INFORMATION

Updated:
Version:
1.1
Size:
21.4 MB
Category:
Business
Required:
iOS
Rating:
Publish:
2021-10-04
Price:
Free
Developer:

CVKeskus.ee tööpakkumised App SCREENSHOT

【图】CVKeskus.ee tööpakkumised(截图1)【图】CVKeskus.ee tööpakkumised(截图2)【图】CVKeskus.ee tööpakkumised(截图3)

CVKeskus.ee tööpakkumised App DESCRIPTION

CVKeskus.ee on Eesti suurim tööportaal, kus leidub parim valik tööpakkumisi. Hoia oma unistuste töökohal alati silm peal!

Lisaks tööpakkumiste sirvimisele, saad pakkumisi ka salvestada hilisemaks kandideerimiseks ja tellida automaatse teavituse, mis jõuab Sinuni, kui Sinu unistuste tööandja avaldab uue tööpakkumise.

SUURIM VALIK TÖÖPAKKUMISI EESTIS.
Hoia oma unistuste töökohal alati silm peal!

TÖÖPAKKUMISTE SALVESTAMINE
Tööpakkumisi saad sirvida kõikjal, salvestada need ja olla kindel, et Sind huvitavad tööpakkumised on hilisemaks kandideerimised kindlas kohas olemas.

UNISTUSTE TÖÖANDJA TEAVITUS
Aktiveeri unistuste tööandja teavitus tööandja profiilil ja anname Sulle märku, kui antud tööandja uue tööpakkumise avaldab.

TÖÖPAKKUMISED E-POSTILE
Pane rakendus enda eest sobiva tööpakkumise otsinguil tööle ja seda täiesti tasuta! Seadista „tööpakkumised e-postile“ teavitus, mis hoiab ise uutel Sinu soovitud asukohas ja valdkonnas avaldatud tööpakkumistel silma peal.

CV KOOSTAMINE
Kõik CV-s vajalikud väljad on ette antud ja neid on lihtne täita. CV struktuur on aga tööandjatele juba tuttav ja Sinu CV-d on seega ka mugav lugeda.

Kuidas CVKeskus.ee rakendus töötab?
Registreerumata saad sirvida ja salvestada tööpakkumisi ning pääsed ligi värsketele tööturu- ja palgatrendidele.

Lae CVKeskus.ee rakendus alla ja hoia oma unistuste töökohal silm peal!

SIMILAR to CVKeskus.ee tööpakkumised App

Bolt.works is a brand new way of finding and applying for construction work and work force. For employees, it provides easy registration, intuitive search for assignments and bonuses for good rating and invitations. For employers, it..
RIA DigiDoc is an application that can be used to sign digitally with mobile-ID, Smart-ID and Estonian ID-card, check the validity of digital signatures and open, save and share documents with the mobile phone. Digitally signed..
| RIA
Coop Panga mobiilipank - Lihtne sisenemine - Kiire ülevaade kontojäägist ja viimastest tehingutest - Mugav maksmine - Kaartide haldus - E-arvete haldus - Maksete kinnitamine Coop Pank mobile app - Easy login - Quick overview of..
Become a Zitter!
Eesti esimene pensioniäpp
e-Signing as everyday service
Mobile payment in fuel station
Reinventing Home Renting
Alexela klient on kasulik olla, kuna Alexela lojaalsusprogramm ja Kodukaart muudavad igat liiki energia Sinu jaoks soodsamaks. Nüüd on kõik Sinu energialahendused vaid käeulatuses. Alexela mobiilirakenduses on Sul võimalik: - Registreerida Kodukaardi kliendiks ja saada osa..
Mobile payment in fuel station
Suurim valik tööpakkumisi
Darbo paieškos programėlė
Darba meklēšanas palīgs

CVKeskus.ee tööpakkumised App DOWNLOAD

App StoreOfficial Website