INFORMATION

Updated:
Version:
2.2
Size:
32.1 MB
Category:
Navigation
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2019-10-18
Price:
Free
Developer:

Dodo Route Sürücü App SCREENSHOT

【图】Dodo Route Sürücü(截图1)【图】Dodo Route Sürücü(截图2)【图】Dodo Route Sürücü(截图3)

Dodo Route Sürücü App DESCRIPTION

Her zaman, her yerde
Günlük işe gidiş geliş. Şehirde alışveriş. Sabah erken saatte uçuş. Akşam arkadaşlarla buluşma. Nereye giderseniz gidin, hiçbir rezervasyona gerek kalmadan araç bulmak için Dodo’ya güvenin.

Bir yere gitmenin en kolay yolu
Bir dokunuşla çağırdığınız araç doğrudan bulunduğunuz konuma gelir. Araca binin, sürücünüz tam olarak nereye gideceğini bilir. Gideceğiniz yere vardığınızda tek yapmanız gereken araçtan inmek. Ödeme tamamen sorunsuz gerçekleşir.

Hesaplı yolculuktan lüks yolculuğa
Ekonomik araçları her zamanki uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Özel günlerde, normal günlerde ya da sadece daha geniş alana ihtiyaç duyduğunuzda, siyah bir sedan araç veya VITO çağırın.

SIMILAR to Dodo Route Sürücü App

SPECIAL FEATURES - STOP CARRYING BOOK GUIDES!!! - 100% OFFLINE TRAVEL GUIDE - ZOOMABLE 100% REGIONAL OFFLINE MAPS - PICS GALLERY - GPS CAPABLE - INTERACTIVE POINTS OF INTEREST on the maps showing public bus stops,..
Super Taximeter
100% OFFLINEYour detailed Map for reach everywhere. Save much money in Roaming cost. Reach every place easily in Navigation mode. Find the best place around you. —————————————————————————————————————————————————— 100% OFFLINEIT WORKS ANYTIME, ANYWHERE. - No Internet connection..
Want to discover everything? This travel guide is all you need to make your trip a complete experience. AUGMENTED REALITY: Use the camera on your device to view the city in augmented way. Move and rotate..
Volt Lines taşımacılıktaki son teknolojiyi günlük ulaşımınıza getiriyor. Servis aracını canlı takip etme, sürücü ile uygulama üzerinden kolayca iletişime geçme, gelecek yolculukları yönetme ve çok daha fazlası! Zamandan Tasarruf Edin Akıllı rota teknolojisi ile trafikte daha..
Nearest Gas Station
KAMİL KOÇ MOBİL UYGULAMASI İLE HIZLI VE PRATİK OTOBÜS BİLETİ Kamil Koç ile Türkiye'nin dört bir yanına uygun fiyatlarla seyahat edebilir, hostlu ve ikramlı seferlerimizde rahat koltuklarda arkanıza yaslanarak keyifle ve güvenle seyahat edebilirsiniz. Kamil Koç'la..
Metro turizmin akıllı telefonlarda çalışan uygulaması ile anında bilet alabilmen mümkünTeknolojiyi yakından takip ederek tüm güncellemeleri uygulamamıza entegre ediyoruz. Bu nedenle de Metro turizm ile seyahat etmek, Metro turizmden bilet almak çok kolaydır. Uygulamanın ara yüzü..
Sizin Dodonuz...
Her zaman, her yerde Günlük işe gidiş geliş. Şehirde alışveriş. Sabah erken saatte uçuş. Akşam arkadaşlarla buluşma. Nereye giderseniz gidin, hiçbir rezervasyona gerek kalmadan araç bulmak için Dodo'ya güvenin. Bir yere gitmenin en kolay yolu Bir..

Dodo Route Sürücü App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website