowa, Mogilan, Skawiny oraz Świątnik Górnych. Najpiękniejsze kościoły, dwory, muzea, rezerwaty przyrody oraz inne ciekawe miejsca regionu zostały szczegółowo opisane właśnie jako „skarby”, pozostające..
„Skarby blisko Krakowa” to przewodnik mobilny po atrakcjach turystycznych czterech podkrakowskich gmin: Czernichowa, Mogilan, Skawiny oraz Świątnik Górnych. Najpiękniejsze kościoły, dwory, muzea, rezerwaty przyrody oraz inne ciekawe miejsca regionu zostały szczegółowo opisane właśnie jako „skarby”, pozostające często w cieniu Królewskiego Miasta, a przecież warte wydobycia i podziwiania. Ich zwiedzanie zaproponowano w kluczu dwunastu szlaków tematycznych. Poszczególne szlaki podpowiadają, gdzie znajdziemy największe atrakcje sakralne, przyrodnicze lub inne, jak na przykład najpiękniejsze punkty widokowe. Dla tych, którzy wolą aktywny sposób spędzania czasu, proponuje trzydzieści tras rowerowych, pieszych i konnych. Ogólne informacje o gminach i ich głównych miejscowościach znajdują się w zakładce „O regionie”. „Niezbędnik turysty” gromadzi dane miejsc przydatnych podczas zwiedzania, takich jak apteki, bankomaty czy punkty informacji turystycznej, a ponadto prezentuje wybrane obiekty noclegowe, gastronomiczne i sportowe. W zakładkach „Oferta” oraz „Kalendarium” użytkownicy mogą sprawdzić, jakie ciekawe wydarzenia będą miały miejsce w najbliższym czasie na terenie gmin. Aplikacja wykorzystuje technologię GPS, pokazując pozycję użytkownika, lokalizację obiektów oraz przebieg szlaków. Moduł audio pozwala wysłuchać opowieści o wybranych miejscach (funkcja dostępna tylko w języku polskim). Z myślą o licznie odwiedzających Małopolskę turystach zagranicznych..
"Oświęcim-Vavrecka – z dziedzictwem w przyszłość" to bogate źródło wiadomości o gminie Oświęcim, na którą składa się 13 wiosek otaczających znane w całej Polsce miasto. Znajdziesz tu opisy najciekawszych i najważniejszych miejsc, zwierząt i roślin, a..
"Oświęcim-Vavrecka – z dziedzictwem w przyszłość" to bogate źródło wiadomości o gminie Oświęcim, na którą składa się 13 wiosek otaczających znane w całej Polsce miasto. Znajdziesz tu opisy najciekawszych i najważniejszych miejsc, zwierząt i roślin, a nade wszystko urokliwe szlaki rowerowe. Każda wycieczkowa trasa została opatrzona przyjazną nawigacją, która ułatwi zarówno dotarcie do niej, jak i przejazd samym szlakiem. Bogaty zasób zdjęć, map i opisów jest poręcznym przewodnikiem i równocześnie bazą informacji o gminie Oświęcim. Aplikacja “Oświęcim-Vavrecka – z dziedzictwem w przyszłość” jest zarówno dla tych, którzy jeszcze w ogóle nie znają tych okolic, jak i dla tych, którzy chcą zobaczyć ich najciekawsze zakątki. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A PolskaSłowacja 2014 – 2020 oraz z budżetu państwa. Projekt obejmuje powstanie słowacko-języcznej wersji aplikacji wraz z informacją dotyczącą partnerskiej gminy Wawreczka, położonej w północnej Słowacji, w powiecie Namiestów, w kraju żylińskim.
Aplikacja mobilna „West is the best” poprowadzi użytkownika po najpiękniejszych rejonach północno-zachodniej Polski, powstała ona dzięki współpracy dwunastu stowarzyszeń działających na tym terenie. Razem z przewodnikiem możemy bliżej poznać Pobrzeże Szczecińskie, Pojezierze Myśliborskie, Pojezierze Drawskie i..
Aplikacja mobilna „West is the best” poprowadzi użytkownika po najpiękniejszych rejonach północno-zachodniej Polski, powstała ona dzięki współpracy dwunastu stowarzyszeń działających na tym terenie. Razem z przewodnikiem możemy bliżej poznać Pobrzeże Szczecińskie, Pojezierze Myśliborskie, Pojezierze Drawskie i Wałeckie, Równinę Pyrzycko-Stargardzką, Pojezierze Dobiegniewskie i Łagowskie, Łużyce Dolne, Lubuski Przełom Odry, Dolinę Środkowej Odry i Dolnego Bobru, Wał Zielonogórski i Kotlinę Kargowską, Dolinę Obry, Pojezierze Poznańskie oraz Pojezierze Sławskie. W aplikacji znajdziemy ponad 4000 obiektów podzielonych na kategorie ułatwiające wyszukiwanie. Najciekawszą z nich jest Top Regionu, która prezentuje najważniejsze zabytki i najbardziej atrakcyjne miejsca. Ciekawe są też bajkowe opisy z opowieściami i legendami. Każde z miejsc posiada dane teleadresowe oraz współrzędne, dzięki czemu z łatwością można je zlokalizować na mapie oraz wyznaczyć do nich trasę. Obiekty zostały wzbogacone o panoramy sferyczne oraz nagrania lektora. Bogatą bazę w mobilnym przewodniku stanowią również trasy, których jest ponad 300. Podzielone m.in. na trasy rowerowe, piesze i kajakowe są doskonałą podpowiedzią w jaki sposób można spędzić czas w tym malowniczym regionie i jakim szlakiem podążać, aby zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc. Na podstawie wszystkich tras została opracowana..

Pałuki App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website